6Nikki6 6Nikki6 komentáře u knih

Pláž v Chorvatsku Pláž v Chorvatsku Julie Caplin

Opět jsem se u knihy hezky odreagovala, krásné čtení :)

07.12.2023 5 z 5

Fantom z Blackwoodu Fantom z Blackwoodu Darcy Coates

(SPOILER) Předchozí díly se mi líbily, odlehčené čtení když nechci moc přemýšlet, ale tohle byl teda děs. Dvě hvězdy jen kvůli tomu, že minulé mi přišly opravdu fajn. Hlavní hrdinka je pěkná kráva, kluk svatý a absolutně si ho nezaslouží. Tak silné nesympatie jsem k hlavní hrdince nějaké knihy už dlouho necítila.

02.12.2023 1 z 5

Tíživé ticho Tíživé ticho Robert Bryndza

(SPOILER) Knihu jsem přečetla celkem rychle, ale musela jsem přeskakovat nudnější pasáže nedělám to často, ale nemám ráda když je napínavá část knihy až moc natažená. Celkový dojem z knihy je takový průměr. Od Roberta mám radši jiné knihy napínavá hezky, konec se mi líbil.

17.11.2023 3 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Kniha je krásná. Ano, není to kdovíjak unikátní a nepředvídatelné atd. ale tohle ani od knih tohoto typu nečekám. Chci si přečíst něco, co koní neuvěřitelně krásným happy endem, což jsem u této knihy našla. Atmosféra na mě dýchala z každé stránky a knihu jako oddechovku mohu s klidem vřele doporučit :)

08.11.2023 5 z 5

Vetřelec Vetřelec Kristýna Trpková

(SPOILER) Za mě nejslabší z celé série. Bohužel. I když napětí a zápletka případu byla skvělá, autorce neodpustím Adama asi jsem beznadějný romantik, ale moc jsem doufala, že to s Laurou slepí... To co se s nimi stalo jsem opravdu nečekala. Adam mi v knize od začátku velice chyběl, měla jsem jeho postavu ráda, asi i radši než Lauru

04.11.2023 2 z 5

Vesnice Vesnice Kristýna Trpková

(SPOILER) Tento díl mě bavil více než ten první. Za mě lépe napsané a celkově a dobrá kniha Je vidět jak se autorka zlepšuje. U první knihy jsem si byla od začátku jistá tím, kdo je vrah a potvrdilo se to. Nyní jsem tápala do poslední chvíle. Jdu se vrhnout na další knihu s Laurou. A budu doufat, že s Adamem opět spojí (nejen) síly

31.10.2023 4 z 5

Škvíra Škvíra C. J. Tudor

Oproti ostatním knihám, byly povídky méně děsivé a napínavé, ale celkově se mi kniha líbila :) pěkná oddechovka :)

13.10.2023 4 z 5

Klíč k času Klíč k času Natalja Ščerba

Knihu jsem si přečetla v rámci knižní výzvy a asi by mě nikdy nenapadlo, číst ji jen tak. Musím ovšem říct, že se mi velmi líbila. Je to opravdu spíše pro děti, jsem zvyklá na jiný typ fantasy, ale vůbec mi to nevadilo. Četla se hezky a byla poutavá :) Další díl si určitě přečtu :))

03.10.2023 4 z 5

Zrádné mlhy Zrádné mlhy Katherine Arden

Četla jsem nejdříve sérii Medvěd a slavík a ta mě bavila neskutečně moc, tuto knihu jsem si přečetla jen proto, že byla dalším autorčiným dílem a i když nejsem na "dětské" knihy, tak tato mě dostala svou hororovou atmosférou a opravdu jsem se bála. Doporučuji :)

07.09.2023 5 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Super oddechovka :) kniha mě bavila, byla čtivá a na takový oddech naprosto ideální :) byla pro mě z této série první a rozhodně si hodlám přečíst i ostatní :)

19.07.2023 5 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

(SPOILER) První polovina mě vyloženě nudila, druhá byla lepší, ale stejně mi to přišlo nic moc. Ráda čtu thrillery a horory, ale na thriller to nebylo dost napínavé a na horor dost děsivé. Takové feťácké vyprávění. Popisovat na xy stránkách trezor a budovu starého blázince bylo na mě trochu moc zdlouhavé. Chápu, že autor se držel nějakého vyprávění ale v zájmu knihy, bych tyto pasáže takto dlouze nerozepisovala. Celkově takový průměr, proto dávám 3*

12.07.2023 2 z 5

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

Moc hezky napsána kniha která mě velmi bavila. Ten příběh mě úplně dostal

09.07.2023 5 z 5

Ač tento druh knih vůbec nečtu, zde jsem jako milovnice Harryho Pottera udělala výjimku a absolutně nelituji. Výborná kniha vzbuzovala ve mně silné emoce a tak to má být.

02.07.2023 5 z 5

Ďáblova cesta Ďáblova cesta Robert Bryndza

Skvělá! Zatím se mi líbila z celé série nejvíc

24.06.2023 5 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Četla se dobře, ale předchozí dvě knihy ze série mě upoutaly víc :)

19.06.2023 4 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Kniha mě bavila. Má první od Bryndzy a teda určitě ne poslední :) Jsem zvědavá na další pokračování příběhu Kate a Tristana :) jednu hvězdičku nechávám jako rezervu :) četla jsem i lepší knihy, ale za mě moc fajn :)

10.06.2023 4 z 5

Kurátor Kurátor M.W. Craven

Kniha mě bavila, ale přišla mi tedy oproti dvěma předchozím trochu slabší. Přečetla jsem ji celkem rychle, ale tak silný dojem jako předchozí ve mně nezanechala.

29.05.2023 4 z 5

Černé léto Černé léto M.W. Craven

Opět skvělé. První kniha s Washingtonem Poe mě moc bavila a druhá rozhodně nezklamala! Má spád a moc mě bavila. Nemůžu se dočkat až si koupím další.

23.05.2023 5 z 5

Stín noci Stín noci Deborah Harkness

Mám z knihy velmi rozporuplný pocit. Jednička mě moc bavila, ale toto.....došla jsem sotva do poloviny a i když knihy většinou dočítám, tohle jsem nedala. Hrozně mě to nebavilo.

23.05.2023 1 z 5

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Začátek mě moc nebavil ale nakonec supr :)

22.03.2023 4 z 5