6Nikki6 6Nikki6 komentáře u knih

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

(SPOILER) Dlouho se mi nestalo, že bych u knihy brečela....Ten konec?! Já tak bulela a doufala, že to rozhodně není konec pro ně dva protože Rosie jsem si zamilovala za to jaká je. No jedním slovem uffff. Už se vrhám na další a těším se na příběh Trenta

26.04.2024 5 z 5

Zrádci krve Zrádci krve Lynette Noni

(SPOILER) No, co k tomu říct. První díl se mi celkem líbil, druhý díl jsem docela protrpěla a byla jsem dost naštvaná na Kivu a to, jak se chovala nelogicky a hrozně. Tento třetí díl byla za mě ale velké překvapení a nádherné zakončení celé trilogie, díky čemuž ve mě celkově budí opravdu pozitivní dojem. Moc hezky napsáno, krásně zakončeno, knihu jsem přečetla za dva dny a moc jsem se u toho bavila.

16.04.2024 5 z 5

Zlatá klec Zlatá klec Lynette Noni

Už dlouho se mi nestalo aby mě hlavní postava fak strašně štvala. Knihu jsem dočetla jen proto, že mě zajímalo jako to dopadne. Ten závěr teda..... No přečtu si i třetí, protože jsem napnutá, ale radost z toho nemám. Kiva je naivní husa a celou dobu se chovala hrozně. Oproti prvnímu dílu jsem s ní vůbec nesympatizovala a jen jsem si říkala proč to dělá.

15.04.2024 2 z 5

Královna rebelů Královna rebelů Lynette Noni

(SPOILER) V rámci žánru moc pěkné. Kniha mě zaujala i když některé pasáže, zvláště zkoušky byly trochu nuda. Konec mě nechal u knihy sedět s otevřenou pusou a rovnou se vrhám na další díl!

12.04.2024 4 z 5

Láska po španělsku Láska po španělsku Elena Armas

Příběh hezký, oddechovka dobrá ale něco mi tam chybělo a dost toho naopak přebývalo, některé pasáže mi přišly zbytečně zdlouhavé a začátek se trochu vlekl ale vcelku pěkná kniha. Určitě zkusím autorčiny další.

05.04.2024 3 z 5

Šach a mat Šach a mat Ali Hazelwood

Taková krásná milá jednohubka. Přečetla jsem ji během jednoho dne a užila jsem si to moc. Asi budu muset oprášit šachovnici.

02.04.2024 5 z 5

Dneska už se tomu směju Dneska už se tomu směju Adina Mandlová

Poslechla jsem jako audioknihu a moc se mi líbila. Asi to bylo i vlivem skvělého přednesu Simony Pekové. Velice zajímavá sonda do tehdejší doby očima slavné herečky.

19.03.2024 3 z 5

Hlava plná lásky Hlava plná lásky Ali Hazelwood

Moc hezké čtení ale Hypotéza se mi líbila víc :)

17.03.2024 4 z 5

Hypotéza lásky Hypotéza lásky Ali Hazelwood

Rovnou jdu na další. Krásná feel good oddechovka. Jsem moc mile překvapená a těším se na další knihy této autorky :)

13.03.2024 5 z 5

Ve stínu popela Ve stínu popela Jennifer L. Armentrout

Kniha se mi moc líbila. Nejdříve jsem četla čtyři knihy z předchozí série a tuhle až pak a rovnou se vrhám na další díl. Snad bude stejně tak skvělá.

13.02.2024 5 z 5

Válka dvou královen Válka dvou královen Jennifer L. Armentrout

Z celé série za mě nejslabší. Zbytečně natahovaný děj který mě místy dost nudil a prvních 350 stran jsem protrpěla. Snad bude další díl brzy a vrátí se lepší a dynamičtější děj

11.02.2024 3 z 5

Království těla a ohně Království těla a ohně Jennifer L. Armentrout

Jsem naprosto uchvácená. Už bych si mohla zvyknout, že knihy tohoto žánru ve mě vyvolávají čtenářskou závislost, ale tahle série mě dostala. Jdu hned na další díl.

01.02.2024 5 z 5

Z krve a popela Z krve a popela Jennifer L. Armentrout

Pane bože! Začátek se trochu vlekl ale cca od 150 strany už jsem nemohla odtrhnout oči od stránek a odpoutat se od příběhu.

29.01.2024 5 z 5

Mrtvá zóna Mrtvá zóna M.W. Craven

Moc mě bavila, od autora pro mě už klasika, zatím mě žádná jeho kniha nezklamala a moc se těším na další!

16.01.2024 4 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

(SPOILER) Příjemná oddechovka, ale sedla mi z knih které jsem od autorky četla asi nejméně. Na mě málo romantiky mezi hlavními hrdiny. Přála bych si víc projevů lásky a trochu vzrušení. Stále jsem čekala kdy na to dojde a ono nic

09.01.2024 3 z 5

Království obávaných Království obávaných Kerri Maniscalco

Tahle série měla všechno Nestává se mi, že by mě kniha takhle pohltila, ale to, že jsem všechny tři přečetla za 4 dny asi mluví samo za sebe Miluju

28.12.2023 5 z 5

Království hříšných Království hříšných Kerri Maniscalco

Můj návrat k fantasy a jsem nadšená, přečteno za dva dny a už jsem za polovinou druhého dílu !

27.12.2023 5 z 5

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

Opět krásná kniha která byla jako pohlazení :)

22.12.2023 5 z 5

Pláž v Chorvatsku Pláž v Chorvatsku Julie Caplin

Opět jsem se u knihy hezky odreagovala, krásné čtení :)

07.12.2023 5 z 5

Fantom z Blackwoodu Fantom z Blackwoodu Darcy Coates

(SPOILER) Předchozí díly se mi líbily, odlehčené čtení když nechci moc přemýšlet, ale tohle byl teda děs. Dvě hvězdy jen kvůli tomu, že minulé mi přišly opravdu fajn. Hlavní hrdinka je pěkná kráva, kluk svatý a absolutně si ho nezaslouží. Tak silné nesympatie jsem k hlavní hrdince nějaké knihy už dlouho necítila.

02.12.2023 1 z 5