Válka dvou královen přehled

Válka dvou královen
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/513806/bmid_valka-dvou-kraloven-b9q-513806.jpg 4 407 407

Pradávná síla povstává. Čtvrtý díl bestsellerové fantasy série. Casteel Da´Neer dobře ví, že není větší intrikánky než Krvavé královny, ale ani on nedokázal předvídat hrůznost toho, co provedla. Poppy se nezastaví před ničím, aby osvobodila svého krále a zničila vše, co Krvavá královna představuje. Spolu s Casteelem musí kvůli ochraně svých milovaných přijmout nové i staré tradice a pomoct každému, kdo to potřebuje. Válka je ale jen začátek, dávné síly totiž odhalily nevýslovné děsy. Proto bude muset Poppy naplnit svůj osud – a stát se tím, čeho se nejvíc bojí.... celý text

Literatura světová Fantasy Dívčí romány
Vydáno: , Fragment (ČR)

The War of Two Queens , 2022

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Válka dvou královen. Přihlašte se a napište ho.

SáraR.
08.06.2024 5 z 5

(SPOILER) Sice jsem se jako vždy čekala na konec, protože jak známe autorku, musela všechny zvraty nechat na konec a absolutně nás dostat. Ale tohle?! :0 Můj mozek doslova explodoval! Nebudu lhát, tu bolestivou smrt Isbeth jsem si užila, byla to p*** na entou, ale, ale... Já nutně potřebuju další díl!! Proč ty poslední stránky tak rychle utíkaj??
Jinak, hrozně se mi líbilo, jak se Poppy bez Casteela osamostatněla. Co se poznali, tak dělali vesměs všehno spolu, a teď to musela zvládnout sama. Na druhou stranu, taky se hodně sblížila s Kieranem a já ho prostě miluju! :)

PS.: Kapitola 44 by mohla jít ruku v ruce s kapitolou 55 z Dvoru mlhy a hněvu. Bylo to úžasný!! Ale vůbec by mi nevadilo, kdyby byl konec ještě více rozepsaný, o stránku dvě delší. ;)

simona5372
27.05.2024 3 z 5

Jak se mi první díl líbil tak z každým dalším dílem je to horší. Hromada omáčky která se stále opakuje a k tomu pocit že už nečtu fantasy ale porno.

Nel-ly
20.05.2024 2 z 5

No... tak tohle už je špatný.
Casteel - je bezmocnej, úchylnej a k ničemu.
Poppy - Panna, ne Panna, dítě bohů, božstvo, polobůh, bůh, mega bůh... co bude jako dál? :D
Třetí do týmu to stále ještě zachraňuje, ale už ani on nestačí.

Je to matlanina na entou. Ten svět nefunguje, díly jsou zbytečně dlouhý. A vždycky, když teda paní MAŘENA POPPY ONE WOMAN STANDING ALONE zesílí, musí nějak zesílit protivníci, aby to dávalo smysl, což prostě nedává.

Teď už je to vážně jen smutný.

všechny komentáře

Související novinky (3)

Žebříček 10 nejprodávanějších knih pro děti a mládež za rok 2023

24.01.2024

Černá smečka, Budu ti nablízku a další knižní novinky (48. týden)

26.11.2023

Válka dvou královen, Tvoje vina a další knižní novinky (19. týden)

07.05.2023

Citáty z knihy (1)

„Lenže ja chcem, aby druhá šanca bola možná.“

Kniha Válka dvou královen v seznamech

ve Čtenářské výzvě37x

Štítky knihy