Válka dvou královen přehled

Válka dvou královen
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/513806/bmid_valka-dvou-kraloven-b9q-513806.jpg 4 432 432

Pradávná síla povstává. Čtvrtý díl bestsellerové fantasy série. Casteel Da´Neer dobře ví, že není větší intrikánky než Krvavé královny, ale ani on nedokázal předvídat hrůznost toho, co provedla. Poppy se nezastaví před ničím, aby osvobodila svého krále a zničila vše, co Krvavá královna představuje. Spolu s Casteelem musí kvůli ochraně svých milovaných přijmout nové i staré tradice a pomoct každému, kdo to potřebuje. Válka je ale jen začátek, dávné síly totiž odhalily nevýslovné děsy. Proto bude muset Poppy naplnit svůj osud – a stát se tím, čeho se nejvíc bojí.... celý text

Literatura světová Fantasy Dívčí romány
Vydáno: , Fragment (ČR)

The War of Two Queens , 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Válka dvou královen. Přihlašte se a napište ho.

BellaBernasconi
15.07.2024 4 z 5

Tak jo, já to miluju! Má to velmi zpracovaný děj nad kterým autorka strávila hodiny? ne, ale má to Poppy a Casteela a já je miluju. Nemůžu vyjádřit, jak skvělý mám pocit se k tomu vracet a přečíst si nějakou další knihu ze série.

Lenynek
14.06.2024 3 z 5

Troufám si tvrdit, že autorka je fanynkou Xeny a zároveň má řadu milostných fantazií o trojce.

SáraR.
08.06.2024 5 z 5

(SPOILER) Sice jsem se jako vždy čekala na konec, protože jak známe autorku, musela všechny zvraty nechat na konec a absolutně nás dostat. Ale tohle?! :0 Můj mozek doslova explodoval! Nebudu lhát, tu bolestivou smrt Isbeth jsem si užila, byla to p*** na entou, ale, ale... Já nutně potřebuju další díl!! Proč ty poslední stránky tak rychle utíkaj??
Jinak, hrozně se mi líbilo, jak se Poppy bez Casteela osamostatněla. Co se poznali, tak dělali vesměs všehno spolu, a teď to musela zvládnout sama. Na druhou stranu, taky se hodně sblížila s Kieranem a já ho prostě miluju! :)

PS.: Kapitola 44 by mohla jít ruku v ruce s kapitolou 55 z Dvoru mlhy a hněvu. Bylo to úžasný!! Ale vůbec by mi nevadilo, kdyby byl konec ještě více rozepsaný, o stránku dvě delší. ;)

Žebříček 10 nejprodávanějších knih pro děti a mládež za rok 2023

24.01.2024

Černá smečka, Budu ti nablízku a další knižní novinky (48. týden)

26.11.2023

Válka dvou královen, Tvoje vina a další knižní novinky (19. týden)

07.05.2023

„Lenže ja chcem, aby druhá šanca bola možná.“

Kniha Válka dvou královen v seznamech

v Právě čtených26x
v dalších seznamech6x