1v8na 1v8na komentáře u knih

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Spoiler - I tady se mi příběh velmi líbil. Byl napínavý do poslední stránky. Nemohu se dočkat třetího dílu. V tomto druhém díle mě trocho více začalo rozčilovat to, že najednou si Tris a Tobias přestali důvěřovat... Neříkali si všechno a tím pádem se mezi ně vetřela nedůvěra a strašně je to ničilo a sžíralo. I přes to, že mě některé pasáže vadily se mi kniha líbila. Byla jsem ráda, že si to nakonec Tris a Tobias vyříkali....

16.07.2015 4 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Spoiler - Příběh se mi velmi líbil. Byl napínavý, dobrodružný a vygradovaný. Jen mi bylo líto strašně moc Tris. Film se mi také velmi líbil. Jen jsem asi jediná komu se nelíbí Čtyřka, ale Uriah.

Noci v Rodanthe Noci v Rodanthe Nicholas Sparks

Příběh byl velmi dojemný. Líbil se mi. Chvílemi se mi u něj chtělo i plakat. Hodně mě to dostalo a hlavně mne dostala povaha hlavních hrdinů.
Určitě si od Sparkse přečtu i další knihy a velmi ráda bych chtěla vidět Noci v Rodanthe i ve filmové podobě.

Noc jako ta dnešní Noc jako ta dnešní Julia Quinn

Za začátku mě to příliš nebavilo, nicméně jakmile se na scéně objevil šílenec, který pronásledoval Anne, tak to teprve začalo být zajímavé.
Takže ve finále si to čtyři hvězdičky opravdu zaslouží. Ta jedna stržená je za rozjezd.

16.07.2015 4 z 5

Šachovnice bohů Šachovnice bohů Richelle Mead

Příběh se mi velmi líbil. Byl propracovaný, dokonalý a napínavý. Fakt úžasný!!! Nejvíc mě dostala ta technologie, která tam byla popisována - ega, která přenáší jak hovor, tak i video, čipy v tělech, antikoncepční implantáty.... proč ne? Těším se, až si přečtu druhý díl.

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Kniha mě osobně moc nezaujala. Přišlo mi to, že v daném příběhu jde jen o to jedno. Copak hlavní hrdinové nemyslí na nic jiného??
Knihu jsem odložila bez toho aniž bych ji dočetla.
Zklamala mě.

16.07.2015 1 z 5

Prokletý maturiťák Prokletý maturiťák Stephenie Meyer

Příběhy se mi celkem líbily. Ovšem ten opravdu nejlepší byl ten od Meg Cabotové. Ten mě dostal ze všech nejvíc.

15.07.2015 3 z 5

Štěstí na dosah Štěstí na dosah Irena Petříková

Spoiler - Knihu jsem ani celou nedočetla. Na můj vkus to byla moc velká náhoda, že do kavárny, kde hlavní hrdinka pracuje, přijde kluk z nějaké známé klučičí kapely a zrovna se zamiluje do jedné z baristek, která po něm vzdychá už od dětství.
Vůbec mě to nebralo!

15.07.2015 odpad!

Espressologie Espressologie Kristina Springer

Jednoduše a prostě BOMBA!!!
Velmi se mi to líbilo. Začetla jsem se už od první stránky a určitě to všechno Jane přeju.
Určitě doporučuju!!

15.07.2015 5 z 5

Ztracení Ztracení Gabriella Poole

Spoiler - Příběh se mi velmi líbil. Ze začátku mi bylo strašně líto Bely. Sir Alric si však pro ni nachystal překvapení. Nicméně v této knize najdeme kromě překvapení i smutek. Je tu i obětování se. Celá série byla propracovaná, líbila se mi a opravdu stála za to.
Určitě ji doporučuju.

14.07.2015 5 z 5

Rozpolcení Rozpolcení Gabriella Poole

Příběh byl velmi, ale opravdu velmi napínavý. Rozčiloval mě Ranjit. Ale i přes to všechno co mi na některých studentech vadilo, tak to bylo fajn.

03.07.2015 5 z 5

Spoutaní Spoutaní Gabriella Poole

příběh se mi celkem líbil, byl napínavý a v některých případech i strašidelný. Hodnotila bych to tak, že to byla celkem fantas magoria. Jen mě šíleně rozčiloval Jake.

03.07.2015 4 z 5

Spolubydlící Spolubydlící John Lutz

Po přečtení obsahu jsem si od knihy slibovala napětí a dobrodružství hned od první strany. Nicméně přečetla jsem těch strany prvních padesát a pořád nic. Jaksi mě to zklamalo.

01.07.2015 1 z 5

Vyvolení Vyvolení Gabriella Poole

Kniha byla velmi napínavá. Ze začátku mě to moc nebralo, myslela jsem původně, že to ani nedočtu, ale jelikož jsem měla půjčené další díly, tak jsem si řekla, že to prostě dám. A pak se vyplatilo. Zhruba od poloviny knihy mě to začalo bavit, kniha nabrala úplně jiný spád. Velmi se mi to líbilo a těším se na druhý díl a na Cassie.

01.07.2015 3 z 5

Blbá sázka o fajn kluka Blbá sázka o fajn kluka Shana Norris

Spoiler - Příběh se mi velmi líbil. Bylo to celkem zajímavé a fajn. Avery opustila máma. Od té doby se snaží kolem sebe stavět neprůchodnou zeď, aby jí už nemohl nikdo ublížit. Snaží se také zároveň být tou nejlepší i ve třídě ve škole. Ovšem když začne spolupracovat se ZAcem na jednom školním projektu, tak se jí pomalu, ale jistě začne její pracně vystavená zeď hroutit. Až skoro do poslední stránky nebylo jasné jak to mezi nimi bude. Opravdu doporučuju!!!

01.07.2015 5 z 5

Gabrielovo Inferno Gabrielovo Inferno Sylvain Reynard

Zpočátku jsem si myslela, že knihu odložím a zavřu bez toho, aniž bych ji dočetla, protože ze začátku jsem se obávala, že to bude něco na způsob 50 odstínů, které mě vůbec, ale vůbec nebraly. Ovšem kniha mě mile překvapila. Žádný sex z donucení, žádné mučení, nic takového. Bylo to opravdu romantické. Velmi se mi to líbilo. Stálo to za přečtení. Jsem zvědavá na další díl.

24.06.2015 4 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

I třetí díl se mi velmi líbil. Byl napínavý, dobrodružný, plný odhodlání a lásky. Dost mě překvapoval Peeta.
A přiznám se, že u této knihy jsem si trošku i poplakala...

24.06.2015 5 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Příběh se mi velmi líbil, opravdu se mi velmi, velmi líbil. Bylo to velmi pěkné. Nejvíc na mě zapůsobil Finnick, Johanna a Diod s Dratkií. Kapitol se mi čím dál tím víc hnusí. Prezidenta Snowa nemohu vystát.

24.06.2015 4 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

spoiler - Další vynikající příběh!!! Jednoznačně úžasný, propracovaný, výborný!!! Plný napětí, stupňuje se a nenudíte se ani na poslední stránce.
Hodně mě překvapila samotná zápletka a ze všeho nejvíc mě naštval konec knihy.
Už teď na mě doma v mojí knihovničce čeká poslední díl a to Stalker. Doufám, že se dočtu víc ve Stalkerovi, jak to bude s Linnou pokračovat.

23.06.2015 5 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Spoiler - Příběh se mi velmi líbil. 'Byl velmi napínavý a dobrodružný. Daniel byl totální hovado a profesionální herec. Uměl hezky obalamutit a to naprosto všechny. Nejvíc se mi líbila Vicky, i přes svoje záchvaty zuřivosti byla výborná. Nemohu se dočkat dalšího dílu, to je až začnu se čtením Písečného muže.

23.06.2015 5 z 5