Prokletý maturiťák

Když se holka chystá na maturitní ples, je s tím pokaždé spousta starostí. Musí sehnat šaty a boty, aby byla co nejhezčí nebo aspoň co nejoriginálnější. Musí zajít ke kadeřníkovi a vymyslet parádní účes. A nakonec je nutné sehnat to, s čím je obvykle největší problém - správného kluka. Ono totiž nejde být hvězdou plesu, když má člověk vedle sebe toho největšího losera z celé školy! Ne, na tak důležitou událost, jako je maturiťák, je nutné si obstarat přinejmenším slušný doprovod. Ten kluk nemusí být nutně nejkrásnější, ale měl by být aspoň zajímavý a zábavný. A pochopitelně se vám musí vyrovnat vlastnostmi a schopnostmi, abyste vytvořili správný pár - protože o to přece jde, že ano? To poslední platí zejména pro případ, že máte nadpřirozené schopnosti jako Mary. Nebo když toužíte po někom, kdo vás pořád tak nějak přehlíží, a proto si musíte pomoci kouzly. Nikdo nechce dopadnout jako Madison, která zvolila špatně, zaplatila za to životem a teď se snaží uniknout temné magii svého tanečníka… Zkrátka a dobře, najít správného partnera je démonicky těžké, ale naprosto nezbytné, protože v opačném případě vás čeká… prokletý maturiťák!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/82_/82972/proklety-maturitak-82972.jpg 3.2331
Literatura světová, Povídky
Vydáno, Domino

Prom Nights from Hell, 2007

Kniha Prokletý maturiťák

Kacennnka
10. listopadu

Jak která povídka

knihomolka27

Za přečtení stojí 2 z pěti povídek a to Přísně tajné a kytička na ruku.Ty ostatní povídky mě vůbec nenadchly.

Gallaxy

Taková oddechovka, ale líbili se mi všechny povídky a na některé autory jsem připravená mrknout se trochu víc.

roman9276
06.11.2018

Levný knihy, 29 korun, nekupto???? Hlavně mě zajímala povídka od Stephenie Meyer. První dvě povídky stojej za houby, jak kdyby to napsalo dvanáctiletý dítě. Námět třetí byl docela slušnej, zajímavý fantasy o smrti. Čtvrtá měla relativně dobrej příběh o osmnáctiletý superbuchtě. Poslední povídka od Stephenie, na kterou jsem se těšil nejvíc byla další kravina. Všechny povídky měly ohromnej fantasy potenciál, kterej se jaksi nepodařilo naplnit.

Mruskulka
02.09.2018

1. příběh - to snad napsala nějaká malá puberťačka, příběh mě vůbec nezaujal
2. příběh - hlavní hrdince bych dala pár facek za její chování, jinak příběh předem předvídatelný
3. příběh - co to sakra bylo? nesmysl... zmatené... nevysvětlené...
4. příběh - to už bylo jiný kafe. Příběh Mirandy, která má zvláštní schopnosti, které ještě neumí pořádně ovládat. Bylo tam příjemné napětí
5. příběh - také zajímavé téma: andělé vs. démoni.
Za poslední dva příběhy dávám 2 **

niknikita
10.12.2017

Přesně jak jsem čekala. Proto jedna hvězdička Meg Gabot a druhá Stephanie Meyer.

BelphegorSara
23.11.2017

Celkový dojem vůbec není špatný. Přečetla jsem ji rychle a byla super, ale už bych se k ní nevracela.

daniela58
24.11.2016

Na knihu jsem narazila přesně před rokem v levných knihách.Bohužel jsem ji nedočetla.Bavila mě pouze první povídka.Možná se k ní ještě vrátím,ale nevím,jestli změním na ni můj názor.

démoni

Autoři knihy