Peklo na Zemi

Povídka od: Stephenie Meyer

Z knihy: Prokletý maturiťák

Jak se mladá démonka, dychtivá povýšení nechala nachytat.

Originální název: Hell on Earth

Komentáře (4)

Přidat komentář
Lusa
03.10.2015

Čtivý a docela zajímavý příběh s nevšedními fantasy postavami. Příběh potěšil a autorka mě překvapila, ale Stmívání kvůli tomu určitě číst nezačnu.

lucindapad
17.03.2013

rikam to furt nejlersi spisovatelka. Zaujalo me to hned proste bozi.5 hvezdicek.

ivanhoen
19.02.2013

Stejně jako většina lidí, tak i já znám Stephenie Meyer díky Stmívání. Když jsem tedy zjistila, že ještě napsala, krom knih okolo Stmívání a Hostitele, ještě tuto povídku, hned jsem se ji pokusila vypůjčit v knihovně. Zajímalo mě, jaké téma bude povídka mít, jaká bude.
Z knihy Prokletý maturiťák, kde je povídka obsažena, jsem vyzjistila, že se bude jednat pravděpodobně zase o teenegery a nově o démony. Trochu mě naštvalo, že půjde zase o teenegery, ale i tak jsem se dala do čtení. Zezačátku mě povídka moc nenadchla, spíše až v druhé třetině to začalo být zajímavé, ale následně bylo vše hodně předvídatelné a konec očekávatelný.

Honey0105
27.12.2012

Stephenie Meyer je známá díky Stmívání, které pro mě bylo čtivé, ale moc mě nebavilo. Na tuhle povídku jsem se ani moc netěšila a neočekávala jsem nic. Začátek celého příběhu byl takový nezajímavý, ale docela dobře se to četlo. Nic moc jsem nečekala, ale nakonec se z toho vyklubal docela zajímavý příběh. Mě osobně totiž zaujala tématika. Přece jen démoni a andělé, na to člověk tak často nenaráží a díky tomu se pro mě stala povídka aspoň trochu zajímavou a čtivější. A i když to bylo dost sladké, tak konec se mi také líbil.