1v8na 1v8na komentáře u knih

L. A. Candy L. A. Candy Lauren Conrad

Spoiler - Příběh se mi velmi líbil. Jane byla velmi milá a sympatická. A to i v případě, kdy nevěděla, ke kterému ze dvou kluků více tíhne - zda k Jessemu, nebo k Brandenovi. Největší mrcha pro mě v této knize byla Madison - to byla podle mě ženská na zabití. Nemohu se dočkat, až si seženu a přečtu druhý díl.

22.06.2015 5 z 5

Míša v síti Míša v síti Veronika Matysová

Na to, že to bylo čtení pro dívky, tak to stálo za to. Napínavé, dojemné, prostě super.

22.06.2015 4 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Velmi se mi to líbilo. Příběh byl propracovaný, hodně napínavý. Jen mi bylo líto Benjamina.

Ohnivé srdce Ohnivé srdce Richelle Mead

Příběh se mi opět velmi líbil. Nejvíce mě štvala Zoe, která se za každou cenu snažila zavděčit svému otci a tak zradila Sydney. Nemohu se dočkat pátého dílu.

Indigové kouzlo Indigové kouzlo Richelle Mead

Spoiler - Příběh se mi velmi líbil. Byl velmi napínavý. Navíc Sydney je velmi podivný a zodpovědný člověk a vše, co dělá, musí mít nějaký smysl a pořádek. Právě z tohoto důvodu se Sydney brání přiznat si, co cítí k Adrianovi. Navíc si nechala zdeaktivovat magické tetování, které vázalo její loajalitu k alchymistům. Nemohu se dočkat dalšího dílu.

Zlatá lilie Zlatá lilie Richelle Mead

Jednoduše super!!! Velmi mě zarazilo, že alchymisté schovávají před Sydney nějaké informace. Nemůže věřit ani vlastnímu druhu. Navíc se zamilovala do Adriana, což si nechce připustit.

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Richelle Mead

Kniha se mi velmi líbila i se svým dějem. Byla velmi napínavá a příběh byl velmi zamotaný až do poslední stránky a ani konec není jednoznačný a nechává prostor pro druhý díl. Bylo to velmi pěkné a moc se mi to líbilo. Nemohu se dočkat druhého dílu.

Hladová přání Hladová přání Tereza Matoušková

spoiler - Příběh se mi velmi líbil. Chudák Jukata rozpoutala svou dětskou nevinností totální rej pro příšery a čarodějové tomu nemohli přijít na kloub o co se jedná. Naštěstí vše dobře dopadlo.

Anna ze Zeleného domu Anna ze Zeleného domu Lucy Maud Montgomery

Příběh se mi velmi líbil. Nedalo mi to a stáhla jsem si i televizní seriál a přiznám se, dost jsem se u něj naplakala. Nemůžu se dočkat dalšího dílu v knížní verzi.

Dvakrát dospělá Dvakrát dospělá Lenka Lanczová

spoiler - Příběh se mi velmi líbil. Takový Dalibor byl totální magor a Pamela šílená koza. Dost mě dostala situace s Radkem. Kniha opravdu stála za přečtení.

Černá labuť vzlétá Černá labuť vzlétá Lee Carroll

Příběh byl velmi napínavý a velmi dobrodružný. Jsem zvědavá na druhý díl.

Procitnutí Procitnutí Lisa McMann

Příběh se mi líbil. Celý byl zvláštní. Hlavně ze začátku jsem měla problém určit, kdy je ve snu a kdy nespí. Nicméně když jsem se v tom dokázala zorientovat, tak to stálo za to. Jsem zvědavá o čem je druhý díl.

Maharal - Tajemství talismanu Maharal - Tajemství talismanu Martin Bezouška

Příběh se mi velmi líbil. Byl napínavý, dobrodružný a měl i historické prvky. Velmi mne zaujalo, jak byla propojena historie z dob rabího Löwa, pak zmínka o II. světové válace a nakonec tam byly zapracovány i záplavy Prahy.
Velmi podařené

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Příběh byl napínavý a smutný. Jsem zvědavá, jak se to vyvine dál mezi Kattniss a Peetou.

Inheritance Inheritance Christopher Paolini

spoiler - Příběh se mi velmi líbil. Jen mě naštvalo, že skončil tak špatně.

02.04.2015 5 z 5

Andělé noci Andělé noci Lili St. Crow (p)

Tak tohle mě vůbec, ale vůbec nebavilo.

02.04.2015 1 z 5

Vévoda na útěku Vévoda na útěku Julie Anne Long

Příběh se mi velmi líbil. Byl moc pěkný a Connorovy a Rebecce jsem jejich lásku moc přála.

Dědičky Dědičky Lulu Taylor

Chvíli mi trvalo, než jsem se do knihy začetla. Ze začátku jsem měla obavy, že tomu nebudu rozumě, protože se tam strašně řešilo, jak vzkřísit firmu, nicméně potom jsem se začetla a stálo to celkem za to.

02.04.2015 3 z 5

Druhý život Druhý život Jindřiška Hromádková

spoiler - Byla to taková fantas magory. Je to nemyslitelné, aspoň pro mě, že by šel transplantovat mozek a člověk s transplantovaným mozkem by měl paměť toho bývalého majitele mozku. Je to nepředstavitelné. Nicméně celkem to ušlo.

02.04.2015 2 z 5

Milovat zlodějku Milovat zlodějku Julie Anne Long

Příběh se mi velmi líbil, byl velmi romantický a až skoro do poslední stránky se nevědělo, jak to celé dopadne. Nemůžu se dočkat, až si od spisovatelky přečtu nějakou další knihu.