Andělé noci

Andělé noci https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/113571/mid_andele-noci-andele-noci-wiI-113571.jpg 4 211 38

Andělé noci série

Skutečný svět je plný hrůz. Jen se zeptejte šestnáctileté osiřelé holky Dru Andersonové, drsňačky, která sama sejmula slušnou porci padouchů. Je ozbrojená, nebezpečná a připravená nejdřív zabíjet a teprve pak se ptát. Takže jí chvíli potrvá, než přijde na to, komu může důvěřovat... Dru Andersonová je „divná“, kam až její paměť sahá. Cestuje s otcem od města k městu a loví strašidelné noční potvory. Je to zvláštní život, ale dobrý – dokud všechno nevybouchne v ledovém, zchátralém městě v Dakotě, když se jí kuchyňskými dveřmi vláme do domu hladový zombie. Osamocená a k smrti vyděšená Dru se ocitne v pasti, a bude potřebovat veškerý svůj důvtip a zkušenosti získané při tréninku, aby vyvázla živá. Příšery se rozhodly oplatit svým pronásledovatelům stejnou mincí, a tentokrát je na pořadu dne Dru. Šance na přežití? Mizivá až žádná. Pokud nevydrží do svítání, je po všem... -- zdroj: www.legie.info --... celý text

Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , BB art

Strange Angels , 2009

Kacennnka
10.11.2019 3 z 5

Supernatural meets high school. Jako čekala jsem mnohem větší jízdu, každopádně to nebylo špatný. I po letech se směju na slově džampír a byly tam dobré hlášky. Spíš oddychovka.

Poeta.kno
08.07.2019 3 z 5

Kniha se dá přečíst dost rychle, ale je to jen taková předehra před napínavějším druhým dílem.

Nelaach
08.02.2018 3 z 5

První díl byl dost zajímavý, ale né tak, jako druhý, ten byl o poznání lepší :D

kathrina17
18.01.2018 5 z 5

Fajn kniha, mě teda rozhodně bavilo ji číst :)

andrejci
09.12.2017 4 z 5

Začátek byl nudný ,ale jakmile tam vtrhl ten zombie namohla jsem knihu odlozit.

Agarika
20.11.2017 3 z 5

Nebylo to přímo špatné, děj byl docela super, ale ty popisy Dru, to bylo někdy tak nudné, že to zbytečně zpomalovalo celý dej. Ale za přečtení to stálo.

Ailee
10.08.2017 3 z 5

Nebylo to nejhorší, ale ani žádná sláva. Dobrý nápad a celkem slušný děj, ale autorka se zbytečně zabývala věcmi, které až tak podstatný nebyly, což nudilo. Na začátku knihy se hlavní hrdinka praštila do zad a až do poslední stránky to pořád opakovala. A to nebylo jediné. Je to sice blbost, ale mně to zkazilo celý dojem a nutilo mě to knihu odkládat.

katkaq
08.08.2017 3 z 5

Možná že jsem už podle názvu a podle zadní strany, čekala něco jiného. Tohle taky nebylo špatné, ale nebylo tam tolik děje, kolik jsem ho čekala. Je to celkem dobrá knížka, ale znovu už ji číst nebudu.

Nominka
17.02.2017

Kniha se mi moc libila, precetla jsem ji za par dni. Škoda je, ze neprelozily 3. dil z anglictiny, ale to me neodradi od toho abych si to precetla. :)

Vampirosa
30.08.2016 4 z 5

Na knižním veletrhu mě knížka zaujala nejen obalem, ale i svou slibnou anotací (která ve finále není tolik pravdivá). Četla se mi hezky, ale příběh se stále moc nerozjížděl, což mě už v polovině začalo mírně štvát. Teprve až poslední čtvrtina se stala akčnější, ale to mi nevynahradí předešlé stránky plné vnitřních monologů a pocitů Dru, která hodně vzpomíná na svou babičku, maminku a tatínka, opakovaně přemýšlí, co bude s tím vším sama dělat a nezapomene v duchu popsat milion chutí a vůní. Autorka má pěkný styl psaní, hodně věcí popisuje dopodrobna, ale bohužel se tím tak děj táhne a některé čtenáře to může odradit. Avšak podle mě je to příjemné počtení a ráda se pustím i do druhého dílu... :)

RiverSong
12.07.2016 5 z 5

Knihu jsem si měla brát na dovolenou, ale jak jsem často chodila kolem hromady s věcmi, které se měly postupně balit, vždycky jsem si kousek přečetla. Ve finále jsem zjistila hodinu před odjezdem, že už jsem na konci a nemám co číst. :) Opravdu se mi to líbilo a knihu jsem zhltla, ani jsem nevěděla jak. Pro milovníky klasického fantasy doporučuji

CHESS
24.06.2016 5 z 5

Skvělá knížka, jen mě mrzí, že nevyjde třetí díl :(

warca
22.04.2016 2 z 5

Doufala jsem, že se kniha rozjede, ale byla jsem už za půlkou a pořád to byla děsná nuda.
Co k hlavní hrdince? Je fakt, že zas tak drsná nebyla...
Moc se mi ani nelíbilo malé množství postav.
Když to shrnu, tak zkrátka celá anotace zněla mnohem líp, než celá kniha.
Ke konci se děj aspoň trochu rozběhl, ale to už knihu nedokázalo zachránit...
Takže... kniha pro mě byla zklamáním.

nemluvná
28.10.2015

Kniha se mi libila, nastesti jsem pred jejim ctenim necetla tyhle slataniny.
A ze se jim nelibil styl autorcina psani?? No a co mi s tim mame udelat? Ja taky nerikam, ze verneoovky jsou blbost, i kdyz se mi ani trochu nelibi. A ze je to pro nekoho utrpeni? Tak mam pro nej radu. Kdyz se to nekomu nelibi, tak to proste nectete a nepiste ani recenze.
Delate si ze me srandu?!? Nedoctete knihu a tvrdite, ze je to odpad?? Kolik vam je?? Tri roky??To totiz muze napsat jen rozmazlenej fracek.
PS: Tak zkuste napsat neco sami. Klidanko se vsadim, ze to bude hnuj.
PS: Pokud se nekomu nelibi moje nespisovnost, tak je to jeho provlem

Lolaniky
02.10.2015

Ušla:)

Lolaniky
28.09.2015

Napřed jsem jí na začatku nechápala,ale pak jsem ji nemohla odložit nebyla špatná:3

Safira55
30.06.2015 5 z 5

wow! Je to užasný

1v8na
02.04.2015 1 z 5

Tak tohle mě vůbec, ale vůbec nebavilo.

DarkAnn
18.03.2015 4 z 5

:) Příběh trochu ohraný.. Nic nového ani originálního..Hlavní hrdinka trochu protivná, ale někdy mi zas přišla správná :D Dávám 4 hvězdičky, protože po dlouhé době sem se vrátila ke čtení a tahle kniha byla do začátků :D :)

lenka608
15.03.2015 3 z 5

Tak tato kniha byla poněkud zklamání. První polovina byla naprosto nudná. Druhá polovina se dějově zlepšila, konečně se začalo něco dít. Nicméně hlavní hrdinka Dru mě šíleně štvala. Beze srandy.
Loví v noci? Vážně? Spíš brečí, je zalezlá doma a je jí věčně zima.
Vrhá nože? Nůž si za celou knihu vzala jednou a ani ho nepoužila.
Láme srdce? Nejspíš jsem nechápavá, ale komu proboha?
Navíc jsem se bohužel v některých pasážích ztrácela v nepřehlednosti děje.

upíři fantasy

Lili St. Crow (p)