1v8na 1v8na komentáře u knih

Jantarové kukátko Jantarové kukátko Philip Pullman

Spojler - Příběh byl velmi silný, citový a emotivní. Moc se mi líbil. Byly i chvíle, kdy jsem u té knihy byla velmi smutná a chtělo se mi plakat. Nejvíce ve chvíli, kdy zjistili, že jsou do sebe zamilovaní a hned na to, že se musejí rozloučit.

21.01.2015 5 z 5

Jedinečný nůž Jedinečný nůž Philip Pullman

Příběh byl výborný, dobrodružný a smutný. Už teď se těším na třetí díl. Jsem zvědavá jak to celé dopadne.

19.01.2015 4 z 5

Prázdné místo Prázdné místo J. K. Rowling (p)

Spoiler - příběh byl velmi emotivní a citový. Velmi se mi líbil. Sice mi ze začátku trvalo, než jsem se zorientovala v postavách (za to právě jen tři hvězdičky), protože se psalo o několika rodinách v Pagfordu. Krystal a Robbieho mi bylo velmi líto. Nejvíc mě mrzelo, že Robbieho nikdo nehlídal a ani ho neupozornil, ať nechodí k vodě.

16.01.2015 3 z 5

Churchillova sekretářka Churchillova sekretářka Susan Elia MacNeal

Spoiler - Příběh byl velmi zajímavý a dobrodružný. Velmi se mi líbil. Paige neboli Clarke byla solidní mrcha. Žila dvojí život. Bylo to moc záživné.

16.01.2015 4 z 5

Milenec ze snů Milenec ze snů Sandra Brown

Příběh byl dobrej - romantický a plný emocí. Jen hlavní hrdinka byla nejspíš trochu sexuálně nevybitá.

14.01.2015 3 z 5

Zlatý kompas Zlatý kompas Philip Pullman

Příběh byl moc pěkný a napínavý. Ovšem filmové zpracování bylo o něčem úplně jiném. Avšak kniha se mi líbila mnohem více, byla více detailně propracovaná.

12.01.2015 5 z 5

Příliš velké sousto Příliš velké sousto Meg Cabot

bylo to super, jen mě vyloženě rozčiloval Lucien

06.01.2015 4 z 5

Nenasytná Nenasytná Meg Cabot

Spoiler - příběh byl velmi napínavý a romantický. I když závěr se mi moc nelíbil. Mína milovala Luciena a když se dozvěděla, že je vládce upírů, udělala z něj spisovatelka strašnýho hajzlíka. Jsem zvědavá na druhý díl, na to, pro kterého ze svých nápadníků se rozhodne - zde pro Luciena - vládce temnot či pro Alarica - lovce démonů.

06.01.2015 5 z 5

Carevnina dcera Carevnina dcera Carolly Erickson

Příběh byl celkem zajímavý. Líbil se mi. Stál za přečtení.

30.12.2014 4 z 5

Mrazivý chlad Mrazivý chlad Sandra Brown

Příběh byl velmi silný a velmi emotivní. Moc se mi líbil. Místy mi ale bylo do breku a Dutche mi bylo líto. A Scotta Hammera také.

29.12.2014 5 z 5

Popelčina kletba Popelčina kletba Krystyna Kuhn

spoiler Příběh byl velmi napínavý. Udivuje mne, že to, co prováděli žáci Kiře, dělali i Jule. Mohli si vymyslet něco nového a nebo si to rovnou mohli odpustit.

29.12.2014 5 z 5

Dotkni se temnoty Dotkni se temnoty Karen Chance

tahle kniha se mi moc nelíbila, odložila jsem ji po pár stránkách

23.12.2014 1 z 5

Nespoutané myšlenky Nespoutané myšlenky Teresa Medeiros

bylo to velmi zajímavé, napínavé a romantické. Connor byl fakticky božský.... velmi se mi to líbilo.

23.12.2014 4 z 5

Hříšné myšlenky Hříšné myšlenky Teresa Medeiros

Příběh byl vynokající. I když v některých pasážích jsem si myslela, že s oběma hlavními hrdiny zatřepu, aby se probrali. Jsem zvědavá na příběh Catrionina bratra v knize Nespoutané myšlenky.

22.12.2014 4 z 5

Propast Propast Margit Sandemo

Příběh byl pěkný a moc smutný. Chudák Sol, je mi jí líto... jsem zvědavá na čtvrtý díl.

Hon na čarodějnice Hon na čarodějnice Margit Sandemo

Příběh byl velmi emotivní. Byl plný lásky, přátelství a porozumnění. Jen mě trochu štve Sol

Morová rána Morová rána Margit Sandemo

Příběh byl napínavý a plný tajemství a záhad. už se nemohu dočkat na další pokračování

Kráska a netvor Kráska a netvor Teresa Medeiros

Příběh se mi velmi líbil. Byl romantický a napínavý hned od první stránky. Nejvíc mne zaujal hlavní hrdina Bernard a jeho životní příběh. Byl smutný....

19.12.2014 5 z 5

Tati, prosím ne! Tati, prosím ne! Barbara Naughton

příběh byl velmi emotivní a citově silný. Barbary mi bylo moc líto. Nejvíce jsem nadávala na Paula a Patricka. Barbara velmi trpěla.

19.12.2014 4 z 5

Pláč v poušti Pláč v poušti Warda Saillo

Příběh byl hodně emotivní a napínavý, chvílemi se mi až chtělo brečet, jak byl příběh citově silný. A co hůř - podle skutečných událostí

18.12.2014 5 z 5