Popelčina kletba

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Internát Havraní hnízdo leží v odlehlém malebném údolí. Všechno je až příliš krásné – ovšem jen do okamžiku, kdy jedna ze studentek spadne dolů ze střechy zvonice a idyla se promění v noční můru. Proč to udělala a raději zvolila smrt? Jula, nová studentka internátu, začne pátrat ale u spolužáků naráží jen na zeď naprostého mlčení. A pak se náhle začnou události strašidelně opakovat…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/93_/93322/popelcina-kletba-93322.jpg 3.8100
Žánr:
Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , Víkend
Originální název:

Aschenputtelfluch, 2009


více info...
Nahrávám...

Komentáře (27)

Kniha Popelčina kletba

Elka252
11.03.2020

Od knihy jsem čekala víc.Od této autorky jsem četla knihu Pohádkový zločin,Jed šípkové růženky a Past na Sněhurku a ty byly o dost lepší

dr.romca
16.05.2018

Pěkná kniha, dobrý námět, ale jak už tady psali jiní..... bez konce. Jako by chyběla poslední kapitola.


jitkahav
19.01.2018

Bohužel nic moc,takový slabý příběh,nijak mě neupoutal.

simi28
26.08.2017

Tato kniha nebyla špatná, jenom příběh mi bohužel nesedl. Od této autorky jsem už četla Past na Sněhurku a ta mi přišla o hodně lepší. Styl psaní byl opět super, ale pro mě to byla spíš oddechová knížka než nějaký thriller. VŠECHNY postavy byly takové nijaké, a proto jsem nepřišla na chuť ani samotné hlavní hrdince. Ještě se chystám na Jed Šípkové Růženky a doufám, že ta se mi bude líbit jako minulé autorčiny romány.
Za mě je to typ knih, které neurazí, nenadchnou. Proto dávám 3 hvězdičky.

JindřiškaP.
11.08.2017

Přijde mi to trochu odbyté, asi nejslabší kniha od K. Kuhn. Taky konec je takový neuzavřený...

Ledward
06.05.2017

Knížku jsem dostala na Vánoce a až tento týden jsem ji vytáhla. Podle toho co jsem tu četla za komentáře jsem si říkala: ,,To bude nějaká blbost. Už ten název." Ale když jsem se teda odhodlala, že ji přečtu, tak se mi zdála napínavá a dobrá. Já osobně na takovýhle typ knížek nejsem, protože jsem celkem strašpytel. Kniha mě ale opravdu překvapila.
Ale ten konec.... Není náhodou pokračování?

brzda.
02.02.2017

Nádherná kniha, mě se moc líbila.

alnahu
15.06.2016

Dívčí román Popelčina kletba, jsem si půjčila náhodou. Ale nějak jsem se do tohoto příběhu odehrávajícího se v internátu nemohla začíst. Juliana nastoupí do internátu Havraní hnízdo vše vypadá idylicky ,než jedna ze studentek spadne ze střechy zvonice. Jula pátrá proč se to stalo a najde i Kiřin deník, který jí lecos osvětlí. Touto knihou jsem se opravdu prokousávala.

1