Milenec ze snů

Milenec ze snů https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/31300/bmid_milenec-ze-snu-0Sk-31300.jpg 4 220 38

Sestry Masonovy série

Elizabeth, atraktivní mladá vdova, má svůj obchůdek s netradičními dárky a také dvě malé děti, proto se celé dny nezastaví. Je zajímavá a energická, ale už dva roky žije sama. Manžel jí chybí a o jiného muže nestojí, i když samotu snáší stále hůř. Touží mít někoho nablízku, jenže na skutečný vztah nemá odvahu, a tak sní. A jsou to odvážné sny - svého milence si představuje všelijak. Vždy je vášnivý, plný touhy, pozorný a citlivý. Přesto je pouze vysněný... Po čase vstoupí do jejího života vstoupí soused Thad. Elizabeth se domnívá, že právě takového muže potřebuje, ale odmítá si své pocity přiznat, natož aby je projevila. Thad má navíc konkurenci - bohatého, neuvěřitelně pohledného majitele hotelového řetězce, v němž má Elizabeth svůj obchod. Pro koho se mladá žena rozhodne? Kdo bude jejím milencem ze snů a možná i něčím víc?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

Fanta C , 1987

Dalgiona
21.11.2023 5 z 5

Další bezva oddychová knížka s jednoduchým dějem pro dlouhé zimní večery.

malýčtenář
24.04.2023 2 z 5

No, asi jsem od autorky četla lepší knihy, ale jako odpočinek po různých thrillerech, dobrý . Slaďarna na jedno odpoledne. Spíše červená knihovna.

petulkapeta
21.02.2023 4 z 5

"Poznám, že jsem zamilovaný, když se s tou ženou chci probouzet každé ráno."

Pěkna oddechovka, no spiše mi topřipominalo Hq žadne drama, ale chtěla jsem poznat sestru, protože jsem si půjčila druhý díl. Jinak Elizabeth by v dnešní době uspěla kdyby psala knihy to bezpochyby.

Evkaha
06.02.2023 3 z 5

Taková pohodová jednohubka na zimní odpoledne s vyloženě oddechovou tématikou bez hlubší zápletky.

Olga8480
21.08.2022 4 z 5

Pro mě nenáročné čtení, které pobaví.
Ale asi raději čtu její knihy s kriminální zápletkou.

janina66
07.04.2022 2 z 5

Pro mě velká slaďárna. Bez žádné velké zápletky. Asi nejhorší, co jsem od Sandry četla. Mám ráda s napínavou linkou.

tess.de.veles
07.08.2021 2 z 5

Prostě Sandra Brown....se vším všudy, :-) ...ALE myslím, že to umí i LÉPE :-)

Aranel15
15.07.2021 2 z 5

Prostě romantika na první dobrou, žádné velké překvapení, žádná velká zápletka

cukrovka
28.05.2021 4 z 5

Příjemná a čtivá oddechová romantika.

Steiniglovka
01.12.2020 4 z 5

Přečteno kvůli čtecí výzvě, sama bych si takové čtení nevybrala. Ale pěkné, docela se mi to líbilo, asi i kvůli podnikání hlavní hrdinky. Sama bych si takový obchod přála mít :) takže kdo má rád slaďárny, můžu doporučit

Myška43
07.08.2020 4 z 5

Tento příběh se autorce též moc povedl. Rozhodně si přečtu další díl.

tereza_dol
24.07.2020 4 z 5

Kniha dobrá, jen dost předvídatelná.

Kudík
10.07.2020 4 z 5

Přečteno za chviličku. Bavili mě hlavně děti Megan a Matt, a pak soused Thad a sestra Lily. Knihu jsem zhltla hlavně proto, že mě víc lákal druhý díl o sestře Elizabeth. Prostě romantika na pár hodin, kdy je výběr hrdinky od začátku jasný.

petraj30
20.06.2020 4 z 5

Nebylo to špatné. Sice bych hlavní hrdinku občas propleskla, ale jinak to bylo super. Moc se mi líbila jejich komunikace a počáteční rozpaky. Tohle byla jedna z těch lepších povídek na jedno nudné odpoledne.
Teď jsem celkem zvědavá na další díl, protože sestra Lizzi mi přišla taková akčnější a správně trhlá, tak uvidíme

milena8281
16.06.2019 4 z 5

příjemná oddychovka na letní večer, potěšila, pobavila, nenudila a relax s ní byl bezva

Laf
28.04.2019 4 z 5

Poutavá oddychová kniha, která se přečte velmi rychle. :)

JancaMia
31.03.2019 2 z 5

slaďárna s vtipnými komentáři dětí a o tom co se bude dít po záchraně koťátka ..

pingu1
03.03.2019 3 z 5

Klasická romantika, sladká, předvídatelná oddechovka....

Lenoulinka
25.07.2018 5 z 5

Elizabeth, vdova dvou dětí si sní své erotické fantazie... Po zachránění koťátka sousedem nezůstane jen u snění. Romantické oddychové čtení na odpoledne.

moudivlacek
10.06.2018 4 z 5

Sice je to taková průměrná červená knihovna, ale za vtipné hlášky dětí hlavní hrdinky a jejich uličnictví prostě musím dát 4 hvězdičky, moc jsem se nasmála a moc mi to bodlo. Byly to krásně strávené odpolední chvilky.

červená knihovna

Sandra Brown
americká, 1948
2016  87%Skryté zlo
2017  82%Pomsta
2018  77%Podraz
2007  85%Mrazivý chlad
2008  89%Skandál

Kniha Milenec ze snů je v