1v8na 1v8na komentáře u knih

Jak mi pan Darcy zlomil srdce Jak mi pan Darcy zlomil srdce Beth Pattillo

Příběh byl vtipný a romantický. Mně osobně se líbil více tenhle příběh než spisovatelčina předchozí kniha - Jak mi Jane Austenová zničila život.

18.12.2014 4 z 5

Deset důvodů, proč tě miluji Deset důvodů, proč tě miluji Julia Quinn

příběh byl fantastický!! Moc se mi líbil a bavil mě! stál opravdu za to.

17.12.2014 5 z 5

Radleyovi – Upíři odvedle Radleyovi – Upíři odvedle Matt Haig

některé pasáže byly nudné, ale pokud jsem je přeskočila to mohu říct, že to stálo za to.

17.12.2014 3 z 5

Jak mi Jane Austenová zničila život Jak mi Jane Austenová zničila život Beth Pattillo

příběh byl docela pěkný, ovšem některé pasáže se tak vlekly, že to nebylo moc záživné, tak jsem to přelistovala.

17.12.2014 3 z 5

Věř v mou lásku Věř v mou lásku Petra Lázničková

příběh to byl velmi pěkný i když občas mě hlavní hrdinka Katka a potom i Robert docela dokázaly namíchnout.

16.12.2014 5 z 5

Velké tajemství Velké tajemství Anne Gudule

jedním slovem - blbost . Nechápu, jak tohle mohlo být v oddělení pro dospělé

16.12.2014 odpad!

Překvapení Překvapení Zuzana Francková

příběh byl velmi citový, dokonce jsem si u něj i pobrečela. Nedovedla bych být tak silná, jako hlavní hrdinka Radka a její maminka.

16.12.2014 4 z 5

Písmenková polévka Písmenková polévka Barbora Hrůzová

Příběh byl velmi pěkný a napínavý. Mísila se zde romantika s detektivkou. Moc se mi to líbilo. Ovšem bych nečekala takový závěr jaký byl.

12.12.2014 5 z 5

Dvojník Dvojník Danielle Steel

příběh mě ze začátku trošku nudil, ale jakmile se v příběhu objevil Paul, stálo to za to. škoda, že konkrétně tento příběh nebyl zfilmovaný

12.12.2014 3 z 5

Útěk Útěk Tatjana Dönhoff

Příběh mě ze začátku moc nebavil, ale jakmile se začala popisovat strastiplná cesta před Rudou armádou, bylo to napínavé a velmi čtivé. škoda, že nevím, jak se jmenuje filmová verze knihy.

12.12.2014 4 z 5

Sfinga čeká na lásku Sfinga čeká na lásku Blanka Jehlíková

Ze začátku mě to bavilo, ale potom ke konci to bylo tak nudné, že jsem u toho i usínala.

12.12.2014 1 z 5

Druhák Druhák Douglas Rees

Sice mě určité pasáže nebavili, ale od cca 130 strany jsem se od knihy nemohla odtrhnout. Cody zase vyhrál.

11.12.2014 4 z 5

Prvák Prvák Douglas Rees

Příběh byl velmi pěkný. Byl dobrodružný a romantický zároveň. už se těším až si přečtu druhý díl. Cody je výborný kluk.

Hra na třetího Hra na třetího Zuzana Francková

Spoiler - Příběh byl velmi emotivní, moc se mi líbil. Velmi jsem ho prožívala zároveň s hlavní hrdinkou Alicí. V určitých pasážích knihy mi bylo Alice moc líto. Kniha je opravdu ze života a je pro všechny věkové kategorie.

10.12.2014 5 z 5

My Fair sukuba My Fair sukuba Jill Myles

Tenhle příběh byl nejlepší ze všech tří dílů. Měl šťávu, byl nabytý napětím, romantikou a i sexem. Zase se mi nejvíce líbil Zane. Jsem ohromně zvědavá, kdy vyjde další pokračování v češtině - jestli tedy nějaké vyjde - protože konec rozhodně uzavřený nebyl.

10.12.2014 5 z 5

Sukuby to rády horké Sukuby to rády horké Jill Myles

Příběh byl zaímavý, i když některé erotické a sexem nabyté pasáže jsem přeskočila, stálo to však za to. Zvláště po příjezdu do domu nejstarší Sukuby ve Státech.
už se těším na třetí díl.

Páni mají radši Sukuby Páni mají radši Sukuby Jill Myles

Příběh byl úžasný, moc se mi líbil, jsem zvědavá, jak to dále bude s Joachimem.

Člověk bez osudu Člověk bez osudu Imre Kertész

kniha mě moc nezaujala, byla pojata na můj vkus moc psychologicky

09.12.2014 2 z 5

Sen o lásce Sen o lásce Zuzana Francková

Příběh byl úžasný. Nejvíc se mi líbil Olin, i když byl v mládí tak trochu sobec, ale rozhodně byl lepší než Richard!

09.12.2014 5 z 5

Zachránit! Příběh ženy, která ukrývala rodinu Anne Frankové Zachránit! Příběh ženy, která ukrývala rodinu Anne Frankové Miep Gies

Bylo to úžasné! Nejlepší varianta Anny Frankové, kterou jsem kdy četla.

08.12.2014 5 z 5