My Fair sukuba

Není jí co závidět... Život sukuby přináší neustále něco nového, ale se sexy padlým andělem Noahem, který se stará o ukojení jejího Svrbění, má Jackie Brightonová konečně pocit, že tomu přichází na chuť. Skoro se jí nestýská po jejím úžasném upířím vládci Zanovi, či po jeho hříšných ústech a škádlení. Každopádně se o tom snaží sama sebe přesvědčit. Jackie udělala v minulosti několik chyb, z nichž nyní musí skládat účty. Společně s Noahem jsou uvězněni koncilem Serimů. Jackii se podaří útéci, ale padne přímo do otevřené Zanovy náruče. Brzy je zatažena do nebezpečné hry na kočku a myš, která probíhá mezi anděly a upíry, a přitom zjistí, že si také musí zvolit mezi oběma muži svého srdce. Dokáže se rozhodnout mezi Noahem a Zanem? Nebo přijde o všechno, co kdy chtěla? Ve hře je víc než jen její srdce......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/123293/my-fair-sukuba-vLm-123293.jpg 4.1115

Deníky Sukuby (3.)

My Fair Succubi (2010)

Romány, Pro ženy, Sci-fi
Vydáno:, Levné knihy

Kniha My Fair sukuba

tatjana1737
22.12.2018

!!! POZOR SPOILERY !!!

Pokud bych hodnotila celou sérii tří vydaných knih, nebylo to špatné. Mám-li ale hodnotit jen díl třetí, tak mi přišel nejslabší. Předně: upřímně jsem čekala, že to bude mnohem větší P :-). Pak mi vadily gramatické chyby či záměna jména Noah/Zane, ale za to autorka nemůže. Za co ovšem může je to, že Noah zatím ze všech knih vyšel tak trochu jako trouba, od počátku je jasné, že Jill Mylesová i Jackie jsou v Zaneově stáji. V prvním díle sice Noah na začátku vystupuje jako ideál, ale kvůli zápletce je zatlačen do děje a na jeho místo nastupuje Zane, který ho těžce zastíní. Ve dvojce se Noah stáhne do pozadí sám a Zane je ten bad boy, který hrdince ubližuje, ale ona po něm stejně touží. No a ve trojce... i když Noah dopřeje Jackie ten nej vězeňský sex, pěkně v duchu dominance-submise, tak to hned zabije výčitkami svědomí, morálkou a jistým školometstvím, které z něj cítím od samého počátku. A to je škoda. Mylesová v tomhle ohledu pro mne hraje mezi mužskými hrdiny nerovnou hru, protože tak, jak Noaha vykreslila, nemá prostě šanci. Obzvlášť, když se člověk dozví, že celou dobu vlastně miluje svoji dávkou lásku, pro níž se vzdal křídel i nebe. Zatímco defétista Noah raději zůstane v base, aby přijal rozsudek, Zane se nechává pálit obojkem, čímž zase dává najevo, že je větší frajer. Ale pozor, ne, že bych si na něj stěžovala, tak jak je napsaný, já bych ho žrala taky ;-).
Děj se stále točí kolem aureol a svatozáří, z Joachima je už totální magor (přitom v jedničce to byl jen neškodný šmírák), do hry vstupují další Serimové (Ariel pobavil, uznávám) a dokonce i jeden Nefilim, který možná z rajdy Remizy nakonec udělá ctnostnou ženu. V knize se znovu objevuje i Luc (upřímně, toho fakt nemusím a ve dvojce jsem doufala, že zhebne) a tentokrát na scénu vstupuje sám archanděl Gabriel, který na mne působil mnohem pozitivnějším dojmem než Uriel v díle prvním. A i když se znovu setkáme i s upíří královnou, tentokrát mi přes veškeré popisy tísně a napětí přišla krapánek bezzubá...
Třetí díl se opět četl sám, ale už to nějak nebylo ono. Možná je to i tím otevřeným koncem, který nechává ve čtenáři kupu otázek, jak se vše bude vyvíjet dál, co Noah a co Ráchel, a co si vlastně Jackie bude přát od Gabriela - protože o tom, že misi nakonec splní, nemůže být pochyb.

Lenynek
19.09.2018

Náááhodou, pecička. V momentě, kdy se přenesete přes to, že sex je jako čaj o páté - tradicí a nutností, pak je to super počtení. Neskutečně mě bavily vtípky v každém dílu, dialogy, bylo to plné šťávy. Rozhodně celá série zabaví a pobaví.

Tesset
02.09.2018

Nejlepší byl teda první díl, ale ani ty ostatní nebyly ztrátou času. Přečtu si i fanpřeklady dalších příběhů. Za mě jedna z těch povedenějších sérií.

EffyMerillis
29.11.2017

Je to dojela dlouhá doba, co jsem četla první díl, mezi tím jsem přečetla několik dalších knih a prošla si méně chovu dobou. Ale první díl jsem si vybavila.
Kniha je psána dobře, vždy jsem si před spaním říkala: jedna kapitola a spát! Ale vždy mě zajímalo, co se stane na začátku kapitoly další. Knihu jsem přečetla za pár dní. Neříkám, že to je nejúžasnéjší děj na světě, ale moc se mi líbil a nechybělo ani neočekávané překvapení.
A mrzí mě, že není 4. díl. Mohu si jen domýšlet teorie, jak asi dopadlo hledání a co s jste mezi trojkou stalo.

LucyFox4
13.11.2017

Tahle série je úžasně šílená. Ano, je místy přitažená za vlasy, autorce ani tak moc nevadí plně nevyužít potenciál funkční a originalní zápletky a hlavní hrdinka je malinko hloupější, ale jinak celou sérii fakt miluju.
Dost mě naštvalo, že nevydali 4. díl, na druhou stranu, nic co by se nedalo najít na internetu spolu se třemi novelami a skoro i lepším překladem, než první tři vydané díly.

CamilleTyler
20.06.2015

Vtipné čtení, stejně jako předchozí díly. Z Ethana jsem byla vysmátá, situace prostě neměli chybu. Buď jsem se smála díky tomu, jak postavy přemýšlí, nebo jsem se culila u scén Zana a Jackie.  Prostě jejich chemie, až mi motýlci poletovaly v břiše, prostě super. Jen ty erotické scény mi už začali vadit. Kdyby se od nich upustilo, zas tolik by mě to nemrzelo. Celkem to rušilo, kdyby se na to jen rychle vlítlo na konci kapitoly a na začátku další bylo po, bylo by to ideální. Tahle knížní série mě ohromně baví, miluju jí a dokonce překousnu to, že poslední díl je e-kniha. I když toto by jako konec nebylo špatné, jsem na samotné ukončení opravdu zvědavá.

Veronika.C
16.03.2015

Další výborné pokračování a Ethan byl skvělý ... Tuto sérii doporučuji a vrhám se na poslední díl protože chci vědět jak to celé dopdne :-)

1v8na
10.12.2014

Tenhle příběh byl nejlepší ze všech tří dílů. Měl šťávu, byl nabytý napětím, romantikou a i sexem. Zase se mi nejvíce líbil Zane. Jsem ohromně zvědavá, kdy vyjde další pokračování v češtině - jestli tedy nějaké vyjde - protože konec rozhodně uzavřený nebyl.

ivzu77
13.08.2014

Děkuji za celou tuto sérii tří knih. Příběh mne od začátku velice bavil - dobře se to četlo.

Samira
02.05.2014

Tahle série je prostě úžasná. Nemohla zklamat a taky že nezklamala. Jsem zvědavá na závěr. Zápletka byla zase skvěle propracovaná, nová postava Ethana je opravdu vtipná. Pro mě je to srdcové čtení, nemůžu jinak než doporučit!

Lodja
03.03.2014odpad!

82% ? Cože? Tento skvost dostala ze srandy naše spolužačka k patnáctým narozeninám a já jsem měla za úkol ji zabalit, tak jsem doma byla zvědavá a kousek si přečetla. No a tak laciný hnus jsem snad ještě nečetla, kam se hrabe nějaká secesní červená knihovna o lásce sestřičky a primáře... A upřímně moc nechápu, kdo a proč má někdo tohle zapotřebí číst.

Bunburistka
16.02.2014

Velice napínavý díl této série. Už od začátku jsem fandila Zaneovi, je mi moc sympatický, kéž byt takových chlapů bylo víc ! :D
Doporučuji !

PiperW
29.09.2013

Taktéž doufám, že u nás vyjde poslední díl z této serie a moc se těším, jak celá serie vyvrcholí...
Od první chvíle jsem měla radši Zana, ale byla jsem rozpolcena, ..teď mně ae utvrdili v tom, že je lepší volba :)¨
Pro mne nejslabší kniha ze serie, ale stejně i tak bezvadné čtení

KatušŠš
22.09.2013

Mooooooc super knížka! :D :D :D chci další díl!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D

orangerose
16.08.2013

docela napínavý děj ještě víc než předchozí 2 díly , už nemůžu dočkat až budu mít v ruce 4 díl - závěreční díl této série.

simca144
10.06.2013

Bombastická knížka...miluju tento příběh, prostě mě chytl a jen tak nepustí :)..takže určitě doporučuju :)

Chensie
28.05.2013

Doufám, že vyjde v ČR i ten další díl, protože série je naprosto super. Jackie je úžasná hlavní hrdinka a Zane je můj favorit. Skvěle napsané, vždycky se u toho pobavím. Má to své kouzlo, osobitost a výborně popsaní jsou i hlavní hrdinové. Zaneovi, ani Noahovi sexappeal nechybí. Není to typicky vulgární a hlavně to zaujme. Já je všechny četla jedním dechem a kéž se tu objeví všechny díly, které tato série bude ještě mít.

Bet
11.05.2013

Co na to říct :)opět jsem jí přečetla jedním dechem. Moc jsem si oblíbila Noaha:)

Swatulkaa
23.07.2012

Skvělá knížka i předchozí !! určitě doporučuji. není to tak přeslazené jak strážci temnoty od ivyové :-)

pet-kyval
28.06.2012

[015/12] I když se určitě jedná o literaturu pokleslého ražení, je tato série přeci jen něčím zvláštním a ojedinělým. Jistě, stojí hlavně na sexu, sexu, sexu a zase a znovu na sexu, ale to přeci není nic tak strašného. Jen kdyby snad ženy ve většině podobných knih nevypadaly tak blbě. (Což nechápu tím spíš, že tento žánr píší převážně ženy. … a zlý pryč.)

Nedá se říci, že by se vůbec Jackie nevyvíjela. Tak trochu se mi zdá, jako by, i když šnečím tempem, naše hrdinka dospívala v rozumnou mladou ženu. Odhadla bych, že by u hypotetického patnáctého dílu série dosáhla standardního IQ dnešní vysokoškolačky s titulem z archeologie a možná by konečně svoje svrbění přestala považovat za událost roku, kterou je nutno stále dokola a dokola popisovat pro informovanost čtenářek. No jo, ale berme to tak, že hlavním cílem je opravdu jen ten sex a „velký“ problém stále se opakujícího milostného trojúhelníku.

Co mě potěšilo, tak že autorka konečně zodpověděla otázku, proč byla vůbec Jackie vybrána pro osud sukuby. Naštěstí se neodhodlala k žádnému superhrdinskému pojetí ala „zachráníme celý tenhle podělaný svět a galaxii k tomu“, ale celé to věnovala čistě sobecké romantice, což sice neposunulo námět na vyšší roveň, ale ani ho to nesnížilo z relativního standartu. Zato jí tedy blahopřeji, ale jinak musím s politováním konstatovat, že velká spisovatelka z ní bude leda tak tehdy, až se gepardi naučí bruslit a delfíni kouřit brko.

Těžko říct, jestli je tato kniha poslední, protože prozatímní konec je vcelku otevřený. Jackie má před sebou další teoretický úkol, milostná stránka vlastně není definitivně rozluštěna a jen těžko se dá věřit, že by jeden z pánů dal od vnadné rusovlásky jen tak lehce pracky pryč. Na druhou stranu se to ovšem za definitivní konec pokládat dá, protože… Co by jste tam vlastně jště cpali? Děj se stále opakuje? Ano. Hrdinové stále dokola řeší emoční problémy? Ano. Zlo bylo zažehnáno a dobro si opucovalo svatozář? Ano. Tak proč do toho ještě rýt, když by to stejně bylo zase od začátku…

trynitrix
24.06.2012

Tak serie sukuby nemá jako chybu opravdu jsem se bavila u toho dílu možná se mi líbil o chlup víc než ty dva předtím ale stejně dávám 100% doporučuji a hlavně se těším na další vydání pokračování.

alipeli
15.06.2012

ten, kdo si oblíbil první dva díly, tak si rozhodně zamiluje i tento