My Fair sukuba

My Fair sukuba https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/123293/bmid_my-fair-sukuba-vLm-123293.jpg 4 180 31

Deníky Sukuby série

< 3. díl

Není jí co závidět... Život sukuby přináší neustále něco nového, ale se sexy padlým andělem Noahem, který se stará o ukojení jejího Svrbění, má Jackie Brightonová konečně pocit, že tomu přichází na chuť. Skoro se jí nestýská po jejím úžasném upířím vládci Zanovi, či po jeho hříšných ústech a škádlení. Každopádně se o tom snaží sama sebe přesvědčit. Jackie udělala v minulosti několik chyb, z nichž nyní musí skládat účty. Společně s Noahem jsou uvězněni koncilem Serimů. Jackii se podaří útéci, ale padne přímo do otevřené Zanovy náruče. Brzy je zatažena do nebezpečné hry na kočku a myš, která probíhá mezi anděly a upíry, a přitom zjistí, že si také musí zvolit mezi oběma muži svého srdce. Dokáže se rozhodnout mezi Noahem a Zanem? Nebo přijde o všechno, co kdy chtěla? Ve hře je víc než jen její srdce...... celý text

Literatura světová Fantasy Erotika
Vydáno: , Levné knihy

My Fair Succubi , 2010

Bunburistka
16.02.2014 5 z 5

Velice napínavý díl této série. Už od začátku jsem fandila Zaneovi, je mi moc sympatický, kéž byt takových chlapů bylo víc ! :D
Doporučuji !

PiperW
29.09.2013 4 z 5

Taktéž doufám, že u nás vyjde poslední díl z této serie a moc se těším, jak celá serie vyvrcholí...
Od první chvíle jsem měla radši Zana, ale byla jsem rozpolcena, ..teď mně ae utvrdili v tom, že je lepší volba :)¨
Pro mne nejslabší kniha ze serie, ale stejně i tak bezvadné čtení

KatušŠš
22.09.2013 5 z 5

Mooooooc super knížka! :D :D :D chci další díl!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D

orangerose
16.08.2013 5 z 5

docela napínavý děj ještě víc než předchozí 2 díly , už nemůžu dočkat až budu mít v ruce 4 díl - závěreční díl této série.

simca144
10.06.2013 5 z 5

Bombastická knížka...miluju tento příběh, prostě mě chytl a jen tak nepustí :)..takže určitě doporučuju :)

Chensie
28.05.2013 5 z 5

Doufám, že vyjde v ČR i ten další díl, protože série je naprosto super. Jackie je úžasná hlavní hrdinka a Zane je můj favorit. Skvěle napsané, vždycky se u toho pobavím. Má to své kouzlo, osobitost a výborně popsaní jsou i hlavní hrdinové. Zaneovi, ani Noahovi sexappeal nechybí. Není to typicky vulgární a hlavně to zaujme. Já je všechny četla jedním dechem a kéž se tu objeví všechny díly, které tato série bude ještě mít.

Bet
11.05.2013 4 z 5

Co na to říct :)opět jsem jí přečetla jedním dechem. Moc jsem si oblíbila Noaha:)

Swatulkaa
23.07.2012 5 z 5

Skvělá knížka i předchozí !! určitě doporučuji. není to tak přeslazené jak strážci temnoty od ivyové :-)

pet-kyval
28.06.2012 3 z 5

[015/12] I když se určitě jedná o literaturu pokleslého ražení, je tato série přeci jen něčím zvláštním a ojedinělým. Jistě, stojí hlavně na sexu, sexu, sexu a zase a znovu na sexu, ale to přeci není nic tak strašného. Jen kdyby snad ženy ve většině podobných knih nevypadaly tak blbě. (Což nechápu tím spíš, že tento žánr píší převážně ženy. … a zlý pryč.)

Nedá se říci, že by se vůbec Jackie nevyvíjela. Tak trochu se mi zdá, jako by, i když šnečím tempem, naše hrdinka dospívala v rozumnou mladou ženu. Odhadla bych, že by u hypotetického patnáctého dílu série dosáhla standardního IQ dnešní vysokoškolačky s titulem z archeologie a možná by konečně svoje svrbění přestala považovat za událost roku, kterou je nutno stále dokola a dokola popisovat pro informovanost čtenářek. No jo, ale berme to tak, že hlavním cílem je opravdu jen ten sex a „velký“ problém stále se opakujícího milostného trojúhelníku.

Co mě potěšilo, tak že autorka konečně zodpověděla otázku, proč byla vůbec Jackie vybrána pro osud sukuby. Naštěstí se neodhodlala k žádnému superhrdinskému pojetí ala „zachráníme celý tenhle podělaný svět a galaxii k tomu“, ale celé to věnovala čistě sobecké romantice, což sice neposunulo námět na vyšší roveň, ale ani ho to nesnížilo z relativního standartu. Zato jí tedy blahopřeji, ale jinak musím s politováním konstatovat, že velká spisovatelka z ní bude leda tak tehdy, až se gepardi naučí bruslit a delfíni kouřit brko.

Těžko říct, jestli je tato kniha poslední, protože prozatímní konec je vcelku otevřený. Jackie má před sebou další teoretický úkol, milostná stránka vlastně není definitivně rozluštěna a jen těžko se dá věřit, že by jeden z pánů dal od vnadné rusovlásky jen tak lehce pracky pryč. Na druhou stranu se to ovšem za definitivní konec pokládat dá, protože… Co by jste tam vlastně jště cpali? Děj se stále opakuje? Ano. Hrdinové stále dokola řeší emoční problémy? Ano. Zlo bylo zažehnáno a dobro si opucovalo svatozář? Ano. Tak proč do toho ještě rýt, když by to stejně bylo zase od začátku…

trynitrix
24.06.2012 5 z 5

Tak serie sukuby nemá jako chybu opravdu jsem se bavila u toho dílu možná se mi líbil o chlup víc než ty dva předtím ale stejně dávám 100% doporučuji a hlavně se těším na další vydání pokračování.

alipeli
15.06.2012 3 z 5

ten, kdo si oblíbil první dva díly, tak si rozhodně zamiluje i tento

sex upíři pro ženy nadpřirozené bytosti andělé sukuby incubus

Jill Myles
americká