Sukuby to rády horké

Nikde není psáno, že být sukubou je snadné. Jackie Brightonová se teprve učí sukubou být. Má dva úžasné milence - padlého anděla přes den a upíra na noc - ti oba se zdárně starají o uspokojování jejího nenasytného chtíče. Nic by na uspořádání svého života sukuby neměnila až do chvíle, kdy nechtěně svým dotykem zbaví vědomí poslíčka s pizzou. Pro takovou událost existuje jediné vysvětlení - Jackie je prokletá. A co hůř - nezbaví-li se včas svého prokletí, bude nucena souložit stále častěji a častěji, dokud vysílená z milostných hrátek nezemře vyčerpáním. Sejmout kletbu jí možná může pomoci nejstarší sukuba ve Státech, proto se Jackie a její věrná přítelkyně Remy vydávají pro radu do New Orleans. Je to závod s čaem ve světě plném nástrah a démonů... Dokáže bystrá zrzka v minisukni přelstít síly zla?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/90_/90264/sukuby-to-rady-horke-NGD-90264.jpg 4.1132

Deníky Sukuby (2.)

Succubi Like It Hot (2010)

Romány, Pro ženy, Sci-fi
Vydáno:, Levné knihy

Kniha Sukuby to rády horké

tatjana1737
21.12.2018

Předně mi vadila změna překladu, která se sice projevovala v drobnostech (dealeři/kupčíci, Noe/Noah, svatozář/aureola či oslovení Princezna/princezna), ale i tak... Co se příběhu týče, jako čtenář jsem si ty zvraty užívala, i když už mi jich nakonec přišlo až moc. Ale Mylesová opět trochu poodkryla fungování světa, který nastínila v jedničce, a zaplnila ho dalšími figurami. Bez znalosti prvního dílu se ovšem čtenář nemá moc šancí zorientovat. Sex tam sice byl, ale podle komentářů jsem ho čekala podstatně víc, i s ohledem na prokletí hlavní hrdinky. A samozřejmě jsem zvědavá na další vývoj toho milostného trojúhelníku a na zodpovězení otázky, proč dva mužští hrdinové po Jackie vlastně tak moc touží.

Tesset
31.08.2018

O něco slabší než první díl, ale pořád super. Opět mi jen vadil název, obálka a ty strašné chyby.

Petysa.k
12.02.2018

Skvělá kniha!

CamilleTyler
12.06.2015

Druhý díl mi přišel podle obsahu, celkem laciný, další zámiňka na sex. Ale autorka mě opět mile překvapila. Já si knížku užila, sex scény mě popravdě celkem nudily. Ale opět jsem se svezla na vlně humorných poznámek naší hlavní hrdinky Jackie a její kámošky Remy. Ty dvě jsou nezapomenutelné kombinace. V prvním díle jsem se skrz Jackie zamilovala do Zana, a to v druhém celkem uvadalo, protože tentokrát byli více na scéně Noe(žádný Noah!) a konečně mi přirostl k srdci a já více pochopila, proč je pro Jackie tak složité si vybrat. Ovšem na Jackie mě hrozně štvala její sobeckost a neohleduplnost. Ta její nerozhodnost by nebyla na nervy jdoucí, né proto, že je tahala za nos, ale že si dovolila dělat uraženou, když jí jeden z nich řekne, ať si vybere. To byla Jackie na několik facek.
Ale nakonec si Zane u mě opět potvrdil místo nejlepší postavy a forbidden love mezi ním a Jackie mě dostala do kolen. Líbily se mi zápletky, kniha je to opět velmi čtivá, zábavná, i když sexuplná, tak je to typická černá komedie a nádechem romantiky a to mě opravdu baví.
Ovšem název pitomě odkazuje na něco, jako vyloženě babské nudné čtení a to tahle kniha fakt není. To bych vytkla, protože to působí lacině, ale talent a humor Jill Myles je větší, než její nadrženost. A ač jsou tyto knihy levné, tak neuvěřitelně kvalitní.

Veronika.C
12.03.2015

Výborný druhý díl .... tuhle sérii jsem si opravdu zamilovala i všechny hlavní hrdiny, hlavně Zana :-)

1v8na
10.12.2014

Příběh byl zaímavý, i když některé erotické a sexem nabyté pasáže jsem přeskočila, stálo to však za to. Zvláště po příjezdu do domu nejstarší Sukuby ve Státech.
už se těším na třetí díl.

ivzu77
13.08.2014

Děkuji za celou tuto sérii tří knih. Příběh mne od začátku velice bavil - dobře se to četlo.

Samira
21.04.2014

I druhý díl byl perfektní, tahle série mě vysloveně baví, je skvělá. Jackie byla zase vtipná a inteligentní, zápletka propracovaná. I padoušstvo mělo říz a Zane nezklamal, opravdu úžasná postava. Kniha se dá pouze doporučit!!!

Bunburistka
16.02.2014

Miluju tuhle sérii. Určitě předčila i jiné, o dost dražší erotické romány. Tato série je naprosto skvělá. Krásné, erotické a oddychové čtení. Všem doporučuji ! :)

PiperW
26.09.2013

Za mně byl první díl o něco málo lepší než tento druhý, každopádně i tak super kniha a těším se na další díl...Suprové knihy :)

wamplady
07.08.2013

úžasné čtení, zamilovala jsem se do Zana:-)

Petrapetronela
08.07.2013

woow,teda fakt dobrá knížka. Koupila jsem všechny tři díly najednou,ale jako první jsem přečetla tento třetí díl a mohu říci,že určitě doporučuji přečíst. Příběh je dooost chytlavý a úplně vás vtáhne do děje,knížku nebudete chtít odložit,dokud nebudete vědět,jak to vše dopadne. Mám všechny tři díly a rozhodně zůstanou v mé knihovně,s radostí a chutí se ke knížce vrátim;o)

orangerose
26.06.2013

mně líbíl tento díl víc něž 1 díl, knížka je plná akce, lásky, vynikájící knížka :D

Bet
16.06.2013

Souhlasím s Barborelka je to super počteníčko

barborelka
11.04.2013

Super počteníčko, mám ji doma v knihovničce na čestném místě;-)Remy byla super :D, moc se těším na pokračování.

Danda224
22.02.2013

Trochu úchilárna ale svoje kouzlo a vtip rozhodně má :-D

xxiixxi
02.10.2012

Opravdu odpočinková porno literatura, žádný logický děj v tom nehledejte. Hlavní hrdinka je opravdu jednoduchá a někdy by si zasloužila pěstí. Častokrát jsem si přála, aby už mlčela a dělala to, co umí :-D Ovšem její milenci se mi zamlouvali. Erotické scény přidaly nějakou tu hvězdu. Ale rušivě na mě působila sprostá slova.

Vlocka
09.08.2012

Dobrá knížka, jen teda co jí asi nezapomenu (nebo spíš celé téhle sérii) - není to věcí děje, ale překladu. Pravopisné chyby, překlepy a HLAVNĚ - v jedné knize se píše o svatozáři, v druhém to pro změnu není svatozář, ale aureola. A je toho mnohem víc. Co se děje týče, kniha je super, hodně erotická, na odreagování. A kdyby obálky knih byly jiné, taky by mi to nevadilo :) změnit obal, překlad (takže asi rovnou celé nakladatelství) a bylo by to super!

trynitrix
17.06.2012

Tak opravdu druhý díl nezklamal paráda :-) akce od samého začátku, Jackie nezklame hýří vtipem. :-) už jsem natěšená na další dobrodružství :-)

TinaF
02.05.2012

tak tenhle díl jsem zhltla během dvou a půl hodin. čte se to skvěle, jen mě mrzí ten překlad - kupčíci místo dealerů? Ten kdo to překládal, si mohl ten první díl aspoň přečíst.

Swatulkaa
12.02.2012

Knížka se mi líbila - i když první díl byl maličko lepší. Obálka se mi také líbí - jen název je takový pitomý :-)) Knížku hodnotím jako velmi čtivou. Ten konec mě přišel takový jednoduchý očekávala jsem větší napětí - že to nebude pro Jackie tak lehký. Trošku mi vadil překlad - stačilo by kdyby si překladatelka přečetla první díl - tak by věděla že tam byl Noe a taky svatozář :D Jinak se těším na jaro kdy levné knihy vydají třetí díl :-)) knížku určitě doporučuji :-*

Senza Jenka
14.11.2011

Hm, první díl se mi asi líbil víc. Jackie je z části blbá a z části neinformovaná (jak má například vědět, že když vyřídí vzkaz a rozleje kafe, že vlastně pozvala do domu démona?). Ta záležitost se Zanem... Mno...
Obálka je hrozná a název otřepaný. Velké mínus překladatelce a redaktorce, i když od nakladatele tohoto typu těžko asi čekat nějakou zodpovědnou redaktorskou činnost. Ovšem zjistit si, že překládám druhý díl a najít si ten první, je úkol pro žáka základní školy. Pak by se nemohlo stát, že z Noema je Noah, z dealerů kupčíci apod.

pet-kyval
12.10.2011

[104/11] Takže, když pominu tu o žánru vše prozrazující obálku a naprosto debilní název, docela potěšeně se mohu začít hladit po té části mozečku, která se v podobných chujovinách vyloženě vyžívá, a i když to u většiny případů s hodnocením dopadá naprosto tragicky, stále mě má ženská stránka přitahuje k těm velmi povrchním odpočívadlům literárního světa. Jsem úchylně potěšena a nijak mi to nevadí. Jsem potěšena hlavně z toho důvodu (rozhodně to nechci zakřiknout), že se autorka trošku, malilinkato, polepšila.

Zprvu jsem hlavní hrdince vyčítala, že i přes to, že má ve své sbírce vzdělání vysokou školu se zaměřením na archeologii, někdy je tak neuvěřitelně blbá. Potom, co jsem se ale navrátila do studentských let musím ovšem s lítostí konstatovat, že titul opravdu o ničem nevypovídá. Tuto stránku věci jsem si tedy definitivně ujasnila a už proti tomu nemůžu říct ani popel. Ostatní charaktery jsou takové, jaké se dají nalézt u většiny milostných trojúhelníků a tak se o nich nemusí ani nic dodávat, protože to už každý druhý zná. Klasické dohadování se o bílé a nebo černé auře obou postelových maniaků, kteří v průběhu dalšího a dalšího svazku odhalují své pravé záměry, které byly na prvních stránkách špatně pochopeny. Záporák, skrz naskrz prolezlý červy celého pekla a spousta méně či více blíže nedefinovatelných postav. Strukturou neuvěřitelně neoriginální, ale...

I když je to poměrně velký šunt, je na této sérii něco, co se mi líbí. Třeba ta nejednotvárnost. Andělé jsou i všiváci, upíři se mohou stát věrnými milenci i s potlačeným pijáckým chtíčem a démoni pro svůj prospěch dokáží udělat něco pro záchranu jiných. Každý v tom světě myslí hlavně na sebe, což je tak typické pro nesmrtelné, ale sem tam se najde i nějaký ten postraní úmysl pomoci. Hodně ovšem knihu strhává neschopnost hrdinky si zapamatovat důležité informace, které by jí pomohly rychleji myslet a domýšlet se a poté neschopnost autorky psát osobitě a vložit do toho nějakou tu myšlenku. Smůlou pak je i fakt, že série se zezačátku tvářila na úchylné fantasy vystavěné na sexuálních pilířích, ale celé to jde tak nějak do kytek neuvěřitelným prostorovým a polohovým stereotypem, který by se zrovna u sukuby projevovat neměl.

Zkrátka, tento díl se mi líbil více než ten první, ale v hodnocení se to nijak neprojeví, protože půl bodový rozdíl se tu označit prostě nedá. Zdají se tři hvězdy moc? No, jsou i mnohem horší, naivnější a pitomější knihy spadající do téměř stejné žánrové sekvence. Zde se alespoň nalézá trochu té originality, která se z velké části nachází i v tom, že kdyby hrdinka chtěla (což se občas i stane) a potlačila svůj neuvěřitelný lidský pud věrnosti ke dvěma existencím, které jí hřejí na střídačku v postelích, mohla by to v sexuálním průmyslu ještě pěkně rozjet. No, ale na to je zase moc velká moralistka.