Sukuby to rády horké

Nikde není psáno, že být sukubou je snadné. Jackie Brightonová se teprve učí sukubou být. Má dva úžasné milence - padlého anděla přes den a upíra na noc - ti oba se zdárně starají o uspokojování jejího nenasytného chtíče. Nic by na uspořádání svého života sukuby neměnila až do chvíle, kdy nechtěně svým dotykem zbaví vědomí poslíčka s pizzou. Pro takovou událost existuje jediné vysvětlení - Jackie je prokletá. A co hůř - nezbaví-li se včas svého prokletí, bude nucena souložit stále častěji a častěji, dokud vysílená z milostných hrátek nezemře vyčerpáním. Sejmout kletbu jí možná může pomoci nejstarší sukuba ve Státech, proto se Jackie a její věrná přítelkyně Remy vydávají pro radu do New Orleans. Je to závod s čaem ve světě plném nástrah a démonů... Dokáže bystrá zrzka v minisukni přelstít síly zla?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/90_/90264/big_sukuby-to-rady-horke-NGD-90264.jpg 4.1189

Deníky Sukuby 2.

Literatura světová, Fantasy, Erotika

Vydáno: , Levné knihy

Succubi Like It Hot, 2010

Kniha Sukuby to rády horké

NymphMaeve

První díl mne celkem bavil, byla na to nálada a zaujalo mě to. Druhý díl se mi asi netrefil do momentálního rozpoložení a už jsem se k němu vracela několikrát, ale nejsem schopná to dočíst. Bohužel dávám do nedočtených a třeba někdy v budoucnu na přijde lepší čas.

johana3160
26.11.2021

Kniha byla celkem dobra, ale zadnej odvaz. Konec byl nic moc. Ctive ale jednou stacilo. Dalsi dil ceka..

Damonka18
27.03.2021

Druhý díl si myslím, že byl ještě lepší než první. Úžasná kniha, začetla jsem se a děj byl taky skvělý. Vřele doporučuju pro lidi co chtějí nadpřirozeno a trošku erotiky :D

Sisis1999
25.02.2021

Na mě to prostě funguje. Znovu, není to čtení pro lidi, kteří jsou literárními lahůdkáři. Je to spíš čtení na oddech --- děj si pluje sám, jen tak mimochodem a Vás s jisté vůle vláčí s sebou. Jelikož jsem člověk, na kterého zapůsobí více žánrů, příběh se mi líbí. Jackie je občas trošku na facku, na druhou stranu Remy bych si přála jako kámošku do nepohody. Navíc se v tomto díle objevujeme v New Orleans, které je mým malým hříšným snem. U příběhu se směju, nemusím nad tím příliš přemýšlet, což se mi po náročnějším čtení občas hodí.

Lucynkaaa
20.10.2020

Tak tady sem se fakt trapila.
Na to jak je kniha kratka, jsem ji cetla pomerne dlouho.
Neuveritelne me vytacel milostny trojuhelnik ale hlavne z pohledu Jackie. Tlusta nepopularni holka se stane nejpritazlivejsi na svete a zahodi veskerou skomnost a vyuziva dva chlapy, kteri sou do ni ocividne zblazneni. Tuhle jeji zmeni sem nemohla prekousnout.

JanaSustr
27.07.2020

Úžasná kniha úplně mě to pohltilo i ostatní díly byli super, moc jsem si celou sérii užila je to moje srdcovka

renefer
24.06.2020

Ve stejném duchu jako díl první, Jackie je pořád stejně naivní (nechci říct přímo hloupá), ale je to tak uvěřitelné, že se na ní ani nejde zlobit.

havrmoni
15.08.2019

Opět super. Líbí se mi to.