Páni mají radši Sukuby

Kdo by tušil, že anděl může dostat dívku do tolika pekelných potíží? Jackie Brightonová, mladá a seriozní archeoložka, se toho rána probudila v kontejneru a celý následující den je ještě podivnější. Její důvěrně známé poprsí velikosti B se nějak zdvojnásobilo na velikost D, sexuální apetit se stal neukojitelným a patrně měla svůj první sex na jednu noc... s padlým andělem. Vše, co si pamatuje, jsou zvláštně hypnotické oči krásného Noema... a pak temného cizince, jehož kousnutí ji přeměnilo v nesmrtelnou vzrušující svůdnici....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/80_/80507/pani-maji-radsi-sukuby-Uk6-80507.jpg 4.1164

Deníky Sukuby (1.)

Gentlemen Prefer Succubi (2009)

Romány, Pro ženy, Sci-fi
Vydáno:, Levné knihy

Kniha Páni mají radši Sukuby

tatjana1737
20.12.2018

!!! POZOR, MŮŽE OBSAHOVAT SPOILERY PRO TY, CO NEČETLI/Y" !!!

Jak píše většina komentářů níže, i já byla pozitivně překvapená. S ohledem na některá záporná vyjádření jsem čekala na každé druhé stránce porno a překvapivě... ono je tam víc děje :-). Ovšem sexuální scény jsou popsány hezky, s nábojem, a třeba ta zpovědnice... ač nejsem katolička, zapůsobilo to na mne :-).
Jackie mi ani tak hloupá nepřipadala - ostatní postavy jí vždy zapomněli říct to podstatné, takže kolikrát šla do maléru, aniž by měla všechny informace a dokázala zvážit důsledky.
Samotná zápletka mi přišla slabší, ale univerzum, v němž jsou padlí andělé, upíři a sukuby mi přišlo docela vtipně vymyšlené i s jeho pravidly a podmínkami.
Co se hlavních mužských hrdinů týče... já bych si asi taky nemohla vybrat :-). Noe dominuje první části knihy, a pak přebírá otěže Zane. A i když je to podle všeho šmejd, co si navíc ještě libuje v lehce SM motorkářském oblečení, což zrovna není můj šálek kávy, ukazuje se, že ženské prostě mají rády zlé chlapce, protože jsem z něj taky pomalu začala být vydřená. Ostatně už jen fakt, že zkušené několikaset let staré mužské oko rozezná potenciál a krásu u tlusté, obrýlené holky s mastnými vlasy, mi dává jistou naději. A myšlenka, že po světě chodí padlí andělé, jejichž prokletím je způsobovat ženám orgasmus... Kde jednoho takového mohu potkat? Chtěla bych se za něj provdat! :-)

Souhlasím s Tesset, že obálka je příšerná, a sama mám ještě výtku k překladu, který chvilku haproval. Neměla jsem v ruce anglický originál, ale skoro bych se i vsadila, že při předávání pistolí Remy použila mnemotechnickou pomůcku "vagína - vampýři, anus - andělé" či něco v tom smyslu.

Tesset
30.08.2018

Byla jsem velmi mile překvapena. Čekala jsem nějakou slátaninu a - i když to zrovna není na nobelovku za literaturu- čekal mě celkem solidně vystavěný příběh, vtipné dialogy, sympatické postavy a dva dokonalí muži. Jediné co nemůžu překousnout je ten název a strašná a naprosto otřesná obálka.

jesterka.as
12.02.2018

Na takovou levnou knihu kupodivu dobrý příběh :) Hezky se to četlo, taková oddychovka.

LucyFox4
13.11.2017

Ještě nikdy se mi nestalo,že bych prakticky jedním dechem přečetla celou sérii i s novelami a rozhodla se že prostě musím mít knihy stůj co stůj!
Sehnala jsem je v antikvariátu v Pardubicích. ani vzdálenost mě nezastavila :D

CHESS
03.06.2016

Neuvěřitelná kniha! Naprosto si mně získala a četla jsme jí už tolikrát, že si jí pamatuju skoro nazpaměť, ale brzy se k ní dostanu jistě znovu. Líbí se mi jak se z malé šedé myšky - s pěkně prořízlou pusou - stane sexy toužící kočka. Noah je fajn, ale spíš jen milej kamarád. Ale když narazíte na Zana... prostě wow! Já na tom chlapovi zbožňuju první poslední a hrozně se mi líbí, že se J ackie ocitne v křupavém sedviči společně se dvěma muži, kteří po ní touží. Kohopak si asi vybere? :D Já vím! Ale neřeknu, přečte si sami a zamilujte si se mnou všechny bláznivé postavy a střelené situace do kterých se naše sukuba dokáže dostat :)

Shui-Xian
23.11.2015

Deníky Sukuby jsem si báječně užívala. Nečekala jsem od nich nic víc než zábavu a lehké vzrušení, a přesto mile překvapily vtipem, svižným příběhem a uspokojivým závěrem (Jackie ve 4. díle překvapila. :-) Jestliže byla její podnikavost a "životaschopnost" v předchozích dílech spíš úsměvná, v tom posledním díle předvedla, že v cestě za cílem umí být i disciplinovaná drsňačka.)
Tenhle "brak" byl lepší, než řada seriózních románů, skutečně... Andělé, upíři, sukuby a jiná havěť jsou dost prvoplánové, laciné figurky, ale tady prostě fungují skvěle.

*Pájuše*
05.08.2015

Kniha je čtivá, poutavá a napínavá do poslední stránky. Teď přijde velké ale. Ale asi ode mě bylo dost naivní myslet si, že sex nebude v každé kapitole. Světe div se, jak šeredně jsem se mýlila! Přitom vím, že sukuby a sex jdou neodmyslitelně ruku v ruce. Teď už vím, že blbost se trestá a příště až dostanu další potrefený nápad, jak si zpestřit jinak nudný den, raději se proplesknu, než abych sáhla po knize s tématikou sukuby! Takhle můžu být naštvaná jen a jen sama na sebe. Co se týče historického kontextu, nějak v knize zanikl pod nánosy vzdechů a stenů a... ble! Takové kulturní okénko do světa porna jsem opravdu nepotřebovala!

CamilleTyler
02.06.2015

Bylo by výhodnější, kdybych napsala recenzi, ale uskromním se na komentář. Knihu mi doporučila prodavačka v knihkupectví, tak jsem si řekla, proč né? Jill Myles je jedna z nadržených autorek, ale pozor! Dost chytrá nadržená autorka, která s erotického scénami nakládá rozumně a logicky a vzhledem k tomu, že sex je navázán na osud Jackie, tak nadrženost hlavní hrdinky nejde na na nervy. Příběh je fakt dost zábavný, jak situace, do kterých se dostává, tak hlášky a styl. Po prvních 30 stránkách mi bylo líto, že 4.díl byl nevydali. Na to, že jsou to Levné knihy, s hroznou úpravu, ale docela dost kvalitní. Já si hlavní hrdinku zamilovala, byla zajímavá a vtipná, ale na to, že to byla studovaná osoba, měla docela dost dlouhé vedení. Ovšem způsob jak o věcech přemýšlela mě hrozně bavil.
Remy byla takový ideál sukuby, ale brát si do pouště, jako ve filmu Indiana Jonese jen jehlové podpatky a síťované prádlo? Seriosly? Noe byl takový andělíček, né že by nebyl přitažlivý, ale ke své smůle neměl tolik prostoru, takže ač ho mám v oblibě, pod kůži se mi nedostal. Zane, ach ten Zane. Skrze hlavní hrdinku jsem se do něj dokázala zamilovat, jeho vztah a ní měl vývoj, byl stylový, tajemný, super hlášky, nemluvě o zdvořilosti a laskavosti, která krásně protínala jeho temnější stránky a já mu určitě fandím a to navždy. Ovšem upíří hrůzostrašná královna mi jako bůhvíjaká badass nepřišla a popravdě se mi vůbec nelíbila. Uriel byl taky příšerné kýčovita postava. Čekala jsem krom sexu větší vzrůšo.Celkově ta zápletka se svatozáří byla celkem z prstů vycucaná. Ale za tu zábavu u které jsem se culila, dychtivě otáčela stránku za stránkou a hnd zítra si poběžím pro zbývající díly, za to prostě dávám plný počet.

Veronika.C
06.03.2015

Úžasný příběh ve kterém se spojují dva moje oblíbené žánry sci-fi a erotika. Knížka mě moc bavila a četla se sama. Doporučuji.

1v8na
10.12.2014

Příběh byl úžasný, moc se mi líbil, jsem zvědavá, jak to dále bude s Joachimem.

ivzu77
13.08.2014

Děkuji za celou tuto sérii tří knih. Příběh mne od začátku velice bavil - dobře se to četlo.
PS upozorňuji na to, že autorka napsala i další ČTVRTÝ díl ( až zde se vše ucelí a rozlouskne a rozhodne... taková tečka), který jí nakladatel již nevydal v knižní podobě a najdete ho pouze v elektronickém výtisku na internetu.
Případným zájemcům nabízím přeposlání elektronické verze na mail.

Doriana.M
23.07.2014

Příběh pěkný, jeho pozadí má logickou linii a postava Remy odpovídá mým představám o sukubě. Velmi jsem si oblíbila právě ji a pro Zanea mám určitou slabost :-), ale je jedna věc, která mi brání dát víc než 3*. Jackie neladí. Není nijak nesympatická, ale hrome - má to být archeoložka, osoba zapálená a chytrá. Jenže většinu času působí i přes rezavé vlasy jako prototyp blondýnky z vtipů. Z mého pohledu by to stačilo jen krapet vyladit, nebo jí dát jiné povolání a byla bych spokojená.
Přesto mám tuto sérii ráda a četla jsem ji už dvakrát. Jako oddychovku doporučuji, já sama se k ní určitě ještě vrátím.

pobijecmuch
25.05.2014odpad!

Váženým čtenářkám se omlouvám, ale jsem muž a slovo "Sukuba" mně samořejmě nic neříkalo. A také proto jaem tuto knihu vzal do ruky a potom hledal význam slova na netu. A našel jsem toto, cituji:"Sukuba, nebo také Succubus (z latinského succubare, „ležet vespod“) je ve středověké křesťanské mytologii druh démona - astrálního upíra, který svádí muže, zvláště pak mnichy, pohlavně se s nimi stýká a přitom je vyčerpává, někdy až k smrti". Tak to mně dostalo, co je u dnešních žen v literatuře tak populárního. A já myslel, že sukuba je hastrman.
Sukuba, nesukuba, prostě můj šálek kávy to není, je to jen další velká hloupost, která mně nebere.

BonniePaige
12.05.2014

Kniha není dobrá ani špatná. Pobavila mě. Hlavní postava je naivní až hloupá. Anděl je idiot, kterého nezajímí pocity a co by chtěla Jackie. Přijde vyspí s ní a odejde. Nelíbí se mi jak ji dá ultimátum, aby si vybrala jeho nebo Zana. Její kámoška je dobrá. Ale nejvíc jsem si oblíbila Zana.

Samira
14.04.2014

Ještě, že jsem se nenechala odradit obálkou, protože tahle knížka je skvělá. Četla se úžasně, mám ráda tuhle tématiku a v téhle knížce bylo všechno, aniž by tam přitom muselo být milión mrtvol. Skvěle popsaný sex není jedinou náplní knihy, jak by se mohlo zdát podle anotace, spíš pěknou třešničkou na dobrém příběhu, prošpikonaném humorem a hlavně super postavami. Hlavní hrdinka je chytrá, dospělá a vtipná a její muži:)....hm! Velké hmmm na Zana, ten se tedy opravdu povedl. Líbí se mi, ale i záporáci a taky Remy, se kterou bude v dalším díle nepochybně legrace. Perfektní, napínavé, ironické, zábavné čtení, doporučuji!

Bunburistka
16.02.2014

Když sem na tuto knížku náhodou narazila, absolutně by mě ani nenapadlo, že bude patřit mezi mé nejoblíbenější. Opravdu velice čtivé, hlavní hrdinka mi přirostla k srdci. Určitě si ji přečtu znovu :)

PiperW
17.09.2013

Od knihy jsem toho moc neočekávala, zakoupila jsem ji za 30 korun v antikvariátu, stejně jako další dva díly. Ale musím konstatovat, že mně kniha velmi mile překvapila a už se těším na další díl.
Naprosto souhlasím, že kniha je něco mezi erotickým románem a fantasy...Erotické scény pěkně do detailů rozepsané a opravdu se to četlo dobře a samo.

hrubik
30.07.2013

Knížka mě neurazila, ani nijak nenadchla. Taková oddechovka. Dobře se to četlo, bylo to to ale dost jednoduché. Asi jsem od toho čekala trošku víc.

wamplady
24.07.2013

Kniha se mi velmi líbila, je velmi čtivá a Zane je užasný:-)

Petrapetronela
08.07.2013

Doporučuji přečíst,nejlépe všechny tři díly,určitě nezklamou;o)

orangerose
05.06.2013

kniha mně bavila, líbí se mi jak obálka , taky děj, napětí ,akce,vyvikájící knižka :)

barborelka
10.04.2013

Tak jsem se po dlouhé době u čtení smála jako tydýt. Knížka se mi moc líbila, na začátku trošku kostrbaté ale poté se to rozjelo. Zaneho bych brala všemi deseti i dvaceti.Doufám, že druhý díl bude stejně dobrý. Snad autorka začne psát co nejdříve. Můžu jen doporučit ;-)

ewisek22
19.08.2012

Knihu jsem měla přečtenou za pár hodinek . Vzpomínám si, že na mně učinila ohromný dojem...smála jsem se (častokrát) a nad některýma scénama se mi až tajil dech... A když to tak zpětně hodnotím...nebylo by špatné být sukubou a mít k "dispozici" upíra a padlého anděla dle popisu spisovatelky...:)))

xxiixxi
22.07.2012

Opravdu je to spíše porno literatura, děj mi přišel velice jednoduchý a určitě by se na něm autorka mohla více vyřádit, ale erotické scény byly napsány velmi dobře. Jenom některé dialogy byly dost kostrbaté, nevím, zda to bylo způsobené překladem, ale pro mě docela rušivé. Ale na dovolenou v podstatě ideální čtení :-)

alipeli
15.06.2012

Skvělá knížka, moc dobře se čte, ale je moc krátká. Už mám doma i druhý díl, na který se brzo vrhnu a těším se na třetí. Jestli máte rádi knížky na způsob J.R.Ward nebo Sherrilyn Kenyon, tak si je rozhodně přečtěte.

trynitrix
13.06.2012

Kniha mě pobavila, pěkná, zábavná, hlavně čtivá přesně oddychovka tonto díl doporučuji a jdu se rovnou vrhnout na druhý díl.
PS: oblíbila jsem si Zana :-D

TinaF
02.05.2012

Tak tohle je jedna z knížek, který se mi neomrzí. :) vůbec nelituju, že jsem si to koupila. Skvělý příběh okořenění erotickými scénami. Miluju příběhy o napřirozených bytostech a jsem ráda, že i tahle knížka mě nezklamala.

Swatulkaa
09.02.2012

Tak tahle knížečka mě naprosto dostala :-) úplně skvělo se to četlo. Jelikož mám hrozně ráda knížky od Ivyové, Laurenstonové, Hartové tak tohle autorka osladila ještě o anděly a udělat z hlavní hrdinky sukubu hodnotím jako bravurní nápad. Je to takové pohodové, relaxační čtení, které doporučuji. Hned jsem se pustila do čtení druhého dílu.

Dee
24.01.2012

Musím uznat, že tato kniha mě skutečně mile překvapila, i když k jejímu přečtení jsem se odhodlávala zatraceně dlouho. Ačkoliv se děj jeví značně lacině, výborná čtivost, vtipné hlášky a erotické pasáže této knize dodávají ten správný šmrnc a milovníkům nadsazených a do jisté míry nelogických příběhů mohu jen doporučit :o)

pet-kyval
25.08.2011

[088/11] A máme tu nový podžánr(?). Pojmenujme si ho čistě, jasně a bez skrupulí…: Fantasy porno. Ano, opravdu to je fantasy porno a kdyby byla hrdinka pobrala trochu víc inteligence, bylo by to dost dobré rozjetí nového trendu. Nevím sice kolik bylo podobných knih napsáno, ale vím, že mezi touto a červenou knihovnou je obrovský rozdíl. Přibližme si to. Červená knihovna je spíše jako erotický film, který pouze naznačuje a intimní partie neukazuje a proti tomu stojí tato kniha, která ukáže vše, popíše vše a je tomu věnována pozornost na 80% textového prostoru s tím, že děj je jen pro doladění představivosti a rozlišení zda se jedná o klasiku a nebo něco specifického.

Chodila jsem okolo té knihy zhruba čtrnáct dní a výjimečně si anotaci četla několikrát, protože jsem nemohla uvěřit tomu, jak velká blbost mě to láká. Ve výsledku vím, že jsem tu knihu nepodcenila a opravdu to blbost je, ale pokud měla autorka chtíč dosáhnout přesně toho co to ve mně vyvolalo, zhostila se své práce relativně dobře a pro mě se kniha stala docela velkým zabavením parkem. Poměrně hodně jsem se nasmála a mám teď takový ten povznášející pocit, že svět je stále stejně praštěný a všichni puritáni ještě dlouho nepůjdou klidně spát. Jsem ovšem v jednom bodě na vážkách. Nevím totiž, jestli je v té knize opravdu taková nadsázka, což by mi sympatizovalo a nebo se jedná o vážně myšlenou věc, která by autorku v mých očích snížila na tu nejprimitivnější úroveň.

Že věnování patří manželovi ve mně vyvolává pocit jakési prohnanosti a doslov pod doslovem zase fakt, že ta žena měla snahu si informace zjišťovat a napsat to kvalitně. Problém je v tom, že se až příliš zaobírala tím co není každému známo, aby ji nějaký rejpal neosočil, ale na druhou stranu naprosto opomenula logickou stránku věci. Spousta chyb v tom základním pak tuto knihu o to víc staví do té laciné sekvence a i když sukuby opravdu v mytologii jsou to co jsou, ve výsledku je to jen velká prasárna, kterou ani zájem o historii nemůže vyzdvihnout na hodnotnější nebe.

Děj – he, he, he – děj je velmi strohý díky zaměření se na sexuální chtíč a tak toho ani není moc co řešit. Zápletka je jednoduchá, nejsou zde žádné šokující dějové zvraty a postavy ženského pohlaví se projevují značnou prostoduchostí, ale možná právě ta čtyřková pornografie tomu dodává trochu té originality. Teď už jsem jen zvědavá, jaká další monstra a démony si lidé vyberou pro své perverzní choutky. Upíři, vlkodlaci, andělé, succubus… Hm, mohl by někdo napsat něco na téma Incubus… To by pak teprve bylo zajímavé.

upíři sukuby andělé sex

Jill Myles