Páni mají radši Sukuby

Páni mají radši Sukuby https://www.databazeknih.cz/img/books/80_/80507/bmid_pani-maji-radsi-sukuby-Uk6-80507.jpg 4 247 52

Deníky Sukuby série

Kdo by tušil, že anděl může dostat dívku do tolika pekelných potíží? Jackie Brightonová, mladá a seriozní archeoložka, se toho rána probudila v kontejneru a celý následující den je ještě podivnější. Její důvěrně známé poprsí velikosti B se nějak zdvojnásobilo na velikost D, sexuální apetit se stal neukojitelným a patrně měla svůj první sex na jednu noc... s padlým andělem. Vše, co si pamatuje, jsou zvláštně hypnotické oči krásného Noema... a pak temného cizince, jehož kousnutí ji přeměnilo v nesmrtelnou vzrušující svůdnici.... celý text

Literatura světová Fantasy Erotika
Vydáno: , Levné knihy

Gentlemen Prefer Succubi , 2009

orangerose
05.06.2013 5 z 5

kniha mně bavila, líbí se mi jak obálka , taky děj, napětí ,akce,vynikající knížka :)

barborelka
10.04.2013 5 z 5

Tak jsem se po dlouhé době u čtení smála jako tydýt. Knížka se mi moc líbila, na začátku trošku kostrbaté ale poté se to rozjelo. Zaneho bych brala všemi deseti i dvaceti.Doufám, že druhý díl bude stejně dobrý. Snad autorka začne psát co nejdříve. Můžu jen doporučit ;-)

ewisek22
19.08.2012 5 z 5

Knihu jsem měla přečtenou za pár hodinek . Vzpomínám si, že na mně učinila ohromný dojem...smála jsem se (častokrát) a nad některýma scénama se mi až tajil dech... A když to tak zpětně hodnotím...nebylo by špatné být sukubou a mít k "dispozici" upíra a padlého anděla dle popisu spisovatelky...:)))

xxiixxi
22.07.2012 4 z 5

Opravdu je to spíše porno literatura, děj mi přišel velice jednoduchý a určitě by se na něm autorka mohla více vyřádit, ale erotické scény byly napsány velmi dobře. Jenom některé dialogy byly dost kostrbaté, nevím, zda to bylo způsobené překladem, ale pro mě docela rušivé. Ale na dovolenou v podstatě ideální čtení :-)

alipeli
15.06.2012 4 z 5

Skvělá knížka, moc dobře se čte, ale je moc krátká. Už mám doma i druhý díl, na který se brzo vrhnu a těším se na třetí. Jestli máte rádi knížky na způsob J.R.Ward nebo Sherrilyn Kenyon, tak si je rozhodně přečtěte.

trynitrix
13.06.2012 5 z 5

Kniha mě pobavila, pěkná, zábavná, hlavně čtivá přesně oddychovka tonto díl doporučuji a jdu se rovnou vrhnout na druhý díl.
PS: oblíbila jsem si Zana :-D

TinaF
02.05.2012

Tak tohle je jedna z knížek, který se mi neomrzí. :) vůbec nelituju, že jsem si to koupila. Skvělý příběh okořenění erotickými scénami. Miluju příběhy o napřirozených bytostech a jsem ráda, že i tahle knížka mě nezklamala.

Swatulkaa
09.02.2012 5 z 5

Tak tahle knížečka mě naprosto dostala :-) úplně skvělo se to četlo. Jelikož mám hrozně ráda knížky od Ivyové, Laurenstonové, Hartové tak tohle autorka osladila ještě o anděly a udělat z hlavní hrdinky sukubu hodnotím jako bravurní nápad. Je to takové pohodové, relaxační čtení, které doporučuji. Hned jsem se pustila do čtení druhého dílu.

Dee
24.01.2012 3 z 5

Musím uznat, že tato kniha mě skutečně mile překvapila, i když k jejímu přečtení jsem se odhodlávala zatraceně dlouho. Ačkoliv se děj jeví značně lacině, výborná čtivost, vtipné hlášky a erotické pasáže této knize dodávají ten správný šmrnc a milovníkům nadsazených a do jisté míry nelogických příběhů mohu jen doporučit :o)

pet-kyval
25.08.2011 3 z 5

[088/11] A máme tu nový podžánr(?). Pojmenujme si ho čistě, jasně a bez skrupulí…: Fantasy porno. Ano, opravdu to je fantasy porno a kdyby byla hrdinka pobrala trochu víc inteligence, bylo by to dost dobré rozjetí nového trendu. Nevím sice kolik bylo podobných knih napsáno, ale vím, že mezi touto a červenou knihovnou je obrovský rozdíl. Přibližme si to. Červená knihovna je spíše jako erotický film, který pouze naznačuje a intimní partie neukazuje a proti tomu stojí tato kniha, která ukáže vše, popíše vše a je tomu věnována pozornost na 80% textového prostoru s tím, že děj je jen pro doladění představivosti a rozlišení zda se jedná o klasiku a nebo něco specifického.

Chodila jsem okolo té knihy zhruba čtrnáct dní a výjimečně si anotaci četla několikrát, protože jsem nemohla uvěřit tomu, jak velká blbost mě to láká. Ve výsledku vím, že jsem tu knihu nepodcenila a opravdu to blbost je, ale pokud měla autorka chtíč dosáhnout přesně toho co to ve mně vyvolalo, zhostila se své práce relativně dobře a pro mě se kniha stala docela velkým zabavením parkem. Poměrně hodně jsem se nasmála a mám teď takový ten povznášející pocit, že svět je stále stejně praštěný a všichni puritáni ještě dlouho nepůjdou klidně spát. Jsem ovšem v jednom bodě na vážkách. Nevím totiž, jestli je v té knize opravdu taková nadsázka, což by mi sympatizovalo a nebo se jedná o vážně myšlenou věc, která by autorku v mých očích snížila na tu nejprimitivnější úroveň.

Že věnování patří manželovi ve mně vyvolává pocit jakési prohnanosti a doslov pod doslovem zase fakt, že ta žena měla snahu si informace zjišťovat a napsat to kvalitně. Problém je v tom, že se až příliš zaobírala tím co není každému známo, aby ji nějaký rejpal neosočil, ale na druhou stranu naprosto opomenula logickou stránku věci. Spousta chyb v tom základním pak tuto knihu o to víc staví do té laciné sekvence a i když sukuby opravdu v mytologii jsou to co jsou, ve výsledku je to jen velká prasárna, kterou ani zájem o historii nemůže vyzdvihnout na hodnotnější nebe.

Děj – he, he, he – děj je velmi strohý díky zaměření se na sexuální chtíč a tak toho ani není moc co řešit. Zápletka je jednoduchá, nejsou zde žádné šokující dějové zvraty a postavy ženského pohlaví se projevují značnou prostoduchostí, ale možná právě ta čtyřková pornografie tomu dodává trochu té originality. Teď už jsem jen zvědavá, jaká další monstra a démony si lidé vyberou pro své perverzní choutky. Upíři, vlkodlaci, andělé, succubus… Hm, mohl by někdo napsat něco na téma Incubus… To by pak teprve bylo zajímavé.

Senza Jenka
15.08.2011 4 z 5

Všechno přečtené, knihovna v pondělí zavřená a celý den volno - tak jsem sáhla v supermarketu do regálku s nabídkou asi deseti titulů. Po přečtení názvu a anotace jsem si řekla, že to bude pěkná blbost a přihodila ji do košíku k deseti vajíčkům, sýru a zubní pastě :o)
Doma jsem při vaření večeře knihu přečetla a i když jsem původní názor tak úplně nezměnila, knížečka je překvapivě čtivá. Shledávám v ní mnoho dějových a logických nedostatků, ale děj odsýpal a trocha erotiky v těch správných knihách nevadí :o)

kristyy
30.06.2011 4 z 5

Takové spíše erotické fantasy :-DDD

sex upíři pro ženy andělé sukuby

Jill Myles
americká