Hra na třetího

Nikdy jsem nevěřila na šťastné konce, tvrdí hrdinka románu Alice, a jak se zdá, všechno jí dává zapravdu, když se z prvního manžela, vzdělaného a zdánlivě ušlechtilého muže krátce po svatbě vyklube sadista, který ji mlátí hlava nehlava. I druhý vztah končí tragédií, takže mladá žena zůstává s dítětem sama, bez rodiny, bez pomoci a navíc hluboko pod hranicí bídy....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/121936/hra-na-tretiho-121936.jpg 4.312
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, Erika

Kniha Hra na třetího

Ann98
14.01.2018

Tato knížka se podle mého autorce povedla. Kniha na mě hodně zapůsobila, s hlavní hrdinkou Alicí jsem soucítila, neměla chudák holka štěstí, bylo mi jí líto. Rodiče jí zemřely při autonehodě, z prvního manžela se vyklubal sadista, a když se jí konečně povedlo dostat se z jeho spárů, tak i druhý vztah skončí tragédií. Hned několikrát mi při čtení ukápla i nějaká ta slzička. Přečteno jedním dechem, určitě doporučuji!

popeluška
20.02.2016

Pohodové čtení, spisovatelka umí čtenáře zaujmout :-)

coolpet.CP
22.12.2015

Po dlouhé době kniha kterou jsem přečetla jedním dechem.Při čtení jsem s Alicí prožívala vsechno dobré i zlé. Moc zajímavé čtení že života. Určitě jsem tuto knihu nečetla naposledy a nejednou se k ní v budoucnu ráda vrátím.

1v8na
10.12.2014

Spoiler - Příběh byl velmi emotivní, moc se mi líbil. Velmi jsem ho prožívala zároveň s hlavní hrdinkou Alicí. V určitých pasážích knihy mi bylo Alice moc líto. Kniha je opravdu ze života a je pro všechny věkové kategorie.

Aktenanka
21.07.2014

Tato knížka se mi moc nelíbila. Příběh dobrý, ale některé pasáže napsala autorka hodně zkráceně, takže zajímavé období pěti let je napsáno v jednom odstavci, což silně kontrastovalo s faktem, že jiné zas byly rozepsané podstatně více. Navíc kniha silně působí dojmem, že ji autorka ani psát nechtěla nebo to chtěla co nejrychleji mít z krku. Neustále svým postavám vkládá do úst větu "A tak dále." Takže tam máme dialog, hrdina mluví trochu déle a najednou "A tak dále". Jednou, max. dvakrát by se to dalo pochopit, ale je to tam častěji než je zdrávo.