Osudová láska

Dívčí román z historického prostředí líčí pohnuté osudy šlechtičny z rodu Smiřických. Studentka Iva se ve spánku přenese do 17. století. Spřátelí se s urozenou Eliškou, která se tajně schází s kovářem Jiříkem. Její rodina lásce nepřeje, a milenci se proto pokusí o útěk... Jak reaguje Eliščina rodina na nerozvážný čin ? Co všechno čeká obě dívky...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30726/osudova-laska-30726.jpg 4.223

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Erika

Ann98
29.12.2017

Jedna z mých oblíbených knih. Dívčí román, který se odehrává v dobách dávno minulých, líčí pohnuté osudy šlechtičny z rodu Smiřických. Mám ráda knihy, které se odehrávají v období několika let zpátky. Určitě se k této knize ještě někdy vrátím.

Nikolarka
10.11.2013

Dokonalá knížka! Rozhodně doporučuji. Trochu jsem čekala, že na konci budu brečet, ale udržela jsem se :) Zato jsem při četbě poslouchala písničku Safe and Sound od Taylor Swift, a protože ta písnička mi zní jako ukolébavka z dávných dob, rozbrečela jsem se při ní. Slzy padaly ani jsem nevěděla jak.
Celý den po dočtení jsem na ni nijak zvlášť nemyslela, ale večer jsem se z ní cítila tak frustrovaně... Písničku jsem musela vypnout jinak bych dočista zcvokatěla.
No, posuďte sami, pokud jste ještě nečetli :D

zuzicek632
25.06.2013

Skvělá knížka! I když patří mezi takové ty romány, ráda se k ní vracím :)

Evča98
02.06.2013

Je to moc krásná knížka.

dark.ma93
04.07.2012

Moje oblíbená:=) Mám ji ráda a chytla mě za srdce!

Zuzana Francková

Zuzana Francková