Zlatá klec

Zlatá klec https://www.databazeknih.cz/img/books/97_/9753/zlata-klec-9753.jpg 4 27 10

Bydlet ve vile s bazénem, jezdit na exotické dovolené, nakupovat ve značkových prodejnách a nemuset se přitom dívat na ceny modelů, zkrátka žít bezstarostně a v pohodlí a navíc ještě s mužem sice starším, ale moudrým a zajímavým. Kolik dívek přesně o tomhle sní? Lucii se její sen splnil. Má všechno, ale přesto už krátce po svatbě s překvapením zjišťuje, že ve své zlaté kleci není šťastná. I když zlatá, pořád je to klec, ze které zřejmě není cesta ven. Anebo že by přece jenom návrat nevlastního syna Davida ze studijního pobytu v Americe znamenal vysvobození? Ale o tom, jak nakonec všechno dopadne, už se dočtete v novém románu Zuzany Franckové.... celý text

JancaMia
27.01.2023 4 z 5

Krásná čtivá knížka o mladé nezkušené sestřičce do které se zamiluje starší pacient a později si ji vezme a nastěhuje do své vily, kde hrdince dělá lázně manželova dcera která je stejně stará jako hrdinka. Více v knize.

Amneris
13.12.2022 4 z 5

Mladá dívka Lucie si vezme o mnoho let staršího a bohatého muže a myslí si, že bude šťastná. Jenže po čase zjistí, že je vlastně nešťastná a snaží se že zlaté klece utéct. Milý romantický příběh o novodobé Popelce, četl se velmi dobře a rychle :-)

medlovice
06.04.2018 3 z 5

Ten příběh už tu stokrát byl. Dokonce i název Zlatá klec je tu několikrát. Mladá , hezká , nezkušená Popelka se provdá ze staršího muže, kterého upřímně miluje , ale krutá dcera jí její štěstí kazí , ničí jí šaty a jídlo až jí dojde trpělivost a sbalí se a začne znovu. Vadí mi , že nejsou kapitoly, dlouhé odstavce, šroubovaná mluva s dlouhými strojenými monology. Ale čtu to . Cesta za štěstím ze současnosti.

Ann98
30.11.2017 5 z 5

Hezké čtení. Krátký dívčí román o poměrně složitém životním období mladé ženy, která se po zklamání ze svého prvního vážného milostného vztahu z upřímné a nezištné lásky provdala za mnohem staršího bohatého muže. Lucie postupně zjišťuje, že život s tímto mužem neodpovídá jejím původním představám a počáteční okouzlení se vytrácí. Chtělo by to pokračování, tentokrát jen o Lucii a Davidovi.

Ellkao
26.04.2016 3 z 5

Miluju Zuzanu a její knihy! Jelikož kniha nemá kapitoly a já neodchazim od knihy když nemám dočtenou kapitolu, tak knihy od Zuzky přečtu vždycky za dvě hodiny :) co se týče této knihy tak musím říct že byla výborná, krásně se četla ale možná bych dala víc prostoru hlavní hrdince a Davidovi a možná taky bych si ráda přečetla jak si Markéta nabije ten svůj rozmazlenej rypák :D

1v8na
10.09.2014 4 z 5

Kniha byla zajímavá. Líbila se mi. Ovšem já osobně bych nemohla žít s chlapem, který je o více než třicet let starší než já a navíc dělat matku ženě, která je starší než já o pět, ale chová se jak malé dítě.

Vini
07.09.2012 5 z 5

Jednoduché a přitom hezké čtení. Knížku jsem četla několikrát a pořád se mi líbí.

sabanka
19.08.2011 5 z 5

SPOILER: nakonec si stejně vybere Davida

sabanka
19.08.2011 5 z 5

Výborná kniha.já osobně romány moc nemusím ale tento je fakt úžasnýýýýýýýýýýýý

bai.Cerna
13.08.2011 2 z 5

Neškodná kratinká "povídka" pro mladé čtenářky.

Část díla

Zuzana Francková