Příliš brzy dospělá

Simona touží po jediném, aby už konečně mohla oslavit své osmnácté narozeniny a vzápětí se odstěhovat z domova od věčně kritických rodičů a rozmazlené sestry ke svému milovanému Tonymu. Svoji budoucnost vidí ve všech odstínech růžové, ovšem pouze do chvíle, kdy se její přání vyplní. Stačí vteřina nepozornosti, oba rodiče v jednu chvíli zahynou při dopravní nehodě a Simona se tak stává dospělou mnohem dříve než čekala. Velmi brzy však zjišťuje, že je všechno úplně jiné, než jak si vysnila. Najednou musí řešit a co nejlépe vyřešit celou řadu problémů. Má svoji rozmazlenou sestru Barču poslat do dětského domova nebo se o její výchovu pokusit sama? A přežije láska k Tonymu dlouhé vzájemné odloučení? Příběh příliš brzy dospělé Simony je určen především mladým čtenářkám, ale ne jenom jim....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/97_/9751/prilis-brzy-dospela-9751.jpg 4.123
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, Petra (ČR)

Kniha Příliš brzy dospělá

Ann98
16.12.2017

Tuto knížku jsem přečetla během jednoho jediného dne. Děj byl celkem zajímavý, kniha měla spád, ale nějak mi neseděl styl, jakým byla kniha napsaná. Klidně mohla autorka přidat víc stránek a vykreslit tak detailněji emoce a jednotlivé situace. Jako čtení na prázdniny, SUPER!

MíšaK.
08.05.2015

Tato knížka mě docela zaujala. Měla poutavý příběh a někdy jsem ani Simču moc nechápala. Jsem ráda, že to dopadlo, jak to dopadlo :) Doporučuji

Sabka123
23.08.2014

Opravdu krásná knížka a velmi dobrý příběh, akorát na můj vkus trochu krátká, mohla by být delší.

1v8na
30.07.2014

Velmi pěkný příběh. Velmi se mi to líbilo. Stálo to opravdu za to :-)

klmas
23.02.2014

dostala jsem se do půlky a pak mě to nějak přestalo bavit, ale asi se kní zase vrátím začela mě zase lákat :)

sarush

Ženu ani květinou...
Ženu ani květinou...
Nebezpečná láska
Nebezpečná láska
S hlavou v oblacích (pejru)
S hlavou v oblacích (pejru)

Zuzana Francková
česká, 1951