Písmenková polévka

Svět hráčů scrabblu je rozmanitý a pestrý, jako písmenková polévka. Jsou tam lidé všech profesí, od studentů až po důchodce, každý má svůj vlastní, jedinečný život. Jsou odlišní, ale přitom pevně svázáni společnou vášní - hrají spolu scrabble on-line přes internet a utkávají se na turnajích "naživo". Když do tohoto zvláštního specifického světa jednoho dne zasáhne vrah, drasticky ho změní. A po první vraždě následují další. Policie je příliš pomalá, a pátrá vůbec tím správným směrem? Nezbývá, než aby věc vzali do svých rukou sami hráči z pražského scrabblového klubu a přišli na to, kdo a proč....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/83_/83325/pismenkova-polevka-83325.jpg 3.819

Kniha Písmenková polévka

Ignis

Nebylo to špatné, taková jednorázová záležitost na jeden večer. Téma mě bavilo i když jsem scrabble hrála asi tak 2x v životě.
Co mě přišlo trochu přitažené za vlasy byl proslov maminky jedné z hrdinek a pak vrahův motiv. I když závěr byl rozehraný pěkně.

marlowe

Příjemná česká "detektivka bez detektiva", taková klevisovská rozpitvávačka vztahů, odehrávající se v atraktivním prostředí hráčů scrabblu – vůbec jsem netušil, jak sofistikovaný je tenhle paralelní scrabblový svět. Četlo se to dobře, jen ten detektivní motiv chtěl malinko atraktivnější nátěr a křiklavější fazónu – přesto spokojených 80%.

adelach
01.03.2019

Slupnuta jako malina během jediného dne od doručení :) Jako milovnici Scrabblu mne kniha vtahla a už nepustila, dokud jsem ji nedocetla.. Dej je napínavý a zajímavý, obsahuje spoustu užitečných informaci ze světa Scrabblu.. doufám, ze se někdo autorkou inspiruje a napíše další ctive knihy s touto zajímavou tematikou :)

1v8na
12.12.2014

Příběh byl velmi pěkný a napínavý. Mísila se zde romantika s detektivkou. Moc se mi to líbilo. Ovšem bych nečekala takový závěr jaký byl.

studentice
22.10.2013

Písmenková polévka pro mě byla průměrnou detektivkou. Souhlasím s tím, že bude mít určitě větší kouzlo pro čtenáře hrající scrabble:)

RADOST
03.09.2011

Tato kniha bude mít své kouzlo pro aktivní hráče scrabble, účastníky turnajů a návštěvníky on-line herny. Já k nim patřím a skutečně jsem si při čtení připadala jako doma. Ovšem sám detektivní příběh i jeho zpracování mě zklamal.