Písmenková polévka

Písmenková polévka https://www.databazeknih.cz/img/books/83_/83325/pismenkova-polevka-83325.jpg 4 20 6

Svět hráčů scrabblu je rozmanitý a pestrý, jako písmenková polévka. Jsou tam lidé všech profesí, od studentů až po důchodce, každý má svůj vlastní, jedinečný život. Jsou odlišní, ale přitom pevně svázáni společnou vášní - hrají spolu scrabble on-line přes internet a utkávají se na turnajích "naživo". Když do tohoto zvláštního specifického světa jednoho dne zasáhne vrah, drasticky ho změní. A po první vraždě následují další. Policie je příliš pomalá, a pátrá vůbec tím správným směrem? Nezbývá, než aby věc vzali do svých rukou sami hráči z pražského scrabblového klubu a přišli na to, kdo a proč.... celý text

Ignis
15.06.2021 3 z 5

Nebylo to špatné, taková jednorázová záležitost na jeden večer. Téma mě bavilo i když jsem scrabble hrála asi tak 2x v životě.
Co mě přišlo trochu přitažené za vlasy byl proslov maminky jedné z hrdinek a pak vrahův motiv. I když závěr byl rozehraný pěkně.

marlowe
02.01.2021 4 z 5

Příjemná česká "detektivka bez detektiva", taková klevisovská rozpitvávačka vztahů, odehrávající se v atraktivním prostředí hráčů scrabblu – vůbec jsem netušil, jak sofistikovaný je tenhle paralelní scrabblový svět. Četlo se to dobře, jen ten detektivní motiv chtěl malinko atraktivnější nátěr a křiklavější fazónu – přesto spokojených 80%.

adelach
01.03.2019 5 z 5

Slupnuta jako malina během jediného dne od doručení :) Jako milovnici Scrabblu mne kniha vtahla a už nepustila, dokud jsem ji nedocetla.. Dej je napínavý a zajímavý, obsahuje spoustu užitečných informaci ze světa Scrabblu.. doufám, ze se někdo autorkou inspiruje a napíše další ctive knihy s touto zajímavou tematikou :)

1v8na
12.12.2014 5 z 5

Příběh byl velmi pěkný a napínavý. Mísila se zde romantika s detektivkou. Moc se mi to líbilo. Ovšem bych nečekala takový závěr jaký byl.

studentice
22.10.2013 3 z 5

Písmenková polévka pro mě byla průměrnou detektivkou. Souhlasím s tím, že bude mít určitě větší kouzlo pro čtenáře hrající scrabble:)

RADOST
03.09.2011 2 z 5

Tato kniha bude mít své kouzlo pro aktivní hráče scrabble, účastníky turnajů a návštěvníky on-line herny. Já k nim patřím a skutečně jsem si při čtení připadala jako doma. Ovšem sám detektivní příběh i jeho zpracování mě zklamal.

Barbora Hrůzová
česká, 1962