Písmenková polévka

Svět hráčů scrabblu je rozmanitý a pestrý, jako písmenková polévka. Jsou tam lidé všech profesí, od studentů až po důchodce, každý má svůj vlastní, jedinečný život. Jsou odlišní, ale přitom pevně svázáni společnou vášní - hrají spolu scrabble on-line přes internet a utkávají se na turnajích "naživo". Když do tohoto zvláštního specifického světa jednoho dne zasáhne vrah, drasticky ho změní. A po první vraždě následují další. Policie je příliš pomalá, a pátrá vůbec tím správným směrem? Nezbývá, než aby věc vzali do svých rukou sami hráči z pražského scrabblového klubu a přišli na to, kdo a proč....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/83_/83325/pismenkova-polevka-83325.jpg 3.716
Detektivky, Literatura česká
Vydáno:, Erika

Kniha Písmenková polévka

1v8na
12.12.2014

Příběh byl velmi pěkný a napínavý. Mísila se zde romantika s detektivkou. Moc se mi to líbilo. Ovšem bych nečekala takový závěr jaký byl.

studentice
22.10.2013

Písmenková polévka pro mě byla průměrnou detektivkou. Souhlasím s tím, že bude mít určitě větší kouzlo pro čtenáře hrající scrabble:)

RADOST
03.09.2011

Tato kniha bude mít své kouzlo pro aktivní hráče scrabble, účastníky turnajů a návštěvníky on-line herny. Já k nim patřím a skutečně jsem si při čtení připadala jako doma. Ovšem sám detektivní příběh i jeho zpracování mě zklamal.

Barbora Hrůzová

Barbora Hrůzová