1v8na 1v8na komentáře u knih

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

spoiler - Příběh byl velmi pěkný. Moc se mi líbil. Sice to bylo trochu odlehčené na téma druhé světové války, ale bylo to výborné. Smrt jako vypravěčka byla zajímavá. Bylo mi moc líto Rosy a Hanse Hubermannových a Rudyho Steinera.

Dcera kostí a dýmu Dcera kostí a dýmu Laini Taylor

Spoiler - Příběh byl velmi napínavý, dobrodružný a hrála v něm roli i láska. Karou byla fajn, jak v tomto životě, tak i v tom předchozím, však se do ní zamiloval, jak do Madrigal tak i do Karou. Jen udělal pitomost v tom, že páli všechny portály chimér a tím připravil Karou o rodinu. A tak ho Karou opustila. Nemohu se dočkat dalšího pokračování, když série má mít tři díly a tohle je teprve první.

Krásné zlo Krásné zlo Rebecca James

spoiler - Příběh se mi velmi líbil. Bylo to velmi zajímavé. Ale Alice byla pěkná mrcha. A moc lituju Micka. Byla ho velká škoda.

Tajemná nevěsta Tajemná nevěsta Teresa Medeiros

Kniha vyla velmi dojemná, moc se mi líbila. Byla v ní jak romantika, tak i humor.

Nevinné šílenství Nevinné šílenství Ivana Ondriová

spoiler - Příběh se mi velmi líbil, byl hodně citový. Přiznám se, že Ester mi potom v průběhu knížky začínala být čím dál tím víc protivnější. Nejvíc mi bylo líto Tomáše, který zahynul při dopravní nehodě.

Druhý dech a Ďábel strážný Druhý dech a Ďábel strážný Philippe Pozzo di Borgo

Příběh byl hodně emotivní a citový. Velmi se mi líbil. Nutil mě svým způsobem přemýšlet a to i nad tím,že člověk má život jen jeden a měl by na sebe za každou cenu dávat pozor.

02.04.2015 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

tentokrát se mi příběh v knize tak nějak nelíbil. Zaujalo mě, že po Christianovi někdo jde a že musí Ana s Christianem vztah mezi sebou rozvíjet a slepovat. Ovšem vadilo mi to jejich sexuální neukojení.

02.04.2015 2 z 5

Kráska a špion Kráska a špion Julie Anne Long

Příběh se mi velmi líbil. Byl napínavý, dobrodružný a plný romantiky. Opravdu stál za to. Budu si muset potom sehnat další dva díly trilogie.

02.04.2015 5 z 5

Lazarova krypta Lazarova krypta Tom Harper (p)

Přiznám se, že ze začátku se mi příběh velmi líbil. Začal napínavě a hodně dějově, protínaly se tu dvě dějové části - přítomnost a minulost z 10 století. Ovšem jakmile se do příběhu v přítomnosti začali prolínat různé finanční machinace, úplatky, podvody či bílí koně, tak mne to přestávalo bavit.

02.04.2015 2 z 5

Příběh jedné lásky Příběh jedné lásky Anika Pastoreková

Spoiler - Příběh byl celkem čtivý, jen mi to na slovenské poměry přišlo trochu nereálné. Sestra se zamiluje do bratra, on do ní a pak nakonec vyleze že vlastně sourozenci ani nejsou.

02.04.2015 4 z 5

Eleonora ze Schwarzenbergu - Skutečná upíří princezna Eleonora ze Schwarzenbergu - Skutečná upíří princezna Victoria Kanakaredes

Spoiler - Příběh byl velmi poutavý a plný záhad. Skoro až do poslední strany člověk nevěděl, zda je někdo či není upír. Navíc se ukázalo, že kněžna je v celé situaci celkem nevinně.

Zakázaná láska Zakázaná láska Miloš Smetana

Příběh byl velmi emotivní a silný. Zdeny i Milady mi bylo líto. Velmi líto.

02.04.2015 4 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Příběh se mi líbil tak napůl. Vadil mi charakter hlavního hrdiny Christiana. Vadilo mi čemu dává přednost, to že si myslí, že to nedokáže zvládnout bez sado maso praktik a že musí mít nad vším a nad každým kontrolu a Ana to zjistila až na konci knihy. Jsem zvědavá o čem bude druhý díl.

02.04.2015 3 z 5

Konečně se rozhodni Konečně se rozhodni Katarína Gillerová

Spoiler - Knihu jsem četla ve slovenštině. Příběh se mi velmi líbil. Byl velmi citově založený a slovenština to jen podporovala. Laco byl dle mého totální idiot. Rýpal stále do Natálie, níc mu nebylo dobré, všechno mu vadilo. Když se Natálie chtěla s Lacem rozvést, tak jí Laco vydíral tím, že ji sebral Natálku, jejich společnou dceru a naočkoval ji proti vlastní matce. Bylo mi Natálie, hlavní hrdinky velmi líto, ovšem zároveň na druhou stranu nechápu, proč hledala útěchu zrovna u ženatého muže.

Patricie Patricie Veronika Matysová

Spoiler - Příběh byl velmi dojemný. Patricie mi bylo velmi líto. Alkohol ji velmi ničil a ze začátku se nedokázala alkoholu vzdát. Lhala nejenom lékařce Nině a inspektorovi Robertovi, ale i sama sobě. Ovšem i tak se mi příběh velmi moc líbil. Nině, Robertovi i Patricii jsem velmi fandila.

Hořký akord lásky Hořký akord lásky Hilary Freeman

Spoiler - Příběh se mi celkem líbil. Jen Naomi byla zaslepená láskou. A Danny měl psychickou poruchu. Ŕezat do sebe a to jen aby přilákal pozornost ostatních na sebe, mi přijde opravdu stupidní.

24.02.2015 3 z 5

Pořád mi pijou krev Pořád mi pijou krev Kimberly Pauley

příběh s emi velmi líbil. Byl napínavý a velmi dobrodružný. Rozhodně se mi druhý díl líbil víc něž ten první

24.02.2015 5 z 5

Pijou mi krev aneb Upírkou na vlastní nebezpečí Pijou mi krev aneb Upírkou na vlastní nebezpečí Kimberly Pauley

Příběh se mi velmi líbil. Sice to byla tak trošku spíš oddechovka, ale stála za to přečtení. Jsem zvědavá o čem bude druhý díl.

24.02.2015 4 z 5

Oblíbené kousky Oblíbené kousky Susanne Fröhlich

Příběh se mi celkem líbil. Byl fajn a taky legrační, svým způsobem oddechová četba.

24.02.2015 3 z 5

Dotek kouzla Dotek kouzla Teresa Medeiros

Příběh byl velmi pěkný a velmi citový. Moc se mi líbil. Největší sranda bylo to, že Tabitha žije ve 20. století a přenese se prostřednictvím kouzelného amuletu do o 700 let dávné minulosti.

24.02.2015 4 z 5