Hořký akord lásky

Hořký akord lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/51273/horky-akord-lasky-51273.jpg 3 29 7

Naomi se po skončení střední školy nedostane hned na vysokou, a tak zatím pracuje a zůstává bydlet u rodičů. Všichni její přátelé buď cestují, nebo studují. A potom se Naomi seznámí s tajemným a vášnivým Dannym, který jí ukáže úplně nový svět. Danny je přitažlivý a nadaný a s hudební skupinou, v které hraje, se může stát hvězdou. Ale Danny má také svou temnou stránku, která ho ničí… Dokáže ho Naomi zachránit, než bude pozdě? A co je ještě důležitější: dokáže zachránit samu sebe? ... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Egmont (ČR)

Loving Danny , 2004

Ira13
04.06.2021 3 z 5

Kniha spíš pro náctileté. Byla mi sympatická máma, asi protože je v mé věkové kategorii.

1v8na
24.02.2015 3 z 5

Spoiler - Příběh se mi celkem líbil. Jen Naomi byla zaslepená láskou. A Danny měl psychickou poruchu. Ŕezat do sebe a to jen aby přilákal pozornost ostatních na sebe, mi přijde opravdu stupidní.

petra3242
06.01.2015 3 z 5

první polovina knihy je celkem nuda, Naomi (hlavní postava knihy) je taaaaaak nudná a naivní. Pak potká Dannyho, kluka jako vystřiženýho ze všech holčičích snů..... Opět musím podotknout, že kniha je až nějak moc podobná mému životu - jako by mě snad někdo sledoval či co :D Ne že bych snad taky byla taaaaaaak strašně nudná a naivní, ale v mém životě byl taky takový Danny, který chtěl pro změnu skákat z okna, takže si umím představit jak se Naomi (nebo chcete-li Omi) musela cítit a čím vším si prošla. Kniha jako taková není špatná, příběh je hezký a zajímavý. Líbilo se mi, jak se Omi sblížila se svojí sestrou, i jak ji Danny přesvědčil, že může být kýmkoliv bude chtít.

aninka32
09.11.2013 5 z 5

Krasny pribeh s bohuzel smutnym koncem...

MagdalenaHalow
08.05.2013 3 z 5

Docela nudná knížka, příběh vůbec neodbíhal.

johisa
12.08.2012 4 z 5

Musím říct, že po přečtení prvních stránek mě to velmi zaujalo, ale ten konec byl pro mě velmi depresivní. Takže zápletku bych udělala určitě jinou. Ale jinak moc dobré.

dark.ma93
06.08.2012 3 z 5

Konec je hodně smutný:( Vypadalo to jako románek, ale když se dostanete přes první stránky, dostanete se k zajímavé zápletce. Příběh o duševní chorobě Dannyho.

Autorovy knížky

2006  66%Hořký akord lásky