Konečně se rozhodni přehled

Konečně se rozhodni https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/217242/mid_konecne-se-rozhodni-EX1-217242.jpg 4 109 109

Natália je rozvedená matka dospívající dcery, zaměstnaná v půjčovně svatebních šatů. Se svými zákaznicemi prožívá jejich radost i nejistotu a dokáže jim poradit, ale sama si neví rady. V osobním životě až dosud příliš štěstí nezažila, manželství s Lacem, který ji stále jen ponižoval, pro ni bylo utrpením a ani vztah se ženatým mužem neskončil tak, jak si představovala. Teď se zdá, že konečně našla toho pravého. Jenže když už si myslí, že je pevně rozhodnutá, najde v poště e-mail, který všechno změní. A Natálie znovu stojí před dilematem, kterého z mužů, jimž patřilo její srdce, má zvolit.... celý text

Romány Pro ženy Literatura slovenská
Vydáno: , Motto

Konečne sa rozhodni , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Konečně se rozhodni. Přihlašte se a napište ho.

Knihochod
07.01.2023

Natália nemá práve jednoduchý život - vydá sa za muža, ktorý ju v manželstve nedokáže v ničom pochváliť a ani sa nevenuje ich malej dcérke. Rodina jej manžela je taktiež príšerná. Napriek tomu to ale spolu vydržia vskutku dlho, ale nakoniec sa Natália dočká aj vytúženého rozvodu. Tento šťastný okamih je dopĺňaný aj smutnými životnými udalosťami. Ale hlavná hrdinka sa stále snaží, žije svoj život ďalej, pracuje a snaží sa najmä nájsť lásku u iného muža.

Na úvod len chcem poznamenať, že mám v poslednej dobe šťastie na knihy, ktoré riešia vracanie sa do minulosti v spomienkach.

Málokedy siaham po knihách slovenských autorov a keď tak spravím, očakávam, že ma to niečím zaujme. Asi som naivná, ale už dávno som nič také pri rýdzo slovenskej knihe nezažila. Každá, ktorú som zatiaľ čítala, obsahovala klasickú zápletku "nič moc muž + nespokojná žena = nový chlap na obzore a šťastný koniec". No a nebudem Vám klamať, táto kniha jednoducho nie je výnimka. Netvrdím, že je to niečo hrozné. Myslím si, že pokiaľ už naozaj nemáte a neviete čo čítať, táto kniha Vás na chvíľku určite zabaví (myslené, že ju asi dočítate, pokiaľ nie ste nejako extrémne nároční čitatelia).

Čo sa deja týka, je to tá úplne klasická romanca, ktorá jednoducho musí skončiť šťastným koncom. Aj keď teda hlavná hrdinka mala akosi viac chlapov vo svojom živote, než na koľkých som vo väčšine kníh zvyknutá. Asi mala viacej šťastia alebo čo. Síce si z toho robím srandu, ale miestami mi to už aj vadilo, pretože som sa už sem-tam aj stratila a nevedela som, ktorý je ktorý a ktorý jej čo spravil, resp. nespravil. A to mi vadilo. A vadil mi aj slovosled v mnohých vetách. A na slovosled, na to ja som pedant!

Bebe2004
01.08.2021 4 z 5

Knížky od autorky se čtou jako samy. Postavy jsou sympatické, líbí se mi, že mají reálné problémy. Tato knížka byla sice trochu slabší než ostatní, ale přesto se četla krásně.

Ála1968
06.02.2021 3 z 5

Mám tuto autorku moc ráda a i když tato kniha patří k těm slabším,nebyla špatná.Přečetla jsem ji na jeden zátah i když bylo jasné,jak to dopadne.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Konečně se rozhodni v seznamech