Láska si nevyberá přehled

Láska si nevyberá https://www.databazeknih.cz/img/books/85_/85694/mid_laska-si-nevybera-85694.jpg 4 59 59

Dominika je dievča na prahu dospelosti. Bystrá a vtipná pozorovateľka osudov iných, ale tiež pohltená vlastným životom maturantky a neskôr vysokoškolskej študentky. Dychtivo hľadá priateľstvo, lásku, porozumenie. Pavučina citov a vzťahov je niekedy zradnejšia, ako sa zdá na prvý pohľad. Je veľmi ťažké sa v nej zorientovať, nieto ešte vyslobodiť. Navyše Dominika musí skrývať temné tajomstvo, o ktorom nesmie povedať ani dvom najbližším ľuďom: mame a sestre. Je toto tajomstvo predzvesťou tragédie, ktorá nečakane vstúpi do jej života? Dokáže nájsť východisko a pritom podržať aj tých, na ktorých jej záleží?... Láska si nevyberá, vtrhne nám do života, nepýta si povolenie. Neprináša vždy len šťastie. Dominika je však silná osobnosť. Miluje a trpí, zmieta sa v pochybnostiach, hľadá svetielko nádeje.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Láska si nevyberá. Přihlašte se a napište ho.

evca7271
17.04.2024 4 z 5

Kniha se mě moc líbila, sice je to moje první kniha od autorky, ale určitě ne poslední.

Klára90
28.04.2021

Kniha mě přenesla do dob středoškolských studií, do takového toho sladkého nevědomí o dospělém životě a zároveň už prvních lásek. Dominika, bohužel, měla tento čas velmi zkomplikovaný nešťastnými událostmi.
Příběh se (naštěstí) vyvíjel úplně jinak než jsem ze začátku čekala, bála jsem se, že to bude klišé o tajné lásce mladé holky a jejího švagra, ale ne, příběh mě mile překvapil, velmi dobře se četl a líbil se mi. Na mě trochu moc mrtvých, tragédie střídá tragédii, bylo mi z toho smutno a přála jsem nejen Dominice, ale i jejím blízkým už nějakou radostnou událost.

Jurajovamaka
03.03.2021 3 z 5

Pri čítaní knihy som sa na chvíľu vrátila do stredoškolských čias, keďže autorka príbeh napísala tak, že rozprávačkou príbehu je Dominika - 18 ročné dievča, ktorá opisuje svoje školské príbehy, svoje príhody s najlepšou kamarátkou, no aj pár šokujúcich udalostí..
Ďalšie moje recenzie na knihy istagram: majusikboxxy ♡

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Láska si nevyberá v seznamech

Katarína Gillerová
slovenská, 1958