koupit knihy

Katarína Gillerová

slovenská, 1958

Nahrávám...

Nová kniha

Dubnové slunce

Dubnové slunce - Katarína Gillerová

Štěstí je nevyzpytatelné jako aprílové počasí. Dvě nerozlučné kamarádky, dva rozdílné světy. Ela vyrůstá bezstarostně jako jedináček, Dita naopak v početné rodině, neust... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 23 knih

Komentáře (4)

Pavla207
08.10.2017

Od této autorky mám přečteny téměř všechny její knihy, které vyšly u nás v češtině. 24.10.2017 vychází v češtině Jestli mi uvěříš. Mrzí mě, že nejsou všechny knihy, které má vydané na Slovensku u nás přeloženy a vydány. Její knihy jsou ze života, velice dobře se čtou a proto je se stále na co těšit.

bábuška
10.02.2017

Tuto autorku mám velice ráda a nejlépe je číst slovenské knihy v originále. Mimo dvou knih již dříve vydaných, mám všechny, i poslední vydanou v roce 2016, Ilúzia šťastia.

Evka27
18.07.2014

Knihy Kataríny Gillerové jsou příjemné oddychové čtení, ale v češtině se čtou špatně - oslovování 5.pádem Karole, Petere apod. mi nejde přes zuby, bylo by lepší nechat originál Karol, Peter. A taky mě dostal překlad v Záhadě zadního pokoje, kde dostala hlavní postava od sousedky pařené buchty rozuměj v originále parené buchty, česky knedlíky na páře!!! Překládat ze slovenštiny by asi měl někdo s citem pro jazyk.

nick nick 75
25.05.2012

nick nick 75-tuto autorku mám velice ráda a mám od ní všechny knihy,kdyby měl někdo zájem mám dvě knihy navíc, mohu je nechat.Píše krásné, pravdivé příběhy ze současnosti.