Láska si nevyberá

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Dominika je dievča na prahu dospelosti. Bystrá a vtipná pozorovateľka osudov iných, ale tiež pohltená vlastným životom maturantky a neskôr vysokoškolskej študentky. Dychtivo hľadá priateľstvo, lásku, porozumenie. Pavučina citov a vzťahov je niekedy zradnejšia, ako sa zdá na prvý pohľad. Je veľmi ťažké sa v nej zorientovať, nieto ešte vyslobodiť. Navyše Dominika musí skrývať temné tajomstvo, o ktorom nesmie povedať ani dvom najbližším ľuďom: mame a sestre. Je toto tajomstvo predzvesťou tragédie, ktorá nečakane vstúpi do jej života? Dokáže nájsť východisko a pritom podržať aj tých, na ktorých jej záleží?... Láska si nevyberá, vtrhne nám do života, nepýta si povolenie. Neprináša vždy len šťastie. Dominika je však silná osobnosť. Miluje a trpí, zmieta sa v pochybnostiach, hľadá svetielko nádeje....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/85_/85694/laska-si-nevybera-85694.jpg 3.946
Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Slovenský spisovateľ
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (14)

Kniha Láska si nevyberá

Přidat komentář
Vatter83
25.04.2019

Knihy této autorky čtu velmi ráda, nicméně tuto knížku bych zařadila mezi ty slabší. Je to oddechové čtení, ale děj příliš rozvláčný, místy se nic neděje, některé pasáže nudné a zbytečné. To mě však neodradí od toho, abych si přečetla další, v řadě již několikáté, dílo K. Gillerové. :-)

cori
24.11.2018

Dívčí retro románek z dob, kdy ještě neexistovaly sociální sítě, mobily teprve začínaly a kamarádky se denně navštěvovaly. Sestry Dominika a Denisa zažívají své srdceboly, jejich spolužáci, rodiče i učitelé mají zase své problémy, ale láska si nevybírá. Na můj vkus moc úmrtí, ale vše napraví happyend.


LeSk
24.11.2018

Velmi dojemný příběh, určitě stojí za přečtení. Doporučuji.

Bobina74
14.06.2018

Tak tohle klidně ano. A je mi divné proč tak malé hodnocení u paní Gillerové, její knížky jsem začala číst teprve nedávno a zatím jsem nenarazila na vyloženě slabou knihu. A dovolím si podotknout - ano, je to oddechová jednohubka. Taky se paní Gillerová netváří jako Dostojevskij, ale jako románová autorka. A za mně mohu říci, že v tomto žánru je jednou z těch lepších.
P.s. : Takže pro čtenáře "oddechovek" doporučuji a pro ostatní sáhněte po Zločinu a trestu...

laura
29.03.2018

Překvapuje mě tak nízké hodnocení právě u této knihy, kterou řadím k těm nejlepším od této autorky.. Příběh mladičké Dominiky a její rodiny, skryté bolesti, jizvy, které se nikdy nezahojí, šrámy, které jí pošramotily duši i srdce, a zároveň naděje, tak maličká a plachá... Tohle všechno mě prostě chytilo za srdce. Na tuhle knihu nikdy nezapomenu a čas od času se k ní budu znovu a znovu vracet...

hrosik3
09.03.2018

Začátek krkolomný, konec kýčovitý, mezitím spousta smutku,ale čtivé to bylo. Taková jednohubka odpočinková.

trdlo1
21.06.2017

Oddechovka, nic náročného....

Brunnetka
01.06.2017

Krásná knížka, která se čte sama :-) Určitě se k příběhu někdy vrátím...

1

Doporučujeme

Jezero snů
Jezero snů
Rockový risk
Rockový risk
Láska pod parou
Láska pod parou
Temná Raven
Temná Raven