Láska si nevyberá

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Dominika je dievča na prahu dospelosti. Bystrá a vtipná pozorovateľka osudov iných, ale tiež pohltená vlastným životom maturantky a neskôr vysokoškolskej študentky. Dychtivo hľadá priateľstvo, lásku, porozumenie. Pavučina citov a vzťahov je niekedy zradnejšia, ako sa zdá na prvý pohľad. Je veľmi ťažké sa v nej zorientovať, nieto ešte vyslobodiť. Navyše Dominika musí skrývať temné tajomstvo, o ktorom nesmie povedať ani dvom najbližším ľuďom: mame a sestre. Je toto tajomstvo predzvesťou tragédie, ktorá nečakane vstúpi do jej života? Dokáže nájsť východisko a pritom podržať aj tých, na ktorých jej záleží?... Láska si nevyberá, vtrhne nám do života, nepýta si povolenie. Neprináša vždy len šťastie. Dominika je však silná osobnosť. Miluje a trpí, zmieta sa v pochybnostiach, hľadá svetielko nádeje....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/85_/85694/laska-si-nevybera-85694.jpg 3.842
Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Slovenský spisovateľ
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (13)

Kniha Láska si nevyberá

Přidat komentář
cori
24.11.2018

Dívčí retro románek z dob, kdy ještě neexistovaly sociální sítě, mobily teprve začínaly a kamarádky se denně navštěvovaly. Sestry Dominika a Denisa zažívají své srdceboly, jejich spolužáci, rodiče i učitelé mají zase své problémy, ale láska si nevybírá. Na můj vkus moc úmrtí, ale vše napraví happyend.

LeSk
24.11.2018

Velmi dojemný příběh, určitě stojí za přečtení. Doporučuji.

Bobina74
14.06.2018

Tak tohle klidně ano. A je mi divné proč tak malé hodnocení u paní Gillerové, její knížky jsem začala číst teprve nedávno a zatím jsem nenarazila na vyloženě slabou knihu. A dovolím si podotknout - ano, je to oddechová jednohubka. Taky se paní Gillerová netváří jako Dostojevskij, ale jako románová autorka. A za mně mohu říci, že v tomto žánru je jednou z těch lepších.
P.s. : Takže pro čtenáře "oddechovek" doporučuji a pro ostatní sáhněte po Zločinu a trestu...

laura
29.03.2018

Překvapuje mě tak nízké hodnocení právě u této knihy, kterou řadím k těm nejlepším od této autorky.. Příběh mladičké Dominiky a její rodiny, skryté bolesti, jizvy, které se nikdy nezahojí, šrámy, které jí pošramotily duši i srdce, a zároveň naděje, tak maličká a plachá... Tohle všechno mě prostě chytilo za srdce. Na tuhle knihu nikdy nezapomenu a čas od času se k ní budu znovu a znovu vracet...

hrosik3
09.03.2018

Začátek krkolomný, konec kýčovitý, mezitím spousta smutku,ale čtivé to bylo. Taková jednohubka odpočinková.

trdlo1
21.06.2017

Oddechovka, nic náročného....

Brunnetka
01.06.2017

Krásná knížka, která se čte sama :-) Určitě se k příběhu někdy vrátím...

1casper
11.05.2017

Skvělá oddychovka. Styl knížky mi připomínal Lenku Lanczovou. Četlo se to samo, přečteno na jeden zátah ;-))

Šánka
11.11.2016

Odpočinkový příběh o lásce, zklamání a přátelství, o láskách prvních i těch životních. Je o vztazích, je romantický i smutný, takový, který se pěkně čte, i když za nějakou dobu už nebudete vědět, o čem byl.

bookcase
06.02.2015

Oddechový román, když nehledáte nic náročného.

1v8na
07.08.2014

velmi pěkný příběh, moc se mi líbil. Pěkné a romatické, dobře čtivé

doma177
03.02.2013

Kniha o láske, vzťahoch, ťažkých životných situácia, ktorá je veľmi dobre čitateľná. Taká na oddychové čítanie.

kika 13
03.02.2013

Spíše dívčí románek,ale místy i hodně smutný.Četl se dobře.