1v8na 1v8na komentáře u knih

Agnes Greyová Agnes Greyová Anne Brontë

Příběh byl zajímavý a docela se mi líbil, i když některé pasáže mi přišly zbytečně zdlouhavé.

19.11.2014 3 z 5

Anna Leonowensová a král Siamu Mongkut Anna Leonowensová a král Siamu Mongkut Zdeněk Čech

Příběh byl velmi pěkný - romantickým dobrodružným ale zároveň i smutný. bylo mi líto princezny, která umřela na choleru, ale i královi konkubíny Tuptim, kterou nechal popravit. musím se podívat i na filmové zpracování, kde hlavní roli krále hrál Chow yun Fat a Annu ztvárnila joddie Foster. Nemůžu se dočkat až si porovnám knížní a filmovou verzi.

14.11.2014

Čarodějka Čarodějka Lenka Teremová

Příběh byl velmi zajímavý. moc se mi líbil. I když první kniha od této spisovatelky, kterou jsem si přečetla mě moc nezaujala, nicméně tahle kiha byla jedinečná

13.11.2014 4 z 5

Láska v nebezpečí Láska v nebezpečí Julia Quinn

Příběh byl velmi pěkný, napínavý, dobrodružný a romantický. Moc se mi líbil. I když v poslední době na čtení knih nemám moc času, tahle však byla výborná a velmi mne zaujala. Zajímalo by mě, zda Quinnová napíše knihu i o Winstonovi, dvojčeti Olivie.

11.11.2014 5 z 5

Nebezpečné hry Nebezpečné hry Lenka Teremová

Příběh byl svým způosbem zajímavý, ale moc mne nezaujal. Naráželo se v ní stále jen na sex a na to, jak uspokojit vyprahlého chlapa.

11.11.2014 3 z 5

Zabudni na minulosť Zabudni na minulosť Katarína Gillerová

příběh byl velmi pěkný. Byla tu romantika, napětí, záhadnost. Moc se mi to líbilo. Nejvíc se mi z celého příběhu zamlouval Lukáš. Dominik byl totální idiot.

06.11.2014 5 z 5

Borec Borec Danielle Steel

Příběh byl velmi pěkný a plný romantiky. Škoda, že to nemá i filmovou podobu. Musím však uznat, že Charles byl opravdu suchar a žárlivý pitomec.

05.11.2014 4 z 5

Úskalí lásky Úskalí lásky Jane Austen

Kniha byl pěkná, nicméně jednotlivé části na sebe moc nenavazovaly a jsou krátké.

04.11.2014 4 z 5

Brisingr Brisingr Christopher Paolini

Příběh byl velmi napínavý. Bylo zde propleteno několik osudů.
Nejsmutnější byla smer Oromise a jeho draka. A také zajímavý byl osud Rorana, doufám, že se mu narodí zdravé dítě.

04.11.2014 5 z 5

Jeden okamžik v čase Jeden okamžik v čase Helena Babická

příběh mě nebavil, na můj vku byl moc nudný.

04.11.2014 2 z 5

Bílá moc Bílá moc Karolína Vaverková

Příběh mne velmi fascinoval. Byl napínavý a dojemný. Opravdu jsem s chvílemi myslela, že hlavní hrdinka umře. Drogy jsou společně s slkoholem metlou lidstva. Mě osobně jsou proti srdti. Na drogové téma jsem přečetla mnoho knih, fascinuje mne to, ale zároveň i odstrašuje. Nejvíc dojemný příběh byl My děti ze stanice Zoo, kde začala fetovat dvanáctiletá Christiana F. I o téhle knize je v Bílé moci zmínka.

04.11.2014 5 z 5

Vzájemné prolínání Vzájemné prolínání Renata Šindelářová

tahle kniha mě vůbec nezaujala. Nemohla jsem fantazírovat a představovat si. Děj se celý odehrává v nemocnici a to mne opravdu nebavilo.

04.11.2014 1 z 5

Kdo dostane pusu Kdo dostane pusu Jarmila Dědková

příběh se mi velmi líbill. Kristýna v knize hledala sama sebe a to se jí nakonec povedlo. Bylo to úžasné, i když to bylo pro mladší čtenáře.

04.11.2014 4 z 5

Věř na lásku Věř na lásku Dominika Kirschová

Příběh byl vynikající. Přečetla jsem ho v práci za osmihodinovou pracovní dobu, jedním dechem. Nejvícse mi líbil Rendy, byl milý a čestný. Zato Richarda bych zaškrtila hned z fleku.

27.10.2014 5 z 5

Návrat za úplňku Návrat za úplňku Fan Vavřincová (p)

Příběh byl velmi zábavný. Chvílemi jsem se smála tak, až mi tekly slzy. Velmi se mi to líbilo. Paní Kateřina byla dokonalá.

27.10.2014 4 z 5

Hřešit je lidské Hřešit je lidské Věra Řeháčková

tahle kniha mě vůbec nebavila - podle mého to byla nezáživná blbost.

27.10.2014 1 z 5

Líbáš jako ďábel Líbáš jako ďábel Marie Poledňáková

Příběh byl výborný, byl komický a parádní. Jen ke konci to začínalo být tak zamotané, že mne to trošilinku nudilo.

24.10.2014 3 z 5

Hraběnka Hraběnka Zuzana Francková

Příběh se mi velmi líbil. Opravdu byl založený na skutečných událostech. Anny mi bylo líto, hodně líto, nicméně dožila se uctihodného věku - osmdesáti let a radost jí dělala, jak dcera, tak i její vnučka

24.10.2014 4 z 5

Unesli nám dcerku Unesli nám dcerku Věra Řeháčková

příběh byl velmmi smutný a psychologicky zaměřený, ovšem moc se mi líbil. Nejvíc mě dostala Magda, ze které se stala narkomanka a šlapka.

23.10.2014 4 z 5

Výměna Výměna Zuzana Francková

Příběh se mi velmi líbil. Jana opravdu neměla moc pěkné dětství a tak není divu, že v dospělosti se chtěla mít co nejlépe. Jenže si pro svůj život vybrala špatného partnera. Podle mého názoru měla zůstat s Honzou.

23.10.2014 5 z 5