Hřešit je lidské

Hřešit je lidské https://www.databazeknih.cz/img/books/84_/84880/mid_hresit-je-lidske-lYX-84880.png 4 29 10

Příběh věkově nerovného páru – starší ženy a podstatně mladšího muže. Nejprve se zdá, že v jejich případě „láska hory přenáší“. Posléze se však tvrdá realita ukáže v plné nahotě. Autorka líčí postupnou erozi manželství Petra a Aničky až k hořkému konci…

Emik87
17.02.2024 2 z 5

Tenhle příběh se mi nelíbil.

klarkys
24.02.2022 5 z 5

(SPOILER) Moc nerozumím zdejším “negativním” komentářům, mně se kniha moc líbila.
Příběh byl netradiční, smutný, plný zklamání, rodinných dramat, nevěry, ale i naděje a lidské dobroty.
Anička byla skvělá ženská a lepší konec si pro ni asi neumím představit.

JancaMia
14.12.2018 2 z 5

Vím že Řeháčková umí a kolikrát i "krásně" syrově .. nicméně tady mi to nějak nešlo pdo fousy i když zajímavý nápad ..

konicekbily
23.07.2018 4 z 5

Kniha ze života. Velký věkový rozdíl se mi nelíbí v ani případě, že muž je o mnoho starší než žena a pokud je tomu obráceně, přináší to také velké komplikace. A tento vztah nebývá trvalý. Knížka to dobře vystihuje.

alnahu
19.07.2018 5 z 5

Další čtivý příběh ze života, který začíná velkou láskou a končí hořkým koncem. Příběh mladičkého Petra ,který se zamiluje do o patnáct let starší Aničky ,samozřejmě nezůstane bez následků a mladí se i přes nevoli rodičů vezmou a odstěhují se do Ostravy nejdříve na ubytovnu a pak do havířské kolonie. O první miminko přijdou, ale začas se jim narodí dvojčátka a v té době se v Petrovi probudí nevybouřené mládí a začne pohlížet na Aničku jinýma očima -najednou mu připadá stará. Anička velmi dobře zapadla mezi obyvatele této kolonie , stala se z nich jedna velká rodina i ona nakonec zde najde pro sebe své štěstí . Kniha se mi líbila a dobře četla.

Ann98
15.03.2018 5 z 5

Knihu jsem původně kupovala mamce jako dárek, ale první, kdo si to přečetl, jsem byla já. Stále nevím, jaký postoj k této knize mám zaujmout. Téma knihy je super (příběh věkově nerovného manželství - mladšího muže a starší ženy), ale zbytek se podle mého zase tak nevydařil. Trošku zklamání.

Pavouček2
13.01.2016 3 z 5

Příběh fajn, ale bylo to takové nemastné, neslané, něco tomu chybělo..

1v8na
27.10.2014 1 z 5

tahle kniha mě vůbec nebavila - podle mého to byla nezáživná blbost.

kika 13
14.11.2012 3 z 5

Ty konce.Pěkná knížka.

WEIL
03.01.2012

Jak se říká - dělat chyby je lidské a přiznávat si je božské.