Láska v nebezpečí

Když se Olivia Bevelstokeová doslechne, že její nový soused možná zavraždil svou snoubenku, ani na okamžik tomu nevěří. Přesto se neubrání a začne ho sledovat. Jen aby měla jistotu, samozřejmě. Z okna svého pokoje, pečlivě ukrytá za záclonou, pozoruje podivína naproti a čeká… a objevuje nanejvýš zajímavého muže, který něco za lubem určitě má. Sir Harry Valentine pracuje pro ministerstvo války – překládá tajné dokumenty, z hlediska národní bezpečnosti nanejvýš důležité. Je vycvičen k velké obezřetnosti a ve chvíli, kdy ho začne špehovat krásná blondýnka zpoza záclony, ji začne podezřívat. Zjistí ale, že dívka je docela obyčejná debutantka, která se jen nudí. Posléze se však doslechne, že jí nadbíhá ruský princ, jehož úmysly nejsou zcela čisté a mohl by znamenat nebezpečí pro Anglii. Harry se tedy do toho vloží, ale než se naděje, začíná se o Olivii velmi zajímat i on sám…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/82_/82867/bevelstoke-laska-v-n-82867.jpg 4.2203

Bevelstoke 2.

Vydáno, Ikar (ČR)

What Happens in London, 2009

Kniha Láska v nebezpečí

Kačka227

Moc hezké. Opravdu jsem se bavila. Předčítání v salónku bylo úžasné. :-)

Ála1968
14.05.2020

Bylo to moc hezké čtení,ale myslím,že první díl byl o hodně hezčí.I když tady zase nechybělo dobrodružství,přesto jednička u mě vítězí.Každopádně nádhera,která stojí za přečtení.

luci2
05.03.2020

Čirá, čistá romantika na vás dýchá z každé stránky. Touto knihou jsem nadšena pro svoji jednoduchost. Jak se říká v jednoduchosti je krása a tady to platí stokrát víc. Proto mohu s klidným svědomím říct, ze jsem z knihy unesena a přidám si ji mezi své oblíbené. Ne pro komplikovanost, ale pro svoji ryzí jednoduchost.

Katt15
29.01.2020

Kniha se mi velmi libila. Povahy hlavnich hrdinu super a moc se mi zamlouvalo, ze laska nebyla preslazena,ale vzajemne skadleni pres okno, vyvjejici se přátelství mi bylo velmi sympaticke. Jedine co mi tam nesedělo,byl unos v zaveru. Cekala jsem nejake napeti s princem. Např souboj. Jinak uzasny!

rampapa
25.10.2019

Nádherný příběh o lásce.Knizku velmi doporučuji.

malazluta
14.06.2019

V této historické romanci je všechno, láska, nebezpečí, vtipné momenty ... a to vše dohromady dává příjemnou oddechovku ke které se ráda vrátím.

suzanne1997
18.05.2019

Jako první je záhodno napsat, že na této knize cosi je. Hýří láskou, skromností a vtipem, přitom ani o nebezpečí není nouze. Ono ji vlastně nejde ani nikam zařadit, při některých scénách se smějete, až se za břicho popadáte, u jiných vám vrtá hlavou, co se to tady sakra děje a v neposlední řadě vám také v několika chvílích běhá mráz po zádech. Není to proto obyčejná romance, ale kniha, kterou si stojí zato přečíst, a která dokáže příjemně překvapit.

michaela8804
16.08.2018

Když jsem četla anotaci, tak jsem byla nedočkavá si knihu přečíst. V poměrně dlouhém prologu, který byl velice nudný a takříkajíc nic neříkajíc, jsem začínala být docela znuděná, ale pořád jsem tak nějak doufala, že až se příběh nastartuje, že to bude jízda, ale ono ne. Oliva je extrémně nudná, řekla bych až hloupá, nic neumějící slečinka, která akorát hezky vypadá. Harry je akorát charakterní, o něco málo méně nudný než Olivia a jedinou jeho předností je znalost ruštiny, což mi přišlo jako obzvláštňující prvek historického románu. Doposavad jsem se s rolí ruské aristokracie v románu ještě neshledala. Nicméně, to to fakt nezachránilo. Ten vtip, co má být v každém dialogu, o kterém tady všichni mluví, je prosím kde? Narazila jsem na pár pasáží, ale to je tak všeho všudy 10%. Takže, buďte připravení, že ačkoli je Quinn dobrá spisovatelka, tahle sága Bevelstoke je teda nuda.
Líbí se mi Sebastian, ale nechce se mi do jeho příběhu pouštět, protože podle anotace to vypadá lákavě, ale už teď vím, že Annabel bude dle mého názoru stejně nemožná jako Olivia. Taková panenka do vitríny.