Láska v nebezpečí

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Když se Olivia Bevelstokeová doslechne, že její nový soused možná zavraždil svou snoubenku, ani na okamžik tomu nevěří. Přesto se neubrání a začne ho sledovat. Jen aby měla jistotu, samozřejmě. Z okna svého pokoje, pečlivě ukrytá za záclonou, pozoruje podivína naproti a čeká… a objevuje nanejvýš zajímavého muže, který něco za lubem určitě má. Sir Harry Valentine pracuje pro ministerstvo války – překládá tajné dokumenty, z hlediska národní bezpečnosti nanejvýš důležité. Je vycvičen k velké obezřetnosti a ve chvíli, kdy ho začne špehovat krásná blondýnka zpoza záclony, ji začne podezřívat. Zjistí ale, že dívka je docela obyčejná debutantka, která se jen nudí. Posléze se však doslechne, že jí nadbíhá ruský princ, jehož úmysly nejsou zcela čisté a mohl by znamenat nebezpečí pro Anglii. Harry se tedy do toho vloží, ale než se naděje, začíná se o Olivii velmi zajímat i on sám…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/82_/82867/bevelstoke-laska-v-n-82867.jpg 4.2162
Série:

Bevelstoke (2.)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Ikar (ČR)
Orig. název:

What Happens in London (2009)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (25)

Kniha Láska v nebezpečí

Přidat komentář
malazluta
14. června

V této historické romanci je všechno, láska, nebezpečí, vtipné momenty ... a to vše dohromady dává příjemnou oddechovku ke které se ráda vrátím.

suzanne1997
18. května

Jako první je záhodno napsat, že na této knize cosi je. Hýří láskou, skromností a vtipem, přitom ani o nebezpečí není nouze. Ono ji vlastně nejde ani nikam zařadit, při některých scénách se smějete, až se za břicho popadáte, u jiných vám vrtá hlavou, co se to tady sakra děje a v neposlední řadě vám také v několika chvílích běhá mráz po zádech. Není to proto obyčejná romance, ale kniha, kterou si stojí zato přečíst, a která dokáže příjemně překvapit.

michaela8804
16.08.2018

Když jsem četla anotaci, tak jsem byla nedočkavá si knihu přečíst. V poměrně dlouhém prologu, který byl velice nudný a takříkajíc nic neříkajíc, jsem začínala být docela znuděná, ale pořád jsem tak nějak doufala, že až se příběh nastartuje, že to bude jízda, ale ono ne. Oliva je extrémně nudná, řekla bych až hloupá, nic neumějící slečinka, která akorát hezky vypadá. Harry je akorát charakterní, o něco málo méně nudný než Olivia a jedinou jeho předností je znalost ruštiny, což mi přišlo jako obzvláštňující prvek historického románu. Doposavad jsem se s rolí ruské aristokracie v románu ještě neshledala. Nicméně, to to fakt nezachránilo. Ten vtip, co má být v každém dialogu, o kterém tady všichni mluví, je prosím kde? Narazila jsem na pár pasáží, ale to je tak všeho všudy 10%. Takže, buďte připravení, že ačkoli je Quinn dobrá spisovatelka, tahle sága Bevelstoke je teda nuda.
Líbí se mi Sebastian, ale nechce se mi do jeho příběhu pouštět, protože podle anotace to vypadá lákavě, ale už teď vím, že Annabel bude dle mého názoru stejně nemožná jako Olivia. Taková panenka do vitríny.

účetní
08.08.2018

Tak ani nevím, co ještě k této knize dodat, co už tu nebylo řečeno, byla to zkrátka paráda, místy tak trochu praštěná, ale opravdu zábavná, romantická a velmi čtivá kniha, moc jsem se bavila a nasmála. Olivia s Harrym byli úžasní a autorce se opravdu moc povedlo, jak se k sobě hodili a jak se měli rádi. A ta scéna v salonu, nebo to, jak si Harry se Sebem dělali z švandu z prince a hlavně žádost o ruku na konci, to nemělo chybu, opravdu super oddechovka na pobavení na léto.

zinon
24.06.2018

Uff, tak jsem v rozpacích. Knížky od této autorky mám ráda...ale toto? Humor za každou cenu snad úplně v každé větě....to pak ty skutečně vtipné chvíle ani nevyniknou a ani se nezasměji. Znáte takové ty lidi, co se snaží být vtipní za každou cenu a snaží se vám vymluvit díru do hlavy? Tak takto jsem si při čtení připadala. Takhle prosím neee!

nani_nka
24.08.2017

Moja najobľúbenejšia od Julie Quinn, ku ktorej sa veľmi rada vždy vrátim. Vzájomné popichovanie hlavných hrdinov, vtipné dialógy, rozhovory Olivie a Harryho z okna do okna či spoločné čítanie knihy sú dôvody, prečo túto knihu každej milovníčke romantiky odporúčam :)

katkaq
02.08.2017

O něco slabší než první díl. Ale i tak se mi knížka líbila. Stejně jako u ostatních...ty dialogy...u nich se člověk prostě musí smát od ucha k uchu.
Kdyby se mnou si začal povídat někdo s okna do okna...
Líbilo se mi, jak Harry začal Olivii sledovat kvůli princi a nakonec se na něj začal žárlit.
Romanťárna na oddech.

PomněnkaPrvní
28.06.2017

Místy vtipné, místy nudné. Ale ten konec fakt neměl chybu!! :)


Autor a jeho další knihy

Julia Quinn
americká, 1970

všechny knihy autora

Kniha Láska v nebezpečí je:

v Přečtených230x
v Čtenářské výzvě2x
v Doporučených12x
v Knihotéce107x
v Chystám se číst17x
v Chci si koupit6x
v dalších seznamech2x