Láska v nebezpečí

Když se Olivia Bevelstokeová doslechne, že její nový soused možná zavraždil svou snoubenku, ani na okamžik tomu nevěří. Přesto se neubrání a začne ho sledovat. Jen aby měla jistotu, samozřejmě. Z okna svého pokoje, pečlivě ukrytá za záclonou, pozoruje podivína naproti a čeká… a objevuje nanejvýš zajímavého muže, který něco za lubem určitě má. Sir Harry Valentine pracuje pro ministerstvo války – překládá tajné dokumenty, z hlediska národní bezpečnosti nanejvýš důležité. Je vycvičen k velké obezřetnosti a ve chvíli, kdy ho začne špehovat krásná blondýnka zpoza záclony, ji začne podezřívat. Zjistí ale, že dívka je docela obyčejná debutantka, která se jen nudí. Posléze se však doslechne, že jí nadbíhá ruský princ, jehož úmysly nejsou zcela čisté a mohl by znamenat nebezpečí pro Anglii. Harry se tedy do toho vloží, ale než se naděje, začíná se o Olivii velmi zajímat i on sám…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/82_/82867/big_bevelstoke-laska-v-n-82867.jpg 4.3238

Bevelstoke 2.

Vydáno: , Ikar (ČR)

What Happens in London, 2009

Kniha Láska v nebezpečí

Charley
19.11.2021

Už nevím, jaké komentáře ke knihám J. Quinnové psát. Je to prostě veselé pohlazení po duši. Nikdy nechybí vtip, láska a prostě všechno, co potřebujete, abyste zavírali knihu s úsměvem na tváři.

narisa
25.10.2021

Tak v této knize jsem zbožňovala postavu Harryho. Byl mi opavdu velice sympatický. Zajímavá byla i zápletka s ruským princem. A dostaly mě knihy Sarah Gorely, které jsou zmiňované již v sérii Bridgerton (Poznáš to z polibků) a jsou zakomponované i ve třetím díle této řady (hlavně ve třetím!), ale také v sérii Smythe-Smith Quartet. Super čtení.

TerkaJK
19.04.2021

Krásné romantické čtení.

Kniha se mi líbila, některé scény mě vážně pobavili...
A sir Harry Valentine byl správný a trochu komplikovaný. Také mě pobavila scéna v salónku. Hlavní hrdinka samozřejmě byla krásná a žádaná.
A pěkně to do sebe zapadlo.

Maruš.D
23.03.2021

Ani nemám moc co napsat. Kniha se četla pěkně, nicméně na mě byla taková nevýrazná. Ničím mě extra nenadchla, ale rozhodně ani neurazila. Postavy byly fajn. Trochu jsem se bála jaká bude Olivia, po prvním díle, ale nakonec byla super. Harry byl zlatíčko. Užívala jsem si chvilky u okna a žádost o ruku byla asi nejlepší a nejpromyšlenější co jsem kdy četla. Zápletka mi přišla jen rychle napsaná, aby se neřeklo. Nejvíce jsem se však těšila na Sebastiana, haha.

Kačka227
28.01.2021

Moc hezké. Opravdu jsem se bavila. Předčítání v salónku bylo úžasné. :-)

Ála1968
14.05.2020

Bylo to moc hezké čtení,ale myslím,že první díl byl o hodně hezčí.I když tady zase nechybělo dobrodružství,přesto jednička u mě vítězí.Každopádně nádhera,která stojí za přečtení.

luci2
05.03.2020

Čirá, čistá romantika na vás dýchá z každé stránky. Touto knihou jsem nadšena pro svoji jednoduchost. Jak se říká v jednoduchosti je krása a tady to platí stokrát víc. Proto mohu s klidným svědomím říct, ze jsem z knihy unesena a přidám si ji mezi své oblíbené. Ne pro komplikovanost, ale pro svoji ryzí jednoduchost.

Katt15
29.01.2020

Kniha se mi velmi libila. Povahy hlavnich hrdinu super a moc se mi zamlouvalo, ze laska nebyla preslazena,ale vzajemne skadleni pres okno, vyvjejici se přátelství mi bylo velmi sympaticke. Jedine co mi tam nesedělo,byl unos v zaveru. Cekala jsem nejake napeti s princem. Např souboj. Jinak uzasny!