Věř na lásku

Věř na lásku https://www.databazeknih.cz/img/books/70_/70033/ver-na-lasku-70033.jpg 4 37 6

Ke svým sedmnáctým narozeninám dostane sympatická a trochu nesmělá Natálie dárek, který si již dlouho přála. Zdá se, že jí změna image otevře nové nečekané možnosti - začne se o ni zajímat škoní idol Richard. Ale mise ještě není splněna...

jitka_dankova
23.11.2021 odpad!

Nalákaly mne komentáře níže a vysoké procento, knihu jsem sehnala z druhé ruky (ebook není) a bohužel mne zklamala. Vůbec jsem ji nedočetla. Kniha podle mne působí zastarale, až příliš odpovídá době, kdy byla sepsaná, možná spíš snad ještě i době o deset let méně. Nepůsobí nadčasově a snadno zastará tím stylem psaní. Mnohé rozhovory mi připadaly trapné, situace taky. Zkrásnění díky zapleteným copánkům? No nevím. Hlavní hrdinka si mne nezískala. Příběhu chyběla hloubka a zajímavost, proto jsem knihu nedokázala číst dál.

en.bee
12.11.2014

Doporucuji přečíst :)

1v8na
27.10.2014 5 z 5

Příběh byl vynikající. Přečetla jsem ho v práci za osmihodinovou pracovní dobu, jedním dechem. Nejvícse mi líbil Rendy, byl milý a čestný. Zato Richarda bych zaškrtila hned z fleku.

KatChiss
08.11.2011

DOPORUČUJI! Tato knížka je vážně úúžasná.

Natalius007
05.11.2011

Ano tahle kniha je užasná strašně moc romanticka také doporučuji dominika Kirschová je výborná spisovatelka :))* !!!

fionKa
11.03.2011 5 z 5

Nejlepší romantická kniha, co jsem kdy četla. Doporučuji!

Dominika Kirschová
česká, 1984