Výměna

Za deset let se Jana Dobešová změnila z dívky v mladou ženu, které se daří všechno, co si umíní. Úspěšně vystuduje výtvarnou školu, celý rok žije v Anglii, kde nejenom zvládne jazyk, ale získá i řadu dalších zkušeností a po absolvování vysoké školy dokonce najde místo v prestižní reklamní agentuře. Mnozí by jí možná záviděli, jenomže nic není tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát a Jana za svůj nedlouhý život musí projít celou řadou těžkých zkoušek. Jestli se jí to podaří, o tom vypráví kniha, kterou právě držíte v ruce. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/1097/vymena-1097.jpg 3.518
Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Petra (ČR)

30.05.2016

Nevím jak jinak ohodnotit - blbost.

DominaCZ
17.05.2016

Šíííleně zdlouhavé, a v podstatě o ničem.
90% knihy bylo o jejím dokonalém dětství, které se zlepšilo díky novýmu osudovýmu tatínkovi, dárkách, které jí byly nezištně valeny horem dolem, úžasnými vztahy a prostě štěstíčkem, což je shodný rys u hrdinek této autorky tak nějak globálně.
Výměna by jistě neproběhla takto hlaďounce a s ohleduplností, a konec byl rychlý a nikam neposouval - co bylo jakože dál..??

1v8na
23.10.2014

Příběh se mi velmi líbil. Jana opravdu neměla moc pěkné dětství a tak není divu, že v dospělosti se chtěla mít co nejlépe. Jenže si pro svůj život vybrala špatného partnera. Podle mého názoru měla zůstat s Honzou.

klmas
23.02.2014

knížka na 4 hodky ve které se toho dost stane a proplete
Jana prožívá zvláštní příběh s Janem Pavlou a Pavlem

sabca
26.08.2012

Jednoduchá knížka na jedno odpoledne-

Petronela
24.02.2012

Tahle kniha mě úplně nudila,nudné dlouhé odstavce,prostě nuda