Zabudni na minulosť

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Nový, v poradí už ôsmy román našej najpopulárnejšej autorky prináša pútavý príbeh dvadsaťsedemročnej Saše a jej mamy, ktoré sa musia vyrovnať so stratou otca a sestry, resp. manžela a dcéry. A hoci sa zdá, že o nešťastnej udalosti vedia všetko, po rokoch vyjdú najavo isté skutočnosti a odrazu je všetko inak...

https://www.databazeknih.cz/img/books/85_/85689/zabudni-na-minulost-85689.jpg 4.397
Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Slovenský spisovateľ
Originální název:

Zabudni na minulosť, 2010


více info...
Nahrávám...

Komentáře (43)

Kniha Zabudni na minulosť

SleepyAllDay
26.02.2022

Četla se téměř sama, zajímavé zvraty

ivana7717
23.01.2022

Gillerová patrí medzi moje obľúbené slovenské spisovateľky. Knihy idú rýchlo, výborný dej, ľahko sa mi orientuje v jej postavách. Autorka prelína knihy vtipnými hláškami, takže ani o smiech nie je núdza.
Kniha sa mi páčila... niekedy je naozaj lepšie nechať minulosť minulosťou a zbytočne sa k nej nevracať. Na staré hriechy radšej zabudnúť a venovať sa prítomnosti. Ani nevieme, kedy sa osud zvrtne a už nemôžme vrátiť späť, to čo sme vykonali alebo v hneve povedali.


marketa9252
18.01.2022

Zajímavý příběh, čtivý.

FoxFox
17.01.2022

Čtivě napsaná kniha bez zbytečných popisů. Příběhem se prolíná několik tajemství, na které chcete znát odpověď. Hlavní hrdinka žije obyčejný život, ne vždy se jí všechno daří pode plánů a představ. Kdo má rád příběhy z reálného života, ten si přijde na své. Určitě zkusím další knihy od autorky.

Knihomolka506
16.05.2021

Žánr- retrospektivní roman, ich-forma
Příběh o tom, že někdy je lepší nepátrat v rodinné minulosti než se pak dozvědět něco, co někdo nikdy neměl vědět. Saša ztratila před třemi lety půlku rodiny pri horském neštěstí. Čo vše dokáže změnit zděděný náhrdelník na pohřbu strýce? Pak se "rozjede kolotoč " událostí... Co vše se Alexandra tedy domacky Saša o tragédii, která ji zabila sestru a tátu dozvědět? A nejen to... Hádky, vyhrožování, ale taky smrt. Toho všeho byla svědkem jako dítě. Bylo to ale tehdy všechno nebo toho byla víc? A jak souvisí náhrdelník s minulostí rodiny? Líbí se mi, že hlavní postava střídá pátrání v minulosti že současnosti, prací a vztahy mezi kolegy. Napínavý rodinný retrospektivní román.

Mnaui
26.01.2021

Velmi čtivě napsáno. Oceňuji retrospektivní, postupné odhalování cely zápletky. Až v konečné zcela neuvěřitelné vyvrcholení slavné tragédie. Nechybí ani sladký Happy end

ber
15.11.2020

Hezký a čtivý příběh, i když mám raději jiný žánr. Opravdu je lepší si křivdy vyříkat hned,..... nebo odpustit...., než se sžírat několik let zbytečně a v podstatě ubližovat sami sobě.

MojeMonca
16.10.2020

Dobré pocteni.

1