Unesli nám dcerku

Malá chvilka nepozornosti proměnila život manželů Slavíkových v utrpení. Kdosi jim odcizil auto, v němž spala jejich tříletá dcerka. Zoufalí rodiče po holčičce pátrají. Čas ubíhá. Policie případ odkládá jako nevyřešený. Matka jako jediná neztrácí víru v Magdalenčin návrat. Chodí do dětského pokoje a se zmizelou dcerkou rozmlouvá. Žije ve svém iluzorním světě do chvíle, kdy se na prahu jejich domova objeví záhadná osoba....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/95_/95368/unesli-nam-dcerku-95368.jpg 423
Literatura česká
Vydáno:, Erika

hopen

Kniha se mi moc libila :-)

Danago
24.01.2016

Velmi zajímavá, šokující, napínavá knížka, stojí za přečtení. Mě zaujala od první stránky a velice překvapivě končí. Musela sem se sama zamyslet, co se může stát i v naší republice.Není pravda , že jen zahraniční knížky jsou čtivé a napínavé. Kniha je místy šťastná , jinde velmi bolestná.... a závěr...nemůžu prozradit !!!! Tentokrát kniha není zaměřena jen na mládež, já sem se od knížky neodtrhla do samého konce.

1v8na
23.10.2014

příběh byl velmmi smutný a psychologicky zaměřený, ovšem moc se mi líbil. Nejvíc mě dostala Magda, ze které se stala narkomanka a šlapka.

Marka76
11.10.2014

Knížka se mě líbila-přečtena na 1x.

Evik30
22.05.2014

Knížka se dobře čte a z některých pasáži až mrazí. Věru Řeháčkovou mám ráda i když od ní čtu spíše knížky pro děti a mládež.
Navrácení Magdalenky provází řada problému. Rodiče si ji za 15 let kdy o ní nic nevěděli zidealizovali a tak je pro ně šok když se postaví realitě čelem. Nejhorší je že takový případ se může odehrát i ve skutečnosti. Pro rodiče je to pak o to složitější.
Knížku jsem měla přečtenou za dva dny.

faraonka
10.02.2013

Velmi zajímavá napínavá knížka.Kdo má děti bude to prožívat o to hůř.Doporučují přečíst.