1v8na 1v8na komentáře u knih

Láska z kapek deště Láska z kapek deště Dominika Kirschová

Příběh se mi velmi líbil. Opravdu se takové věci dějí. Láska s lidmi dokáže zamávat. Jen jsem nechápala Śárku. Ta moc dobře věděla, že Kristýna jí Erika nepřebrala a že Erik ji poslal do kytek sám od sebe a přece udělala takový hnusný podraz.

16.10.2014 5 z 5

Hra očí Hra očí Irena Brandejsová

příběh se mi velmi líbil. Je velmi emotivní. Jen nevím, jak bych se zachovala. mít milujícího manžela a dvě děti a do toho být ještě zblázněná do chlapa, který je stejně starý jako můj otec.

Útěk z afrického pekla Útěk z afrického pekla Barbora Koudelková

bylo to velmi napínavé. V životě bych nemohla bydlet v Africe a podřizovat se jejím zákonům. JE to potupa pro bílou ženu.

Mateřský jed Mateřský jed Renata Šindelářová

příběh se mi velmi líbil. Byl moc poučný a dle autorky byl inspirován skutečnou událostí. Docela mne mrzelo, že vlastní rodiče si nedokážou vážit vlastního syna a jeho rodiny.

16.10.2014 4 z 5

Kniha byla naprosto vynikající. Milý malfoy byl však pěkný hajzlík a zbabělec. A Brumbála mi bylo moc líto.

16.10.2014 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

jedním slovem - ÚŽASNÉ!

Daň ze štěstí Daň ze štěstí Blanka Chlupová

Bylo to velmi oddechová, přišlo mi to velmi nepravděpodobné, že by se tohle mohlo stát a také trochu dětské, proto to beru jako oddechovou četbu.

15.10.2014 2 z 5

Pařížská pomsta Pařížská pomsta Steve Berry

příběh byl velmi pěkný, napínavý a citový. Nejvíc jsem brečela v okamžiku, kdy Lyon zastřelil Henryka, toho mi bylo strašně líto. Henrik byl výborný chlap.

Otrokyně lásky Otrokyně lásky Zuzana Francková

příběh se mi velmi líbil, ale Jakub byl pěkně hnusný hovado a jeho rodiče také nebyli nic extra, když se nepřišli podívat ani na vnučku. S takovýmhle chlapem bych nevydržela ani minutu.

Poslední zpověď Poslední zpověď Jana Abrahamová

Příběh byl velmi napínavý. Člověk by netušil, jak mohou být ženy vypočítavé. Nicméně zde nechybí ani láska a přátelství, které dodávaly knizei romantickou stránku. Moc se mi to líbilo. Opravdu doporučuju

Smrt v pavoučí síti Smrt v pavoučí síti Jana Abrahamová

Příběh se mi moc lívil. Byl velmi napínavý. Jen bych nechtěla umřít v patnácti letech. Ten příběh byl zároveň i smutný. Nemůžu se dočkat až si přečtu třetí díl.

Klára vstává Klára vstává Josefa Opplová

příběh mě začal bavit až na nějaké 150 straně. První stránky byly nic moc.

15.10.2014 2 z 5

Soukromý ráj Soukromý ráj Zuzana Francková

příběh byl velmi dojemný a moc se mi líbil. Nevím, jak bych nesla ztrátu svého přítele. Miluju ho a nedokážu si bez něj představit život.

Osudná chyba Osudná chyba Luděk Stínil

Bylo to napínavé. V životě by mě nenapadlo brát si s sebou na diskotéku nabitou pistoli. A také by mě nenapadlo kvůli rozchodu chtít někoho zabít a pak zabít sama sebe.

14.10.2014 4 z 5

Tanec srdcem a duší Tanec srdcem a duší Šárka Stumpfová

Příběh se mi velmi líbil. Byl romantický a měl svoje kouzla. Jen nechápu Zuzku, proč se v ní zakotvila ta představa, že hezcí kluci musejí být hnusní podrazáci. To autorka v knize neuvádí. Také by mne zajímalo, jak to dopadlo s Filipovým soupeřem Martinem, když mu partnerku vyhodili z kurzu.

14.10.2014 5 z 5

Nikdy neříkej nikdy! Nikdy neříkej nikdy! Petra Martišková

kniha se mi velmi líbila. Rodiče Matěje mi trochu připomínali ty moje vlastní. Bylo to velmi napínavé.

14.10.2014 4 z 5

Mucholapka na prevíty Mucholapka na prevíty Zuzana Francková

Příběh se mi velmi líbil. Byl hodně ze života a měl něco do sebe. Já bych nemohla vzít k sobě do bytu kamaráda ze střední školy, který nepracuje a jede v drogách.

14.10.2014 5 z 5

Příliš osobní známost Příliš osobní známost Eva Urbaníková

Příběh byl velmi hezký. Četla jsem ho i v češtině, ale i v originále ve slovenštině a byl mnohokrát lepší. Těším se na další knihu od této spisovatelky.

13.10.2014 4 z 5

Do třetice všeho zlého Do třetice všeho zlého Jana Abrahamová

příběh byl velmi napínavý. Zápletka se rozluštila až na konci knihy, což se mi velmi líbilo. Byl to příběh inspirován životem.

13.10.2014 5 z 5

Pomsta Pomsta Zuzana Francková

kniha byla moc hezká, ale měla otevřený konec. Nicméně přesto se mi líbila.

13.10.2014 5 z 5