1v8na Online 1v8na komentáře u knih

Templářské dědictví Templářské dědictví Steve Berry

Příběh byl velmi napínavý. Moc se mi líbil. Je založený částečně na historických faktech a mne to zaujalo. Těším se na další knihu od Berryho.

Štěstí hledej doma Štěstí hledej doma Věra Řeháčková

Příběh byl napínvaý. Milena naivní a Honza s Robertem byly solidní hajzlové. Oba dva.

10.09.2014 3 z 5

Tajná láska Tajná láska Zuzana Francková

Příběh byl velmi pěkný. Bylo mi líto Moniky, když naletěla Romanovi. ZA to jí ovšem potom zůstal Honza, se kterým měla krásnou holčičku.

10.09.2014 5 z 5

Stříbrná židle Stříbrná židle C. S. Lewis (p)

Příběh se mi velice líbil. Nemůžu se dočkat, až si přečtu další díl. :-)

10.09.2014 5 z 5

Kůň a jeho chlapec Kůň a jeho chlapec C. S. Lewis (p)

Příběh byl velmi pěkný, moc se mi líbil. Těším se na další díl.

10.09.2014 4 z 5

Čarodějův synovec Čarodějův synovec C. S. Lewis (p)

Kniha je velmi napínavá. Líbí se mi, že už vím, kde se v dalším příběhu vzala skříň, která otevírá cestu do Narnie. Navíc už také vím, kdo byl daný vědec v příběhu Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň. Nemohu se dočkat dalšího pokračování.

Rasputinovo proroctví Rasputinovo proroctví Steve Berry

Příběh byl velmi napínavý. Chudák Miles se musel cítil jako lovná zvěř. Bylo mi ho moc líto. Zároveň však obdivuju jeho odvahu, jak do všeho šel. Bylo to moc pěkné.

Hon na kluky Hon na kluky Věra Řeháčková

Příběh byl velmi poučný. Nechápu, jak může být chlap, který má vysoké postavení a vydělává dost peněz, takový tyran, jako byl pan Foltýn. Nejvíc obdivuji paní Foltýnovou, který s ním tak dlouho vydržela.

Zlatá klec Zlatá klec Zuzana Francková

Kniha byla zajímavá. Líbila se mi. Ovšem já osobně bych nemohla žít s chlapem, který je o více než třicet let starší než já a navíc dělat matku ženě, která je starší než já o pět, ale chová se jak malé dítě.

Jako popelka Jako popelka Zuzana Francková

kniha byla výborná, měla něco do sebe. Ale v životě bych nechtěla mít tak vypočítavou matku.

Sonáta pro dvě srdce Sonáta pro dvě srdce Lenka Lanczová

Příběh se mi velmi líbil. Bylo to zajímavé

Letím ke hvězdám Letím ke hvězdám Zuzana Francková

Příběh s emi velmi líbil, byl napínavý. Jen Irena, hlavní hrdinka knihy byla moc duvĚřivá. Nelíbilo se mi, že naletěla prvnímu, který jí přeběhl přes cestu, navíc ho ani pořádně neznala, nicméně mu dala podpisové právo na vybírání peněz z jejího účtu. A co mě naštvalo ještě víc, bylo to, že ten hajzlík se jmenoval Černohorský

Pralinka Pralinka Jarmila Dědková

Příběh byl velmi napínavý, ale hlavní hrdinka šíleně rozmazlená. Myslela jsem si, že ji občas něčím třísknu do hlavy, kdybych ji znala.

Kde jsi, Pierote? Kde jsi, Pierote? Ivona Březinová

Příběh se mi velmi líbil. Byl krásný a romantický. Hlavně se mi líbil Jirkuv zpusob, jak Jiřku balit.

Nezvratné rozhodnutí Nezvratné rozhodnutí Zuzana Francková

Příběh byl velmi napínavý. Moc se mi líbil. OVšem víc se mi zamlouval Viktor než René. René byl starý, protivný, sobecký a peněz chtivý. Takového chlapa bych nikdy nechtěla.

Pravda Pravda Mouna Ayoub

Ze začátku mě to bavilo, ale jakmile začne popisovat svuj život s manželem, tak je to nudné.

09.09.2014 3 z 5

Matkou na půl úvazku Matkou na půl úvazku Věra Řeháčková

Doufám, že já taková matka nebudu a že se ve mnľ mateťský cit probudí. Nedokázala bych žít s vědomím, že jsem zabila svoje vlastní dítě. Šla bych se oběsit. navíc by mě děsilo, kdyby se mi pak to dítě zjevovala před očima. Nikdy nedám přednost kariéře na úkor dítěte. Bude moje a budu si ho chránit a vychovávat jak nejlépe dovedu.

09.09.2014 4 z 5

Princ William. chlapec, který bude králem Princ William. chlapec, který bude králem Randi Reisfeld

Kniha se mi velmi líbila. Život Williama je velmi pestrý. Ovšem já bych to nedávala. Navíc obdivuji Willovu povahu, jak se dokázal vyrovnat se šarvátkami, které panovali mezi rodiči.

Tajemství divadla Molliére Tajemství divadla Molliére Jana Abrahamová

Příběh byl velmi napínavý, místy až strašidelný. Moc se mi líbil. nemohla jsem se od něj odtrhnout a kniha jsem měla přečtenou za pouhé dva dny

08.09.2014 5 z 5

Šťastná Šťastná Eva Toulová

Nebavilo mě to. TA holka byla egoistka a šíleně sobecká

08.09.2014 1 z 5