1v8na 1v8na komentáře u knih

Šťastná Šťastná Eva Toulová

Nebavilo mě to. TA holka byla egoistka a šíleně sobecká

08.09.2014 1 z 5

Láska na heslo Láska na heslo Táňa Kubátová

Kniha byla velmi komická. Je fascinující, co s člověkem může udělat láska. a k jakým nedorozumněním může dojít, když se až moc žárlí.

Pokoušená Pokoušená Kristin Cast

Bylo to celkem napínavé, ale chvílemi jsem si už říkala, že Zoey i Stevie Rae jsou pěkné kozy. Docela mě štvalo to, že se Stevie zastávala Refaima a Zoye Kalony, který jí navíc zabil Heatha. A konec je zde zase otevŘený. Kalona sice spadl, ale jak to s ním dopadlo? Umřel nebo přežil? A co Neferet, Refaim a zlá červená mláďata?
To nejlepší bude na konci?

08.09.2014 3 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

Příběh byl velmi napínavý. Moc se mi líbil. Zvlášt mě fascinovala Eragonova odhodlanost být nejlepší. Nemůžu se dočkat až si půjčím další díl. Má v něm putovat k elfům. Zamiluje se do Aryi?

Smrt měla krátkou sukni Smrt měla krátkou sukni Václav Pavel Borovička

Kniha se mi líbila. Fascinovalo mne jakým způsobem byly spáchány vraždy. Bylo to otřesné a nepředstavitelné.

Album v modrém sametu Album v modrém sametu Helena Longinová

Kniha byla velmi pěkná. Moc se mi líbila. stála za přečtení.

Pronásledovaná Pronásledovaná Kristin Cast

Kniha byla velmi napínavá opět. Ovšem bylo zde celkem přeplácáno láskou a sexem.

Nezkrotná Nezkrotná Kristin Cast

Kniha byla velmi napínavá. JSem zvědavá, zda Zoey válka vyhraje. Nemůžu se dočkat až přečtu další dílsérie těchto knih. třeba se konečně Zoye udobří s Erikem a začnou spolu pořádnĚ chodit.

Chlapci a chlapi Chlapci a chlapi Karel Štorkán

Příběh se mi velmi líbil. Nejvíce mne fascinovalo, že ze Ctibora udělala vojna opravdu muže.
Líbil se mi seriál a jeho herecké obsazení.

Život jako pohádka Život jako pohádka Zuzana Francková

Bylo to velmi smutné, je mi Venduly strašně moc líto. Konečně našla štěstí a osud si s ní zase zahrál krutě a to velmi krutě.

Ať žijí rytíři! Ať žijí rytíři! Ivona Březinová

Příběh byl moc pěkný. Bylo to takové oddechové čtení a stálo za to.
teď se chci ještě podívat i na filmovou verzi.

Hledačka štěstí Hledačka štěstí Zuzana Francková

Bylo to super! Feryho bych asi za chvíli chození nakopala do zadku. Byl to nespolehlivý člověk. Za to se mi moc zamlouval Dušan.

Stačí zavřít oči Stačí zavřít oči Jana Kawuloková

Bylo to vynikají í. Tu se opravdu potrvzuje, že dětu mají bujnou fantazii a dokáží vymyslet opravdu všelicos.

04.09.2014 5 z 5

Harry Trottel a ta jemná tenata Harry Trottel a ta jemná tenata Peter M. Jolin (p)

byla to pěkná BLBOST!

04.09.2014 odpad!

Případy z pátrací služby Případy z pátrací služby Michal Dlouhý

Bylo to velmi napínavé a poučné. Fascinuje mě jaké byli tresty za první světové války a jaké jsou teď. Ty tresty bych některé vrátila.

04.09.2014 3 z 5

Nevinná Nevinná Zuzana Francková

Příběh byl velmi pěkný! Moc se mi líibl. Jen já osobně bych nerodila sama doma.

Poslední oběť Poslední oběť Richelle Mead

Kniha byla velmi napínavá. Strašně moc se mi líbila. Hlavně mě fascinoval Dimitrij. Jsem zvědavá, jestli podle těchto knih bude natočena celá série i filmů. Už jsem měla možnost vidět první díl zfilmované VA a stálo to také za to. Hlavně se mi líbil herec, který hrál Dimitrije :-)

Spoutáni magií Spoutáni magií Richelle Mead

Kniha byla velmi poutavá a napínavá a romantická. Velmi se mi líbila. těším se na šestý a poslední díl.

04.09.2014 4 z 5

Blues opuštěné postele Blues opuštěné postele Petra Lejsková-Langová (p)

Příběh byl napínavý a velmi zamotaný. Velmi se mi líbil

04.09.2014 4 z 5

Půjčka na oplátku Půjčka na oplátku Zuzana Francková

Příběh byl zajímavý. Nevím, zda bych se mohla živit jako společnice bohatých cizinců a nechat si za to platit. hnusí se mi to a je to nechutné.