Hledačka štěstí

Hledačka štěstí https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/54117/hledacka-stesti-54117.jpg 4 22 6

Viktorii by leckdo mohl jenom závidět. Se svým přítelem už dokonce uvažují o svatbě a dětech. Podaří se jí sehnat opravdu krásný byt a zdá se, že nic víc už si od žvota nemůže přát. Ale najednou je všechno úplně jinak. Ztráta zaměstnání a Jakubova zrada ji téměř srazí na kolena - a ještě přijde těžký úraz...

Emik87
21.02.2024 4 z 5

Přečetla jsem si to ráda, jako ostatní knížky od autorky. Ale souhlasím s ostatními, že tahle byla jedna ze slabších.

Knihomolka97
02.01.2020 2 z 5

Za mě ne. Příliš rychlé...Alespoň některé části mohla autorka víc rozvinout. Událo se toho docela dost a přišlo mi to prostě useknuté. Mužští hrdinové..jeden lepší než druhý.

Ann98
10.01.2018 5 z 5

Skvělé čtení! Jedná se o příběh mladé ženy, které se po dramatických životních peripetiích podaří najít své místo v životě. Viktorie si musela projít velkou zkouškou než zjistila, co je a není v životě opravdu důležité. Fajn čtení na jedno odpoledne, člověk si u toho pročistí hlavu, jelikož nad tím nemusí moc přemýšlet. Povedlo se.

Kateshiki
14.05.2017 4 z 5

Kniha se mi velmi líbila a doporučuji pro lidi, kteří nad knihou moc nechtějí trávit čas, protože v této knize se děj odehrává velmi rychle. I když se odehrával rychle, kniha mě po celou dobu velmi poutala k ději. Jediné mínus je to, že si autorka s knihou mohla více pohrát a některé věci lépe popsat.

sabca
11.01.2016 3 z 5

Souhlasím s komentářem, že kniha byla horší než předešlé knihy autorky. Děj se posouval moc rychle.

1v8na
04.09.2014 5 z 5

Bylo to super! Feryho bych asi za chvíli chození nakopala do zadku. Byl to nespolehlivý člověk. Za to se mi moc zamlouval Dušan.

Zuzana Francková
česká, 1951