Láska na heslo

Láska na heslo https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/23758/mid_laska-na-heslo-MrJ-23758.PNG 4 64 21

Není to nic příjemného, když váš nový podřízený je starší než vy, k tomu všemu zcestovalý a jako by to ještě nestačilo, navíc disponuje nebezpečnou přitažlivostí. O tom se mohla na vlastní kůži přesvědčit vedoucí firemního výpočetního střediska Zdena, která dostala za úkol zasvětit nového koordinátora do chodu svého oddělení. Když ten muž jako vrchol všeho hrubě poruší interní předpis a Zdenin nadřízený se jej zastane, její averze vůči němu nezná mezí. Prozradit mu důležité heslo pro přístup k hlavnímu počítači? Tak o tom ať si pan koordinátor nechá jenom zdát! Postavy babičky zvané Bafík, lehkomyslného bratrance a Zdeniny svérázné kamarádky dotvářejí úsměvný příběh mladé ženy, která všechny své životní peripetie zvládá s přehledem a bravurou. Tedy, skoro všechny...... celý text

Aghatte
29.12.2023 2 z 5

Moc mě to nebavilo, počítačová hantýrka mi lezla na nervy,
staropanenská Zdena mi moc sympatická nebyla, a jelikož jsem druhou půlku už jen přeskakovala, nepochopila jsem ani zápletku, proč se sešli a rozešli a zase sešli. Humorného tam nebylo nic, a nechápu, že se zlomenou pravou rukou mohla pracovat s myší.
Neurazí nenadchne, nic, co bych doporučila.

Jediné, co obdivuji, je zběhlost autorky v PC světě, asi v 98% jsem netušila, o čem je řeč. Jen se mi zdálo, že problémy se vrstvily geometrickou řadou, ale třeba to je u správců systémů běžný pracovní den. Výsledkem pro čtenářku je děsná nuda.

A nejvíc mě dostala pasáž, kde " v tom, aby mu vydala i poslední kousek oblečení, ji zabránilo jen leknutí, když se opodál ozvaly hlasy nějakých výletníků".
To dělá cavyky 32 let, suší si to pro kdoví koho, a pak sebou praští do prvního houští a zvedne sukni jako nějaká děvečka? To jako vážně? Která žena by chtěla takovou první zkušenost?
Bez soukromí, svíček, hudby, ztlumeného světla, ohromné postele a hlavně sprchy na dosah :-D

zdenaR
11.05.2022 3 z 5

Česká oddechovka s předvídatelným dobrým koncem. Pro relax také dobré.

tess.de.veles
26.11.2020 4 z 5

Oddechovka....Jen někdy mi přišlo, že se sedmatřicetiletý David chová jako nápadník za První republiky...Ale i tak se mi knížka líbila....

knihovniceS
09.11.2020 4 z 5

Prostředí románu mi bylo sympatické už jen tím, že se odehrává z části v IT, kde jsem pracovala polovinu svého života. Nevím, jak se na ty odborné informace tváří laik, ale já jsem si je užívala a připomínala jsem si okamžiky ze své praxe správce sítě. Věřím, že kniha se bude líbit všem, kdo má rád romantiku a zápletky v lásce, kterých nám autorka připravila víc než dost. Doporučuji a dávám 4 hvězdy.

Knihomolka97
14.10.2019 3 z 5

Na odpočinek super. Předvídatelné, milé, romantické a velmi vtipné, ale mi tam chyběl nějaký výraznější děj. Přišlo mi, že se tam nic neděje a některé situace se stále opakují. Zdena mi v některých chvílích lezla na nervy a Davida jsem i litovala.
Ale ten konec byl úplně krásný. :-)

JancaMia
20.12.2018 4 z 5

Vedoucí výpočetky a její peripetie s přiřazeným kolegou . Příjemné oddechové čtení.

zaranda
16.05.2018 4 z 5

Opět klasická Kubátová, příjemná oddechovka na jedno odpoledne.

medlovice
29.03.2018 4 z 5

Na knížku jsem se docela těšila .Trochu odpočinkové literatury na noční čtení. Ale těch počítačových odborných výrazů bylo moc a navíc je kniha vytištěna tak drobounce, že se mi špatně četla. Láska však zvítězí nad vším a na konci je štěstí a opuštění a to je přesně to, co jsem chtěla.

4xbabča
01.02.2018 4 z 5

Kniha se mi docela líbila, je to příjemné čtení pro chvilky odpočinku.

Romžiry
10.07.2017 4 z 5

Mám ráda všechny autorky knihy. Příjemné čtení z domácího prostředí.

Aknel26
31.05.2017 2 z 5

Knížka na jedno odpoledne u vody nebo na balkoně. Děj se odehrává v počítačové firmě, což bylo fajn, ale občas mi přišlo, že Zdena se chová spíš jako na základní škole a David s ní má svatou trpělivost. Myslím, že ve skutečnosti by to už chlap dávno zabalil, kdyby se k němu jeho vyvolená chovala tak odtažitě až nepřátelsky. Celkově mi postavy přišly dost neskutečné, hlavně ona.

EvikU.
07.04.2017 5 z 5

Mě se kniha četla na jeden zátah. Je v ní humor, láska, je to skvělá oddychovka.

Adissek
04.05.2016 5 z 5

Přečtena za jeden den. Moc pěkná knížka.

Jajina555
01.04.2016

Knihu jsem přečetla na jeden zátah moc se mi líbila

studentice
26.10.2015 2 z 5

Cekala jsem romantickou knizku, ale tady mi chybel vtip, ktery by cervenou knihovnu vyvazoval. Navic mi vadilo podrobne popisovani IT problematiky. Precetla jsem, ale uz od teto autorky nic dalsiho cist nebudu.

1v8na
08.09.2014 4 z 5

Kniha byla velmi komická. Je fascinující, co s člověkem může udělat láska. a k jakým nedorozumněním může dojít, když se až moc žárlí.

Alča I.
04.09.2014 3 z 5

Další červená knihovna

Kabi
27.03.2014 4 z 5

Oddychové čtení

kika 13
01.04.2013 4 z 5

Pohodový román,kdy od začátku víte jak to dopadne,ale čte se pěkně.

bookcase
01.02.2012 4 z 5

Česká oddechovka, vtipná a veselá, samozřejmě s dobrým koncem, jak to už bývá :).

Táňa Kubátová
česká, 1958
2019  83%Bukůvky
2017  63%Vánoční zázraky
2018  79%Osud tančil charleston
2006  83%Hrníček z lásky
2009  78%Abstinentka

Kniha Láska na heslo je v