Láska na heslo

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Není to nic příjemného, když váš nový podřízený je starší než vy, k tomu všemu zcestovalý a jako by to ještě nestačilo, navíc disponuje nebezpečnou přitažlivostí. O tom se mohla na vlastní kůži přesvědčit vedoucí firemního výpočetního střediska Zdena, která dostala za úkol zasvětit nového koordinátora do chodu svého oddělení. Když ten muž jako vrchol všeho hrubě poruší interní předpis a Zdenin nadřízený se jej zastane, její averze vůči němu nezná mezí. Prozradit mu důležité heslo pro přístup k hlavnímu počítači? Tak o tom ať si pan koordinátor nechá jenom zdát! Postavy babičky zvané Bafík, lehkomyslného bratrance a Zdeniny svérázné kamarádky dotvářejí úsměvný příběh mladé ženy, která všechny své životní peripetie zvládá s přehledem a bravurou. Tedy, skoro všechny......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/23758/laska-na-heslo-23758.jpg 4.153
Žánr
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Petra (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (19)

Kniha Láska na heslo

Přidat komentář
tess.de.veles
26.11.2020

Oddechovka....Jen někdy mi přišlo, že se sedmatřicetiletý David chová jako nápadník za První republiky...Ale i tak se mi knížka líbila....

knihovniceS
09.11.2020

Prostředí románu mi bylo sympatické už jen tím, že se odehrává z části v IT, kde jsem pracovala polovinu svého života. Nevím, jak se na ty odborné informace tváří laik, ale já jsem si je užívala a připomínala jsem si okamžiky ze své praxe správce sítě. Věřím, že kniha se bude líbit všem, kdo má rád romantiku a zápletky v lásce, kterých nám autorka připravila víc než dost. Doporučuji a dávám 4 hvězdy.


Knihomolka97
14.10.2019

Na odpočinek super. Předvídatelné, milé, romantické a velmi vtipné, ale mi tam chyběl nějaký výraznější děj. Přišlo mi, že se tam nic neděje a některé situace se stále opakují. Zdena mi v některých chvílích lezla na nervy a Davida jsem i litovala.
Ale ten konec byl úplně krásný. :-)

JancaMia
20.12.2018

Vedoucí výpočetky a její peripetie s přiřazeným kolegou . Příjemné oddechové čtení.

zaranda
16.05.2018

Opět klasická Kubátová, příjemná oddechovka na jedno odpoledne.

medlovice
29.03.2018

Na knížku jsem se docela těšila .Trochu odpočinkové literatury na noční čtení. Ale těch počítačových odborných výrazů bylo moc a navíc je kniha vytištěna tak drobounce, že se mi špatně četla. Láska však zvítězí nad vším a na konci je štěstí a opuštění a to je přesně to, co jsem chtěla.

4xbabča
01.02.2018

Kniha se mi docela líbila, je to příjemné čtení pro chvilky odpočinku.

Romžiry
10.07.2017

Mám ráda všechny autorky knihy. Příjemné čtení z domácího prostředí.

1