1v8na 1v8na komentáře u knih

Svatý týden v Terezíně Svatý týden v Terezíně Alexander Lukeš

Kniha byla psaná formou otázek a odpovědí. Vzpomínky pár žen, které přežily. Ze začátku byla kniha velmi napínavá, ovšem ke konci se odkazovalo na film, který jusem neviděla, tak jsem se místy ztrácela.

Mrazivý polibek Mrazivý polibek Richelle Mead

Příběh byl velmi napínavý a poutavý. Rose, i když některá její rozhodnutí nebyla zrovna nejlepší, dokázala, že jí záleží na přátelích a vydala se pomoci Masonovi, která se vydal zabít zlé Strigoje. Nakonec to byla Rose, která skoro všechny zachránila. Jen Masona se jí zachránit nepovedlo. Umřel. Mimo jiné konečně Dimitrij řekl, co k ní opravdu cítí. Řekl jí, že ji miluje. Těším se, až se ke mně dostane třetí díl této série.

Emigranti Emigranti Vlasta Svobodová

Příběh byl velmi rozmanitý, veselý a smutný a také byl poučný. Nejvíce mi bylo líto Davida a Zdeny. A nejvíce se mi líbila Valerie.

Bubu - Vánoční příběh Bubu - Vánoční příběh Monika Elšíková

Velmi pěkný příběh, moc se mi líbil

Sonáta pro Pavlu Sonáta pro Pavlu Jarmila Dědková

Příběh byl velmi krásný a smutný zároveň. Strýc byl velmi panovačný. Míša to nevydržela a skončila v nemocnici. Pavla bojuje taky. Já bych to nedávala. Moc se mi to líbilo.

Velké zločiny české Velké zločiny české Roman Cílek

Kniha byla velmi zajímavá, napínavá a poutavá. Stojí za přečtení, doporučuju.

Temné shledání Temné shledání Lisa Jane Smith

Senzační příběh. Zajímalo by mě, jaký je poslední díl. Nemůžu se dočkat

03.09.2014 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Jedním slovem super! Prostě úžasné. Stálo to za přečtení, celá sága, všech sedm knih.

Zášť Zášť Lisa Jane Smith

Příběh byl velmi napínavý. Udivilo mne, že se z Eleny stal upír a ještě víc mne udivilo, že Katherine před pětiset lety neumřela. Stefan i Damon dokázali bojovat spolu a ne proti sobě, což bylo vynikající. Těším se na další díl.

Souboj Souboj Lisa Jane Smith

Příběh byl velmi napínavý a strašidelný.Stefanse odsuzuje zato, že je upír a miluje Elenu, která lidská bytost. Ale co když se stane upír i z Eleny?

Šepot Šepot Isabel Abedi

Příběh byl velmi napínavý. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout a nemohla jsem přestat číst. Byl to opravdu silný příběh, plný napětí, lásky či zrady. Moc se mi líbil

Schody do nebe Schody do nebe Lenka Lanczová

Příběh byl velmi pěkný. Obdivuji Žanetu, jak všechno zvládla. já osobně bych to nedávala. A to zejména psychicky

03.09.2014 5 z 5

Šakalí léta - Pelíšky - Pupendo - Filmové povídky Šakalí léta - Pelíšky - Pupendo - Filmové povídky Petr Jarchovský

Z této knihy jsem četla dvě povídky a to
Šakalí léta - tento příběh byl parádní a ze všedního života. Nejvíce se mi líbil Kšanda a Bejby. Stálo to opravdu za přečtení.
A pak jsem přečetla Pelíšky - Moc zajímavý příběh a velmi si mi líbil.
Teď si chci najít čas a oba dva příběhy vidět i ve filmové verzi, abych to mohla porovnat, co je lepší, zda kniha nebo film.

Konkurz na milenku Konkurz na milenku Luděk Stínil

Kniha byla výborná. Nechybělo ani napětí. Určitě si přečtu ještě nějaké další knížky od tohoto spisovatele.

Co mi dluží dcera Co mi dluží dcera Betsy Howie

taková totální pitomost, i když v některých věcech komická

03.09.2014 2 z 5

Kdo se líbá naposled Kdo se líbá naposled Hortense Ullrich

Tak tenhle díl byl na mě už moc nudný

03.09.2014 1 z 5

Zamilovaná princezna Zamilovaná princezna Meg Cabot

Výborná kniha! Je moc krásná. Příběh je velmi romantický a moc se mi líbí. Je to psáno velmi čtivě.

Místo pro princeznu! Místo pro princeznu! Meg Cabot

Příběh byl velmi milý. Krásně napsaný. Já bych nemohla být princezna. Strašní mě už jen ta představa akční babičky a výstupu v televizi. U mě by to byl prostě trapas.

Manželky, milenky, zoufalky Manželky, milenky, zoufalky Lenka Lanczová

Tohle byla vynikající knížka. Prostě si to musíte přečíst. Fakt super! Báječné a poučné a havně reálné. Takový je opravdu život. V této knize je to výborně popsáno. A také mne fascinuje to, že když je rozvedené manželství, tak se bývalý manžel i přesto vrací ke své bývalé manželce a mají spolu sex...

03.09.2014 5 z 5

Modrý slon - O čem všem je láska.... Modrý slon - O čem všem je láska.... Vlastina Svátková

Omyl, vůbec mě to nebavilo

03.09.2014 odpad!