Kdo se líbá naposled

Kdo se líbá naposled https://www.databazeknih.cz/img/books/66_/6646/kdo-se-liba-naposled.jpg 3 79 6

Jojo / Pre baby série

Páté volné pokračování humorných příběhů o Jojo a jejích láskách ze série, která patří k nejoblíbenějšímu dívčímu čtení v edici Romana. Jojo už není blond a nechce být ani bloud - fikaný Eberhard totiž způsobil, že vystřízlivěla. Dopomohla jí k tomu ovšem i potřeštěná sestřička Flippi a nevymyšlený Sven z masa a kostí. Od té doby, co s ním chodí, má však plno starostí: spolužačky za ní pořád běhají, aby jim poradila, jak sbalit toho či onoho kluka, tím spíš, že najednou se sama stala středem zájmu všech kluků! Ale ani Sven není bez starostí a velká láska se najednou nečekaně zašmodrchá Hortense Ullrichová, velice oblíbená v Německu, se prosadila u dívčích čtenářek moderním stylem vyprávění, živou mluvou dnešních náctiletých a stylizací příběhů do dívčího deníku.... celý text

Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , Albatros (ČR)

Wer zuletzt küsst , 2004

Zuzka_Zuu
22.08.2021 5 z 5

Knihu jsem četla hodněkrát jako náctiletá a strašně jsem ji hltala :)

kamila5406
14.03.2020 5 z 5

Další kniha o pubertačkách dobrá na vejlety oddychovka

MinaHawke
30.04.2017 3 z 5

Když jsem byla ve věku na tuhle knížku, tak se mi líbila, ale dneska bych jí už nečetla :)

1v8na
03.09.2014 1 z 5

Tak tenhle díl byl na mě už moc nudný

Lady_Ef
23.08.2012 1 z 5

Není holky, která by nepřečetla alespoň jednu takovouhle knížku. Tak nějak to k té pubertě patří, ale teď už bych se po ní ani neohlédla.

Kristie-Sophi
03.04.2012 5 z 5

Suprová knížka, je vtipná a když sem jí četla, pořád jsem se usmívala. Autorka umí dost dobře popisovat pocity prastěných puberťaček, a proto je moc dobrá.

Hortense Ullrich
německá, 1956
2000  72%Čarodějnice se nelíbaj
2006  66%1000 důvodů proč se nezamilovat
2002  73%Láska je na palici
2004  73%Nebuď přece blond!
2006  66%Kdo se líbá naposled

Kniha Kdo se líbá naposled je v