1v8na 1v8na komentáře u knih

Rozbité vánoční sny Rozbité vánoční sny Luděk Stínil

Celkem fajn oddechovka, taková komická

Probuzení Probuzení Lisa Jane Smith

Bylo to velmi napínavé a tajemné. Nemůžu vystát Stefanova bratra Damona. Zajímalo by mě, co se Stefanem udělal. Těším se, až se ke mně dostane druhý díl.

Líbáš jako Bůh Líbáš jako Bůh Marie Poledňáková

Velmi pěkný příběh. Opravdu velice zábavný. Nejvíce se mi líbil malý Bastík a Maxík. A hlavně popis Maxíkova příchodu na svět.

03.09.2014 5 z 5

Opiju tě rohlíkem Opiju tě rohlíkem Simona Monyová (p)

Tahle kniha mne moc nebrala.

03.09.2014 2 z 5

Nemusíš nic říkat Nemusíš nic říkat Jana Kawuloková

Příběh byl velmi smutný. Simoně zemřel otec a matka měla těžké zranění a proto musí ležet v nemocnici. Simona musí chodit nejen do školy, ale starat se i o máminu firmu., Já bych to nezvládla.

03.09.2014 4 z 5

Tajné deníky slečny Mirandy Cheeverové Tajné deníky slečny Mirandy Cheeverové Julia Quinn

Spoiler - Příběh byl báječný. Sice jsem ze začátku proklínala Turnera, proč je takový hrubián a tak sprostý a proč nedokáže říct, ta dvě slova o tom, že Mirandu miluje. Nebyl si tím jistý, ale z těch jeho myšlenek, to bylo jasné jako facka.
Velmi se mi to líbilo.

03.09.2014 5 z 5

Celkem fajn příběh, ale podle mě byl zbytečný, vše, co v knize bylo sděleno, bylo i v Twilight sáze.

Vyvolená Vyvolená Kristin Cast

Opravdu velmi propracované. Jsem zvědavá, jak se to zamotá v dalším dílu.

Chci si tě vzít Chci si tě vzít Luděk Stínil

Kniha byla velmi napínavá. Opravdu fakt moc povedená.

Zrazená Zrazená Kristin Cast

spoiler - Příběh byl velmi napínavý. Moc se mi líbil. Jsem zvědavá, jestli Zo pomůže Stevie, aby z ní nebyla taková příšera, jaká se z ní stala teď ve druhém díle. Těším se, až se ke mně dostane díl třetí.

Označená Označená Kristin Cast

Kniha byla velmi napínavá, moc se mi líbila. Doporučuju přečíst si ji. Už se těším na druhý díl.

Vím, jak chutná vzduch Vím, jak chutná vzduch Maria Hirse

Popis je velice upřímný, místy až šokující. Člověk si může udělat přesný obrázek. Ovšem já tu holku nechápu. Bylo mi jí velmi líto. Jsem ráda, že játakové problémy nemám. Nevím, jak by se na to tvářila moje rodina.

Most do Země lásky Most do Země lásky Lenka Lanczová

spoiler - příběh byl velmi napínavý. Fascinovala mě Denise, která se jevila jako andílek, ovšem nakonec zradila svou nejlepší kamarádku a odnesla to svým vlastním životem.

Popelčin valčík Popelčin valčík Jarmila Dědková

Výborný příběh, citový, emoční, dost jsem ho prožívala.

03.09.2014 4 z 5

Komisař Rex Komisař Rex Gaby Schuster (p)

úžasný detektivní román, byl napínavý a dobrodružný. Koukala jsem i na seriál, který se mi velmi líbil.

Divoký anděl 2 Divoký anděl 2 Enrique Torres

spoiler- Báječný a vynikající příběh. Líbilo se mi, že se polepšili jak Ivo, tak i Pablo. Největší zlo, které v tomto dílu bylo tak byl Daniel alis Fabrizio a také potom šilená Pilar.

Divoký anděl 1 Divoký anděl 1 Enrique Torres

Příběh byl velmi napínavý a vystupňovaný. Jen se mi v některých chvílí nelíbilo chování Iva a Luisy. A ze všeho nejvíc mě rozčilovala Andrea a další Ivovi milenky.
Líbila se mi i telenovela s Natalií Oreiro a Facundem Aranou v hlavních rolí

Doktor z hor - do třetice Doktor z hor - do třetice Susanne Scheibler

Velmi pěkně napsané. Opravdu moc povedená kniha

Doktor z hor Doktor z hor Susanne Scheibler

Super kniha. Líbila se mi kniha i seriál. Opravdu doporučuju

29.08.2014 4 z 5

Observatórium / Prázdna stolička / Prísne opatrenia / Dieťa ľadu Observatórium / Prázdna stolička / Prísne opatrenia / Dieťa ľadu Jeffery Deaver

četla jsem dva příběhy z této knihy - prázdnou stoličku a dítě ledu.
Prázdná stolička byla velmi napínavá. Příběh se stupňuje každou větou a nic není jasné do poslední chvíle. Opravdu doporučuju.
Dítě ledu - děj se mi moc líbíl. Bylo mi líto Sama i Johna. Velmi napínavé.