Rozbité vánoční sny

Robin a Standa si naivně plánovali klidné Vánoce strávené doma - a hlavně bez rodičů. Jejich plány ale rázně rozmetá jediná smska, jejich dívky, dvojčata Gábina a Irena, je totiž na poslední chvíli pozvou strávit Vánoce na horskou chatu do Rokytnice nad Jizerou. Kluci neváhají a - netuše nic zlého - se vydávají na cestu. Na té je ovšem čeká pravé vánoční peklo. Dívky na chatě zase překvapeně zjišťují, jak snadno se může taková příprava Vánoc vymknout z rukou…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/69_/69955/big_rozbite-vanocni-sny-s6q-69955.jpg 4.214

Kniha Rozbité vánoční sny

Jeynna
01.03.2020

Úžasná knížka od první stránky jsem byla vtažena do děje,s každou větou jsem si říkala,že není možné toto vše zažívat v jednom dnu,ale chápu jde.Kniha mě velice mile překvapila,autorům se moc povedla a doufám,že po návratu tetičky všichni přežili bez úhony.Těším se na další knihy od Luďka Stínila.

Ann98
28.02.2018

Jedna z těch lepších knížek. Příběh o jednom vydařeném Štědrém dni, napůl milostný, napůl humorný mě dost bavil. Dokonce jsem se u něj často musela i smát. Oceňuji, že oproti ostatním knížkám má tato více stran.

bookwoman
17.07.2017

Fajn oddechovka,knížka se rychle četla.

EvikU.
09.04.2017

Opět vtipný román. Doporučuji.

ivca84
19.02.2017

předvanoční utrpeni cesta na hory

SmisekIvuska
26.11.2015

Člověk se pobaví, naladí ho to na vánoční strunu - fajn oddechovka :-)

en.bee
12.11.2014

Zajímavá, hezká knížka, dobře se čte.

1v8na
03.09.2014

Celkem fajn oddechovka, taková komická