Rozbité vánoční sny

Rozbité vánoční sny https://www.databazeknih.cz/img/books/69_/69955/mid_rozbite-vanocni-sny-s6q-69955.jpg 4 17 10

Robin a Standa série

Robin a Standa si naivně plánovali klidné Vánoce strávené doma - a hlavně bez rodičů. Jejich plány ale rázně rozmetá jediná smska, jejich dívky, dvojčata Gábina a Irena, je totiž na poslední chvíli pozvou strávit Vánoce na horskou chatu do Rokytnice nad Jizerou. Kluci neváhají a - netuše nic zlého - se vydávají na cestu. Na té je ovšem čeká pravé vánoční peklo. Dívky na chatě zase překvapeně zjišťují, jak snadno se může taková příprava Vánoc vymknout z rukou…... celý text

pch1976
20.12.2021 2 z 5

To byl ale hloupý příběh. Bez pointy, bez děje.... Než dočtete jednu katastrofu..... už se vrší další..... No pro milovníky absurdních příběhů asi dobrý.

Jeynna
01.03.2020 5 z 5

Úžasná knížka od první stránky jsem byla vtažena do děje,s každou větou jsem si říkala,že není možné toto vše zažívat v jednom dnu,ale chápu jde.Kniha mě velice mile překvapila,autorům se moc povedla a doufám,že po návratu tetičky všichni přežili bez úhony.Těším se na další knihy od Luďka Stínila.

Ann98
28.02.2018 5 z 5

Jedna z těch lepších knížek. Příběh o jednom vydařeném Štědrém dni, napůl milostný, napůl humorný mě dost bavil. Dokonce jsem se u něj často musela i smát. Oceňuji, že oproti ostatním knížkám má tato více stran.

bookwoman
17.07.2017 4 z 5

Fajn oddechovka,knížka se rychle četla.

EvikU.
09.04.2017 4 z 5

Opět vtipný román. Doporučuji.

ivca84
19.02.2017 4 z 5

předvanoční utrpeni cesta na hory

SmisekIvuska
26.11.2015 4 z 5

Člověk se pobaví, naladí ho to na vánoční strunu - fajn oddechovka :-)

en.bee
12.11.2014

Zajímavá, hezká knížka, dobře se čte.

1v8na
03.09.2014 3 z 5

Celkem fajn oddechovka, taková komická

AjťačkaTýnka
30.08.2013 4 z 5

Moc pěkně psaná kniha o tom, jaké nástrahy na nás život v záchvatu svátků může nastražit :)
humorné pojetí všech problémů, hezky se četla. :)

Autoři knihy

Luděk Stínil
česká, 1975
Jana Kawuloková
polská, 1963

Kniha Rozbité vánoční sny je v