1v8na Online 1v8na komentáře u knih

Dech nesmělých nadějí Dech nesmělých nadějí Radka Zadinová

Kniha byla sice pěkná, ale tak trochu to bylo moc rozepsané, že mně to chvílemi nudilo. Uvidíme, jaká bude další knížka od Zadinové. Její knihy jsou tak trochu jako na houpačce, občas se jí povedou, jinde mě příběh k smrti nudí. Jsem zvědavá na další její dílo. Nejlepší její kniha byla podle mého názoru Dívka bez minulosti.

04.09.2014 3 z 5

Blbej fór Blbej fór Lenka Lanczová

Bylo to vynikající. Bavilo mě to, jen mi bylo líto Filipa.

Variace na lásku Variace na lásku Radka Zadinová

Byla to napínavá kniha, Zuzana mi zpočátku připadala divná, ale když jsem pochopila, čím jsou její stavy vyvolány, tak mi to přišlo úplně normální. Nevím, jak bych se zachovala já na místě Zuzany.

Ač nevidím, vnímám Ač nevidím, vnímám Věra Řeháčková

Kniha byla velmi poučná. Nedokázala bych žít se slepotou. Nevím, zda by mi dokázala správně pomoci moje rodin a, tak jako Hance pomohl Dušan a jeho otec.

Krvavý slib Krvavý slib Richelle Mead

spoiler Bylo to velmi napínavé. Nedokázala bych zabít někoho, koho miluju, i když by byl ten dotyčný stvůra. Nemůžu se dočkat dalšího dílu.

Motýlí čas Motýlí čas Radka Zadinová

Omyl. Přečetla jsem zhruba polovinu knihy, ale vůbec se mi to nelíbilo.

04.09.2014 1 z 5

Vzali mi i dítě Vzali mi i dítě Věra Řeháčková

Příběh byl napínavý a poučný. Nechápu, jak lidé mohli být takové svině a jen proto, že si někdo dupnul, že chce to a to dítě, byli ochotni dělat takové křivárny. Vaška mi bylo líto, i když i on byl v mládí pěkný hajzlík

Milenky a hříšníci Milenky a hříšníci Lenka Lanczová

Příběh byl velmi napínavý. Moc se mi líbil! Jen Viktor byl pěkný sukničkář! Bylo to vidět už v prním díle o něm a jeho celé rodině.

Zůstaň se mnou, lásko! Zůstaň se mnou, lásko! Petra Martišková

(SPOILER) Kniha byla velmi pěkná. Myslím si, že oba hrdinové měli právo na to, aby konečně našli lásku.

Nevěrně tvá Nevěrně tvá Zuzana Francková

Spoiler - Rebeka byla pěkná kráva. Přítel, později i manžel ji obskakoval, na rukou by ji nosil a ona si ničeho z toho nevážila. Raději mu lhala a to jen proto, aby se pomstila kdysi své kamarádce Kamile, která jí v životě s ničím nepomohla. Příběh byl ale jinak napínavý a čtivý a velmi pěkný, moc se mi líbil.

Dívka bez minulosti Dívka bez minulosti Radka Zadinová

Kniha byla napínavá a poučná a také plná lásky. Ale na Danielině místě bych být opravdu nechtěla.

Máma masajů Máma masajů Hanna Schott

Příběh byl hodně napínavý. Udivuje mě, že žena, která žila v Evropě, sae dobrovolně vzdá evropského přepychu a odstěhuje se do Afriky. Za svou německou rodinou jezdí sice tak, ale už jen na návštěvy.

Oranžové blues Oranžové blues Lenka Lanczová

Kniha byla napínavá, i když jsem místy myslela, že Marcela hloupější být nemůže, celkový dojem je přesto parádní. Nejvíc obdivuju Kryštofa, který má pověst burana a přitom zase takový buran a bouřlivák není,

Stínem políbená Stínem políbená Richelle Mead

Příběh byl velmi napínavý, moc se mi líbil. Jen mi je líto strašně moc Dimitrije. Těším se na další pokračování.

Samota pro dva Samota pro dva Táňa Kubátová

Příběh se mi velmi líbil. Nejkrásnější na tom, bylo to, že se Igor nevzdával a to i přes zjevný Adélin nezájem.

Ztracený vévoda z Wyndhamu Ztracený vévoda z Wyndhamu Julia Quinn

Kniha se mi zezačátku velmi líbila, vrhla jsem se na její čtení jako drak, ale posléze mne zklamala a to celkem dost. Doufám, že ostatní knihy budou lepší.

Svatý týden v Terezíně Svatý týden v Terezíně Alexander Lukeš

Kniha byla psaná formou otázek a odpovědí. Vzpomínky pár žen, které přežily. Ze začátku byla kniha velmi napínavá, ovšem ke konci se odkazovalo na film, který jusem neviděla, tak jsem se místy ztrácela.

Mrazivý polibek Mrazivý polibek Richelle Mead

Příběh byl velmi napínavý a poutavý. Rose, i když některá její rozhodnutí nebyla zrovna nejlepší, dokázala, že jí záleží na přátelích a vydala se pomoci Masonovi, která se vydal zabít zlé Strigoje. Nakonec to byla Rose, která skoro všechny zachránila. Jen Masona se jí zachránit nepovedlo. Umřel. Mimo jiné konečně Dimitrij řekl, co k ní opravdu cítí. Řekl jí, že ji miluje. Těším se, až se ke mně dostane třetí díl této série.

03.09.2014 5 z 5

Emigranti Emigranti Vlasta Svobodová

Příběh byl velmi rozmanitý, veselý a smutný a také byl poučný. Nejvíce mi bylo líto Davida a Zdeny. A nejvíce se mi líbila Valerie.

03.09.2014 5 z 5

Bubu - Vánoční příběh Bubu - Vánoční příběh Monika Elšíková

Velmi pěkný příběh, moc se mi líbil