Milenky a hříšníci

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Zatímco Ivana, dvaačtyřicetiletá učitelka češtiny, má skvělého manžela, tři dospívající děti, psa, kočku a rozsáhlé (a někdy hodně únavné) příbuzenstvo z manželovy strany - a také skoro nesplnitelný sen: mít aspoň pár dní sama pro sebe, prožít je v klidu, nejlépe v poloze ležmo, spát, číst si a o nic a nikoho se nemuset starat, Klára, osmadvacetiletá, štíhlá, krásná, svobodná a sexy, tráví většinu večerů i víkendů sama, pouze se svou sedmiletou dcerkou v bytě, kde je tak strašně ticho a prázdno. Netouží po dalším zklamání podobném tomu, jakého se jí dostalo od Klárčina otce (a na kterém je stále jaksi citově závislá). Ivana s Klárou nemají nic splečného, vlastně se ani neznají, každá žije svým životem - a tak by to asi zůstalo napořád, kdyby se Klára neseznámila s Viktorem a neukázalo se, že přece jen něco společného mají - Ivanina manžela....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/42735/milenky-a-hrisnici-L9h-42735.jpg 3.8282
Žánr
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Víkend
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (37)

Kniha Milenky a hříšníci

Přidat komentář
cipperka
01.11.2020

Oddechový, ač jednoduchý příběh

cucik14
12.10.2020

Moc pěkná knížka, Lanczovou mám ráda a líbí se mi že se v novějších dílech vrací k postavám ze starších knih :)


vila_z_lesa
09.02.2020

Jedna z těch slabších, autorka má lepší knihy.

Taralcielle
23.10.2019

Byla jsem ráda, že se autorka vrátila k rodině Šímových :-) Překvapilo mě, jak to s nimi všemi vypadá, zdá se, že Monika je stejně naivní, Míša stejně drzá a úspěšná, Roman má problémy s Marcelou, ze které se oproti první knize Hvězdy naděje vyklubala pěkná potvora. A Vik.. Vik je nenapravitelný děvkař.
Příběh jako takový se mi líbil, jak už je tu ale psáno, raději přečíst, než zažít. Sympatické mi byly obě ženy, Ivana i Klára. Bylo to celé ukázáno z obou stran, jak podváděné ženy, která nic netuší, tak milenky, která se snaží trávit co nejvíce času se svým milencem...

regulax
28.09.2019

Příběh s mírným erotickým nábojem o podváděné manželce a zhrzené milence pod taktovkou spokojeného manžela, otce a zároveň neukojeného hříšného nevěrníka. Raději číst a ne prožít!

Aknel26
21.08.2019

Moc chválím návrat ke starým známým – rodině Šímových. Paní Lanczová skvěle využila charakteristiky, které známe z Hvězdy naděje; až tedy na Marcelu, ze které udělala pěknou mrchu. Ale chápu, že potřebovala nějakou zápornou postavu. Naopak třeba Monika, Vik i Romanka přesně zapadají do mých představ, jak to s nimi mohlo asi být dál... Ivaniny příhody z rodinného života byly fajn i vtipné, Klára mě naopak nebavila vůbec. Vyvolává mrazení, jak snadno se dá utajit milostný poměr, aniž by manželka něco tušila.

DominaCZ
19.06.2019

Téměř stejné jako kniha Manželky, milenci ...
Tam je taky fňukna, tady je to ta mladá slepice.

Nic se jí neděje, ale furt se bude jak k*áva ptát, zda je tohle život kterej chtěla, proč ji ojel a opustil a pořád věří, že roztažený nohy a a*ál dělanej se zatnutýma zubama bolestí jí zajistí lásku a pozornost ženáče ...

Druhá úča mě nebrala svou dokonalostí vztahu, neustálým úžo mega bomba sexíkem s manžou po DVACETI ( !!) letech a scénkama ve škole. Ty mě fakt nezajímaly.

To, že měla děcka hajzly, mě vytáčelo. Každej puboš snad nemusí bejt neuctivej debil ne ?!
(To měly s předešlou knihou stejné )

Na str. 44 je naznačeno, že si úča jde šlehnout do kabinetu ke kolegáčkovi marjány a týpek se diví, že je to cítit až na chodbu... to jako fakt ?
Tototk né, to do knížky pro dospělý nepatří.

Čtivý to je, ale pořád tam zůstává ten pubertální nádech typických Lanczovek.

u_marketa
14.06.2019

Příběh fajn, je uvěřitelnej, nic objevného. Včetně toho konce – věřím tomu, že takhle to většinou v podobných situacích dopadá. Něco pro mě ale stále uvěřitelné není, ač se to u lanczovek opakuje často – vedlejší postava typu Reginy. Připadá mi, že každá druhá hrdinka Lenky Lanczové má takovou kámošku, přitom já jsem takovouhle drzou sexuálně nevázanou poletuchu snad ještě v realitě nepotkala. Dík za návrat k sourozencům Šímovým, přiznávám ale, že bez nápovědy bych je neodhalila, Hvězdu naděje jsem četla velmi dávno a asi si ji zopakuju. Mám taky tucha, že postava profesorky Šímový už někde byla, ale zařadit ji nedokážu. To se mi líbí, když se postavy vracej.

Literárně to ale opravdu není žádný skvost a já si stále kladu otázku, jak v tomhle nakladatelství probíhá editace knih.

1