Nevěrně tvá

Nevěrně tvá https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/42118/neverne-tva-42118.jpg 3 30 6

Slepá touha po pomstě a bezbřehá naivita je kombinace doslova vražedná, jak se na vlastní kůži přesvědčí hrdinka příběhu, devatenáctiletá Rebeka. Její zdánlivě dokonalý plán totiž najednou dostává čím dál víc trhlin a postupně se do svých lží zamotá natolik, až nakonec vůbec neví jak dál. A pokud se chce dostat z pasti, kterou sama na sebe nastražila, bude muset vynaložit hodně úsilí a hlavně se konečně začít chovat jako dospělá, zodpovědná žena. ... celý text

Emik87
18.02.2024 3 z 5

Teda být takový případ hovězího jako hlavní hrdinka, tak se jdu zahrabat. Knížku jsem přečetla za jeden den a stačilo. Už nikdy víc.

ZNellyZ
19.08.2023 3 z 5

Knížka byla zajímavá a po několika knihách, které jsem od autorky přečetla, nebudu asi ani tak kritická. Děj byl zajímavý, rychle ubíhal a ačkoliv jsem neměla sympatie ani s jednou postavou, tak jsem si knihu celkem užila. Je to takové příjemné letní odreagování, když čtete literaturu, která vyžaduje větší soustředění. Konec mi připadal celkem jednoznačný a každý si asi domyslíme, jak by se příběh vyvíjel dál.

Ann98
05.01.2018 5 z 5

Vcelku dobrá knížka, četla se poměrně rychle. Konec mi připadal takový neuzavřený jako by něco nebylo dokončeno. Rebeka byla pěkně blbá. Vím, že primárním tématem této knihy je touha po pomstě, ale postupně mě Rebeka začala unavovat tím, jak se neustále všem snažila mstít. Dalibor byl naprosto skvělý!

medlovice
09.01.2017 3 z 5

Autorka píše o životě mladých , ne o jednom dnu nebo prázdninovém týdnu ale několika letech v životě mladých lidí. Mají spolu vztahy a samozřejmě i pohlavní styk a právě proto se mi líbí že se vyhýbá výrazům jako !když do mě vklouzl, vstoupil " taky styl vyprávěni tzv., ich forma mi sedí. Není mi dvacet ale jednou tolik a tyto knihy se mi dostávají do rukou protože vybírám knihy pro neteř a jsem knihovnice ale toto je pro mě relax. A taky bych se chtěla jednou míti jako Rebeka aby mi někdo kupoval luxusní oblečení a dovolené . Aspon mě nepálí dobré bydlo.

1v8na
04.09.2014 4 z 5

Spoiler - Rebeka byla pěkná kráva. Přítel, později i manžel ji obskakoval, na rukou by ji nosil a ona si ničeho z toho nevážila. Raději mu lhala a to jen proto, aby se pomstila kdysi své kamarádce Kamile, která jí v životě s ničím nepomohla. Příběh byl ale jinak napínavý a čtivý a velmi pěkný, moc se mi líbil.

DendaRA
11.07.2013 4 z 5

Knížka se dobře a rychle četla, skoro sama. Řekla bych, že by mohla mít i pokračování.... Něco mi na konci chybělo.

Zuzana Francková
česká, 1951