Blbej fór

Sázky mohou být různé - z frajeřiny, o peníze, o čest... Cílem sázky party studentů a studentek jednoho gymnázia je pomstít se neoblíbené spolužačce Markétě, dceři nenáviděné třídní profesorky. Je to jednoduché: stačí přebrat Markétě kluka! Los určí Ivetu, která se svého úkolu zhostí s chutí, i když sama už svého kluka má a ten jejím posláním není zrovna nadšený. Brzy však jde o mnohem víc než jen o pomstu a výhru, tím spíš, že hokejista Filip je výborný a pohledný kluk. Nevinná sázka se zvrtne v nebezpečnou hru a změní se v tíživou noční můru - a dokonale blbej fór......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/95_/95217/blbej-for-3r1-95217.jpg 3.8407
Literatura česká, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Víkend

Kniha Blbej fór

Smavla
22.12.2018

Od knihy jsem popravdě neměla moc velká očekávání. Našla jsem ji doma po mojí mámě a jelikož jsem neměla co číst vybrala jsem si ji. A musím říct, že byla ÚŽASNÁ. Určitě si přečtu od téhle autorky ještě něco.

JaneDoe
19.11.2018

Moje nejoblíbenější knížka od Lenky Lanczové! Jako holka jsem jí četla několikrát. Nejspíš se k ní vrátím. :)

krausmary
08.10.2018

Tahle kniha mě provázela celou pubertou a opravdu jsem si jí zamilovala. I po těch letech se k ní ráda vracím i když se nedá říct, že by byla něčím výjimečná nebo měla dechberoucí příběh, ale pro náctileté dívky rozhodně je jedna z těch lepších.

If_Heureux
24.08.2018

Pro stredoskolacky pekne.

devilona91
26.07.2018

moje srdcovka od oblíbené autorky

Jája92
28.01.2018

Knihu jsem četla v mých "nácti" a byla dobrá.

Amneris
17.01.2018

Kniha byla opravdu poučná. Byl to opravdu blbej fór, Filipa mi bylo líto a na konci jsem pevně doufala, že to nebyl sen :) Knížku jsem četla kdysi v pubertě, po letech jsem se k ní znovu vrátila a musím říct, že jsem se od ní nemohla odtrhnout, přečetla jsem ji na jeden zátah

Disinka
20.11.2017

Dívčí romány to je moje :)

Jarkaknihy1
16.09.2017

Tahle kniha se ke mě dostala zcela náhodou. Moc mě překvapila. Je to skvělá oddechovka pro dospívající. Konec jsem sice čekala trochu jiný, ale i přesto mě to naladilo, abych si přečetla nějakou další knížku od autorky.

Esmeralda168
17.08.2017

Zajímavý neotřelý námět i děj a pro mladé holky i poučná a dobře napsaná knížka.

EvikU.
07.04.2017

Fanouškům Lenky Lanczové doporučuji. Jinak musím říct, že má autorka lepší knihy. Ale mě se líbila. Měla své mouchy a Iva mi byla trochu nesympatická.

PeťkaW.
21.03.2017

Upřímně - děje všech knih této autorky, které jsem přečetla, mi po těch x letech docela splývají na to, abych je mohla nějak objektivně okomentovat. Tuhle knihu si ale pamatuji docela dobře a musím říct, že ji beru jako jednu z těch slabších. Námět byl sice konečně trošku jinačí, než u zbytku knih, což oceňuji, ale neoslovilo mě provedení a styl psaní.

Mišule_11
29.06.2016

Autorčin styl se mi líbí, i když tato kniha nepatří mezi mé oblíbené od autorky, stojí za to! :-) A ten mírně řečený otevřený konec, to nebylo ono. Ale přečetla jsem ji hned! :-)

Ann98
12.06.2016

Bezvadná knížka, četla jsem ji bez přestání jedním dechem. I nějaká ta slzička ukápla. Osobně nemám ráda otevřený konce! (i když v této knížce všechno nasvědčovalo tomu, že Filip Ivetě odpustil, a že to byl on, kdo stál v nemocnici u její postele, a že to nebyl pouhý sen).

MíšaK.
16.05.2016

Může obsahovat SPOILER! Když jsem knížku četla podruhé, bavila mne trochu víc. Nepatří sice do nejlepších knížek od autorky, ale jako obvykle je poutavě napsaná, neotřelý děj a všechna další superlativy. Hodně mě mučil otevřený konec, kdy vlastně je to on, není to on. Ale na to bychom si u Lenky už měli zvykat.

pavlinkaa
25.02.2016

Tak tato kniha mě zas až tak moc nebavila. Iveta mi nebyla nějak sympatická. Vlastně téměř nikdo v knize si nezískal mé sympatie. Ani Filip, on také nebyl moc férový k Markétě.
Ano, celkově to byl Blbej for.

klára1230
07.12.2015

úžasná...

knihamouder
16.09.2014

Puberťáci a jejich blbé fóry, velmi čtivé.

1v8na
04.09.2014

Bylo to vynikající. Bavilo mě to, jen mi bylo líto Filipa.

Lucka66
30.12.2013

Skvělá knížka :)) Hlavně ten konec..jak je u Lanczové zvykem, mírně otevřený ale přece jen šťastný :) Nasmála jsem se i si poplakala:)

Bet
13.11.2013

Blbej fór je hezká a poučná knížka :)

Paithe
24.08.2013

Super kniha, jedna z nejoblíbenějších. :))

Marčullkas
22.07.2013

Knihu jsem četla v pubertě a tenhle díl se mi líbil. Dokonale blbej fór:)

liletka_a
04.04.2013

Byla celkem čtivá ale do nejoblíbenějších má daleko. :))

SaDiablo
30.01.2013

Knihu jsem dostala v pubertě a přečetla ji asi třikrát; ráda na ni vzpomínám.

Ditula
13.01.2013

Kniha, která ukazuje, co dokáže jeden Blbý fór. Pěkná a poučitelná knížka.

herotabe53
03.01.2013

Hlavní hrdinka měla neuvěřitelné štěstí, když toho kluka získala.
A potom neštěstí, když ho ztratila..Měla mu to říct dřív..

Alexxandra
21.08.2012

Od Lenky to má oblíbená není...

Monisek.B
07.04.2012

Jedna z mých nejoblíbenějších :-)

Layss
26.02.2012

Také jedna z knížek, která ukazuje, jak mohou být většinou nevinné vtípky nebezpečné...