Blbej fór

Sázky mohou být různé - z frajeřiny, o peníze, o čest... Cílem sázky party studentů a studentek jednoho gymnázia je pomstít se neoblíbené spolužačce Markétě, dceři nenáviděné třídní profesorky. Je to jednoduché: stačí přebrat Markétě kluka! Los určí Ivetu, která se svého úkolu zhostí s chutí, i když sama už svého kluka má a ten jejím posláním není zrovna nadšený. Brzy však jde o mnohem víc než jen o pomstu a výhru, tím spíš, že hokejista Filip je výborný a pohledný kluk. Nevinná sázka se zvrtne v nebezpečnou hru a změní se v tíživou noční můru - a dokonale blbej fór......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/95217/blbej-for-3r1-95217.jpg 3.8462
Literatura česká, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Víkend

Kniha Blbej fór

nikikostadinova

(+ SPOILER) Je to čtivé, jednoduché, typický dívčí román.
Spoiler: Ale - pozměnila bych anotaci. Hlavní postava mi nebyla sympatická ani trochu a ta její parta už vůbec. "Strašná" Markéta se z nich dala snést nejlíp. Ta jejich sázka byla už od začátku podlá pomsta, nikoliv nevinný fór,který se zvrtnul, jak se nám snaží anotace tvrdit.

andrea7191

Jedna z knih mých telecích let :-) Dneska, v dospělémvěku bych to nečetla, ale v nácti-letech to bylo fajn čtení.

Doubravka1975
24.08.2019

Fakt blbej fór - poučná, zajímavý konec

Aknel26
21.08.2019

Trochu jinak napsaná knížka, samotné vyprávění je pojaté jako vzpomínky, uvozené, ukončené i přerušené krátkými intermezzy ze „současnosti“. Příběh samotný je velmi snadno uvěřitelný, dovedu si představit, že mezi puberťáky taková sázka vznikne. Láska Ivety a Filipa je taková dost idealistická, ale vlastně proč ne.

Pihulka
08.03.2019

Po letech jsem ji četla znovu a opět nezklamala. Super

Smavla
22.12.2018

Od knihy jsem popravdě neměla moc velká očekávání. Našla jsem ji doma po mojí mámě a jelikož jsem neměla co číst vybrala jsem si ji. A musím říct, že byla ÚŽASNÁ. Určitě si přečtu od téhle autorky ještě něco.

JaneDoe
19.11.2018

Moje nejoblíbenější knížka od Lenky Lanczové! Jako holka jsem jí četla několikrát. Nejspíš se k ní vrátím. :)

krausmary
08.10.2018

Tahle kniha mě provázela celou pubertou a opravdu jsem si jí zamilovala. I po těch letech se k ní ráda vracím i když se nedá říct, že by byla něčím výjimečná nebo měla dechberoucí příběh, ale pro náctileté dívky rozhodně je jedna z těch lepších.

Zadáno pro Blížence
Zadáno pro Blížence