Manželky, milenky, zoufalky

V osmnácti měla Alexandra o svém budoucím životě jasné představy – věděla, co chce (žít si jako v pohádce po boku bohatého sexy manžela, vychovávat s ním dvě roztomilé, krásné a hodné děti a mít se skvěle), stejně jako věděla, co nechce (hlavně ne vzít si obyčejného chlapa a prožít banální život). Její kamarádky na tom byly dost podobně, všechny věřily, že ony budou těmi výjimkami, kterým se to podaří. Jsou přece mladé a krásné a mají všechno před sebou! Jenže... Za dvacet let od maturity ušla každá z šestice někdejších spolužaček a kamarádek dlouhý kus cesty a z růžových plánů zbyla víceméně hořkoslaná torza. Ze svých naivních představ musely hodně slevit - a beztak to není takové, jak by si přály. Báječní sexy chlapi s tučným kontem se buď nevyskytují, anebo dávno odspěchali za mladšími, některé z kamarádek jsou rozvedené, další se k tomu chystají... Alex (a nejen ona) znovu stojí na křižovatce a stejně neví, kam a jak dál, natož s kým, aby to za to stálo! Polovina života pryč, správní chlapi zadaní a ty děti taky jaksi nejsou až tak dokonalé... Přesto všechny doufají, že to vyjde. Když ne jednou, podruhé, potřetí... posté, a tak hledají dál a tam uvnitř si připadají pořád stejné - mladé jako tenkrát (jenom se nesmí koukat do zrcadla a stoupat na váhu...), s většími či menšími boulemi a šrámy uštědřenými životem možná banálním, ale tím jediným, co žijí tady a teď......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/104363/big_manzelky-milenky-zoufalky-104363.jpg 3.7365

Kniha Manželky, milenky, zoufalky

Ana72154
30.12.2021

Nevím, přišlo mi to takový divný. Alexandra byla ale ze všech těch celkem normální.

Jana.machova5
20.12.2021

Dívčí romány mi přijdou lepší. Ty pro ženy se mi od ní moc nelíbí. Ale čte se velmi hezky. Jako všechny lanczovky.

maryska09
18.07.2021

Příjemná, čtivá kniha, milá tím, že nepojednává o prvních láskách šestnáctiletých slečen, ale o životech zkušených maminek a manželek, které ještě nechtějí rezignovat na lásku. Doporučuji

Monkas1
19.10.2020

Doporučuji

Petula2106
20.05.2020

Kniha ke které se ráda vracím. Za mě jedna z těch lepších. Humor nechybí, láska taky ne.. Ideální na letní večer s vínem :)

Amneris
22.04.2020

Příběh Alex a jejích spolužaček byl vyloženě ze života. Kniha se velmi dobře četla, měla spád. Na dlouhé večery jako stvořené.

koki.veru
07.03.2020

Taková pěkná oddychovka na dlouhé zimní dny. Kniha se četla pěkně a rychle.

regulax
09.12.2019

Taková česká předloha k filmu Zoufalé manželky a Sex ve městě... veselé, čtivé, moderní, ze života.