Život jako pohádka

Až dosud Vendulka příliš mnoho radosti v životě nezažila. Dětství strávila jako těžce zanedbané a posléze z rozhodnutí úřadů matce odebrané dítě v dětském domově, nevydařené manželství, které se tak zoufale snažila udržet, stejně skončilo rozvodem. Až najednou, jakoby konečně začaly fungovat střípky štěstí, se mladá žena setkává s Robertem a její život, po boku něžného, milujícího manžela, se rázem mění v pohádku. Jenomže idyla netrvá dlouho a Vendulka se opět ocitá na počátku....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30722/zivot-jako-pohadka-gOv-30722.jpg 4.215

Vendulka (4.)

Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, Spira

Ann98
29.11.2017

Moc pěkná knížka. Přečteno jedním dechem, poslední část příběhu Vendulky Záveské určitě nezklamala. S Vendulkou jsem soucítila, konečně v životě našla svoje štěstí a jistotu a zase ji nakonec nebylo přáno. Stalo se to nejhorší, co ji mohlo potkat. Rozhodně doporučuji přečíst všechny čtyři díly.

Mi-šu-le
20.02.2015

Moje druhá autorčina kniha, super,líbila se mi.

1v8na
08.09.2014

Bylo to velmi smutné, je mi Venduly strašně moc líto. Konečně našla štěstí a osud si s ní zase zahrál krutě a to velmi krutě.

klmas
23.02.2014

tato spisovatelka jako vždy nsklamala

Princezna22
09.12.2012

Kniha se mi moc líbila,přečtená za dva dny jedním dechem.. ale naštvalo mě jak nakonec Robert skončil :-(( když se ták moc těšil na svoje děťátko.. Nádherný román se smutným,ale i veselím koncem.. smekám :-) po dlouhé době konečně krásný román.. Moc líbil.. rozhodně dopuručuji dál

Zuzana Francková

Zuzana Francková